Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Medailles
Startprijs 15 EUR

Twee oude antieke bronzen penningen. Eén maal The Iternational Association of Cotton Manufacturers 1908. Eén maal Honored Fifty year Alumnus Philadelphia Textile Instituts 1949. Afm. 6.5 cm. ø. In goe...

Parelcollier en armband
Startprijs 20 EUR

Set van parelcollier en armband van zoetwater parels met amethist en carneool kralen en gekeurde parels. Lengte 45cm en 18 cm.

Zilveren oorhangers met opaal
Startprijs 20 EUR

Zilveren oorhaken met opaal, 925/000, Oorhaken met kleine rechthoekig bewerkte hangertjes met een vierkante opaal. ca 25 mm. Nieuw

Zilveren servet- en vingerdoekring
Startprijs 20 EUR

Zilveren servet- en vingerdoekring, 835/000, beiden met inscriptie "Oot 20-8-49" MT.: Zilverfabriek Voorburg. ø3-5cm totaal ca 43 gram.

Zilveren cakevork
Startprijs 20 EUR

Zilveren cakevork met floraal opengewerkte steel. MT.: W.Visser, Purmerend jl.: M:1947 ca 18 gram, L.18 cm. In goede staat

H. Schneider '47
Startprijs 20 EUR

H. Schneider 1947. Duitse school. Vaas met bloemen. Gemengde techniek op papier. Afmeting. 40x50 cm. In goede staat

Robert Sayer / Houston
Startprijs 20 EUR

Naar Richard Houston 1721-1775. Allegorie der astronomie, drukkerij R. Sayer. Ingekleurde ets op papier. Afmeting. 36x25 cm. In goede staat

Erik Jöhnson Dahlberg
Startprijs 20 EUR

Erik Jönhson Dahlberg 1625-1703. Zweeds kasteel met schepen. Ingekleurde ets op papier. Afmeting. 14x33 cm. In goede staat

Robert Sayer / Houston
Startprijs 20 EUR

Richard Houston 1721-75. (mogelijk naar) Allegorie der beeldhouwkunst, drukkerij R. Sayer. Ingekleurde ets op papier. Afmeting. 25x 36 cm. In goede staat

Heinz Baden
Startprijs 20 EUR

Heinz Baden 1887-1954, Duitse school. Duits stadsgezicht met oldtimer. Ets op papier. Afmeting. 50x70 cm. In redelijk/ goede staat

2 Oude vioolkoffers
Startprijs 20 EUR

Twee vooroorlogse vioolkisten, 1x kunstleer 1x vurenhout. Afmeting: 76-78cm.In goede staat

3 Kandelaars + olielamp
Startprijs 20 EUR

Drie edelstalen kandelaren (nokkenas) en één petroleumlamp, 20e eeuw. Afmeting. 9-39 cm. In goede staat.

Koperen ketel+voetwarmer.
Startprijs 20 EUR

Twee maal koperwerk, 19e eeuw. Eén maal koetsstoof en één maal appelketel. Afmeting: ø 23 cm. - ø 27 cm. In goede staat.

Boek, antiguarisch
Startprijs 20 EUR

Antiquarisch boek. Alle werken van Jacob Cats door D.J. van Vloten met ruim 400 platen op staal aangebracht door J.W. Kaiser (1861). Band is aan onderkant beschadigd. Afmeting. 9x38x31. In redelijke s...

Boek, Hardings of Art
Startprijs 20 EUR

Antiquarisch boek, 'Hardings principles and practice of Art'. 19e eeuw. Met steendrukken betreffende schilderkunst. Afmeting. 30x39x3 cm. In redelijke staat

Cloisonné vaasjes (2x)
Startprijs 20 EUR

Twee Japanse cloisonné vaasjes met draken decors. 20e Eeuw. Afmeting. 12.5 cm. In goede staat.

Schoolklokje
Startprijs 20 EUR

Schoolklok in Engelse stijl, mechanisch, met eikenhouten kast. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting. 50x34x9 cm. Barst in het glas, verder in goede staat.

Perzisch tapijt + klein tapijt
Startprijs 20 EUR

Twee oude Perzische kleden, rood en rood-blauw. Afmeting. 63x92 cm en 100x160 cm. In goede staat.

Kristallen karaf.
Startprijs 20 EUR

Geslepen glazen kristallen karaf met verticale ribbels en geslepen ster op de bodem. met geslepen stop welke tevens als glaasje te gebruiken is. Afmeting 7x20cm In goede staat

Porseleinen kinderservies op dienblad
Startprijs 20 EUR

Porseleinen kinderservies op houten dienblad en Nymphenburg porseleinen schaal met handgeschilderd tulp decor (beschadigingen) Afmeting. 25x33x5 cm en 34x24x4.5 cm. In redelijke staat

Collectie van 6 borden 'werkers van toen'
Startprijs 20 EUR

Zes Hollandse porseleinen borden 'Werkers van toen' gelimiteerde uitgave, in sepia kleuren. Afmeting. ø 20.5 cm. In goede staat.

2 Antieke witte meissen borden
Startprijs 20 EUR

Twee antieke Meissen porseleinen borden, omstreeks 1900, knauf,Afmeting 21cm ø. In goede staat

Porseleinen schertsfles
Startprijs 20 EUR

Oude Duitse porseleinen " schertsfles" in speen-vorm. 'Nuckelfläsche für Brave Ehemänner'. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting. 24 cm. In goede staat

Porseleinen plaquette
Startprijs 20 EUR

Duitse bisquit porseleinen plaquette Berlin , in cassette. 20e Eeuw. Afmeting. 8.5 cm. ø. In goede staat.

8 Delen Zwiebelmuster
Startprijs 20 EUR

Acht delen antiek Duits zwiebelmuster (uien decor) porselein. Villeroy en Boch, ca. 1900. O.a.: Villeroy en Boch kan (zonder deksel). 7borden (één chip, één haarlijn) Afmeting. 20-24 cm. In redelijk/...

3 KPM borden
Startprijs 20 EUR

Drie antieke Duitse porseleinen K.P.M. borden met handbeschilderde florale decors, ca. 1900. Afmeting. 17.5-24 cm. ø. In goede staat.

3 Porseleinen beeldjes
Startprijs 20 EUR

Drie oude porseleinen figuren, ca. 1930-1950. 1x Gdr. en 2x ongemerkt. Afmeting. 16-21 cm. In goede staat.

Rotterdams Lloyd schaaltje
Startprijs 20 EUR

Schoonhoven keramieken schaaltje met Lloyd Rotterdam, scheepvaart decor. (bakfoutje) Ca. 1930. Afmeting. 3-14 cm. In redelijk/ goede staat

Japans bord
Startprijs 20 EUR

Antiek Japans sierbord (gemerkt) met figuren bij fruitboom decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting ø 24.5 cm. In goede staat.

Set zilveren sieraden
Startprijs 25 EUR

Set zilveren sieraden bestaande uit een peervormige hanger met bijpassende vierkant gecontourneerde knopen. Allen versierd met Aziatische motieven. 4x2,5cm en 1,8x1,8cm. ca 10 gram. Alles in goede st...

Hanger, flacon
Startprijs 25 EUR

Hanger in de vorm van een flacon, uit witmetaal, bezet met turkoois en koraal, voorzien van getorste en filigrain versieringen. Bevestigd aan een jasseroncollier. 33x40mm, lengte 70 cm. In goede staat...

Manicure-set met zilveren heften.
Startprijs 25 EUR

Twee delige manicureset met gecontourneerde zilveren heften voorzien van oude belastingkeuren. 11,5-13cm.

Zilveren miniatuur, spinneniel
Startprijs 25 EUR

Zilveren spinnenwiel, miniatuur, 835/000. 2,5x6cm. ca. 23,7 gr. In goede staat

Zilveren roomlepel (Art Deco)
Startprijs 25 EUR

Zilveren roomlepel, Art Deco, 835/000, met getorste steel en opengewerkt gegraveerd heft. MT.: A.Pelt, Schoonhoven jl.:R:1927 12 cm, ca 12 gram.

Zilveren ring groene zirconia
Startprijs 25 EUR

Strakke zilveren ring, 925/000, met een cilindervormige licht groene zirconia. Breedte 6 mm. ø 55

Lot zilver en plated
Startprijs 25 EUR

Lot zilver en plated, bestaande uit 2 delen nagelgarnituur met bewerkte zilveren heften, 800/000, een suikerklontjesschep met bloemdecor en cartouche, 925/000, ZI-keur. STIEFF-PAT, en een plated ramme...

Zilveren collier
Startprijs 25 EUR

Lang zilveren collier, 835/000, Venetiaans model met 4 lang ovaal cabouchon geslepen carneolen geplaatst tussen de ketting. Zonder sluiting. Lengte 90 cm. totaal ca 12,7 gram. In goede staat

Zilveren collier met hanger
Startprijs 25 EUR

Zilveren collier met hanger, 925/000, met zirconia's. Gourmetcollier met een hanger met florale vorm, één zijde bezet met zirconia's. Grootte hanger 30x13mm lengte 40 cm, ca 9,3 gram.

Stilleven
Startprijs 25 EUR

Onduidelijk gesigneerd , m20e eeuw vaas met bloemen, Olieverf op linnen Afmeting 30x40cm. In goede staat

3 Werken 18e eeuw
Startprijs 25 EUR

Drie werken.18e Eeuw. Een maal aquarel narcis. Eén maal gravure kat, S. Fokker Fec. Eén maal vliegende eekhoorn, S. Fokker Fec. Werken op papier. Afmeting: 20 - 32 cm. In goede staat.

Piet Eggen
Startprijs 25 EUR

Piet Eggen, 1949 Limburg. Nr.: 23/450. 'Wilde bloemenveld'. Lithografie op papier. Afmeting: 37 x 24 cm. In goede staat.

Gustav Hesse
Startprijs 25 EUR

Gustav Hesse. Duitse school 1932. Stilleven met rozen, dekseldoos en boeken. Olieverf op linnen. Afmeting. 40x50 cm. In goede staat

Onduidelijk gesigneerd, 19e eeuw
Startprijs 25 EUR

Onduidelijk gesigneerd, 19e eeuw. Drie mannen. Houtskool op papier. Afmeting. 41.5 x 29 cm. In goede staat

Thomas Ludwig Herbst
Startprijs 25 EUR

Thomas Ludwig Herbst 1848-1915, Duitse school. Schaapsherder met schapen. Ets op papier. Afmeting. ca. 40x60 cm. In goede staat

2 antieke vaasjes
Startprijs 25 EUR

Twee antieke vaasjes, antieke bronzen bolvaas en blauw glazen vaas in metaal bewerkte houder.Afmeting 6,5x7 en 9x7cm. In goede staat

Zes delen antiek messing
Startprijs 25 EUR

Zes delen antiek messing. Twee kandelaren, één grote blaker, één stofblik, één flacon en één kaarsdover. Afmeting. 16-28 cm. In goede staat

Messing kraankan
Startprijs 25 EUR

Vroeg 19e eeuwse messing kraantjeskan met lekbak. Eén pootje van de lekbak is los, maar wel erbij. Afmeting H. 33 cm. Verder in goede staat.

Hangkastje + Spaanhouthouder
Startprijs 25 EUR

Twee maal 19e eeuws houtwerk. Eén maal kleine spaanhouten houder met deksel en handvat. Eén maal wandkastje, ca. 1900. met monogram J.S. Afmeting. 20-35 cm. In goede staat.

Bronzen sierschotel
Startprijs 25 EUR

Oude gemerkte Chinese bronzen sierschotel met verso draken en signatuur op achterkant. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting. ø 25 cm. In goede staat

Lot divers (enveloppen/poststukken)
Startprijs 25 EUR

Groot lot divers, waaronder eerste-dag enveloppen, poststukken en ansichtkaarten Nederland, Zwitserland etc.. Afmeting: 30 x 20 x 10 cm. In redelijk/goede staat.

Glazen asbak
Startprijs 25 EUR

Gesigneerde glazen asbak (onduidelijk). Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 7 x 17,5 x 17,5 cm. In goede staat.

Glazen vaas, Bruno Mauder
Startprijs 25 EUR

Grote blauw glazen Art Deco vaas, ca. 1930. Mogelijk Bruno Mauder. Afmeting H.. 25 cm. In goede staat.

6 Borden, betreffende Oldenzaal
Startprijs 25 EUR

Zes porseleinen borden met gelithografeerde afbeeldingen van Oldenzaal en goudrand. Beperkte oplage, 2002. Afmeting. ø 21 cm.

Kop+schotels, 19e eeuw (2x)
Startprijs 25 EUR

Twee prachtige kop en schotels met landschap met villa en goud decor, handbeschilderd. Afmeting. 7.5x13 cm. ø. In goede staat.

KPM bordje + beeldje
Startprijs 25 EUR

Twee delen vooroorlogs Duits porselein. Kind met geitje, Schaubach (oortje is gelijmd). en een K.P.M. bordje met floraal decor. Afmeting. 14-16 cm. In redelijk/ goede staat

2 Porseleinen beeldjes
Startprijs 25 EUR

Twee porseleinen figuren, eerste helft 20e eeuw. Eén maal figurengroep met Bacchus, Duitsland. Karl Ens Volkstedt Rudolstadt. Eén maal figurengroep te openen als inktstel. Engeland of Frankrijk. (besc...

Borden met schepen
Startprijs 25 EUR

Twee vooroorlogse platelen sierborden met schependecors. 'Olaria de Almansel Delfa' gemerkt. Afmeting. ø 28.3 cm. In goede staat.

Plaquette, Boch
Startprijs 25 EUR

Belgische antieke keramieken Boch plaquette met molenlandschap decor. Ca. 1900. Afmeting. 26.5 x 32 cm. ø. In goede staat.

Set rosenthal sieraden
Startprijs 30 EUR

Set Rosenthal sieraden, zwart porselein met goud- en zilverbewerking. Bestaande uit een rinkelarmband, 75x65mm, een broche, 10 cm, en oorhangers, één defect. 35mm. Studio-line. MT.: B.Brave (?).

Zilveren zakhorloge
Startprijs 30 EUR

Zilveren zakhorloge, 935/000, Zwitsers, met wit emaille wijzerplaat versierd met een opgeschilderd bloemrozetje. Voorzien van romeinse uuraanduiding. De kast van het horloge is geheel voorzien van gra...

Zilveren vaas
Startprijs 30 EUR

Smal hoog zilveren vaasje, 835/000, rond model met opgelegde rand geplaatst op bolle halfronde voet. MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist, 1926-1961. ø4,5x16cm. Met gevulde voet. Iets uit model verder ...

Collier van grijze agaatkralen
Startprijs 30 EUR

Collier van grijs geaderde agaat nuggetkralen. 2x2,5cm. Lengte 48 cm.

Zilveren theezeef
Startprijs 30 EUR

Art Deco 835/000 zilveren theezeef met ronde bak ø ca 5cm met parelrand en fraai gestileerde steel met opengewerkt heft Mt J.M van Kempen Voorschoten ca 1890, L. 12cm ca. 19 gram. Voorzien van repara...

Koraal colliers
Startprijs 30 EUR

Koralencolliers, bestaande uit een verlopend collier van koraal takjes, 5-14mm, lengte 75 cm. en twee verlopende colliers van sponskoraal, 5-12 mm. lengte 40 cm

Dubbeltjesarmband
Startprijs 30 EUR

Dubbeltjesarmband, met 20 dubbeltjes 1936-1941, dmv 2 rijen met ogen aan elkaar bevestigd. Voorzien van bakslot. Lengte 20 cm. Eén oogje zit los, verder in goede staat.

5 Kralen
Startprijs 30 EUR

5 Edelstenen kralen, 4 lange ovale kralen en een rond ovale kraal voorzien van een bewerking. 3-4cm.

Collier van rood bruine agaat
Startprijs 30 EUR

Collier van rood bruine agaat nuggetkralen. 2x2,5cm. Lengte 45 cm.

Kristallen lepelvaasje & borrelglaasje met zilver
Startprijs 30 EUR

Geslepen kristallen lepelvaasje en borrelglaasje met zilver. Het lepelvaasje is voorzien van een zilveren rand en het borrelglaasje staat op een zilveren voet. ø 7x8cm - ø5x8cm

Bonbonschaal met zilveren beugel.
Startprijs 30 EUR

Kristallen bonbonschaal met sterslijpsel en driehoekig geslepen rand, voorzien van zilveren beugel, 833/000, versierd met parelrand. MT.:C.Bos en Zoon, Amsterdam, jl.:S:1928, ø15x14 cm. Enkele chips, ...

Zilveren ring
Startprijs 30 EUR

Zilveren fantasie ring, 925/000, met zirconia's. Ring met in het midden een vierkante gefacetteerde zwarte zirconia, 11x11mm, met een rand met rond geslepen zirconia's die doorloopt in de gespleten ba...

Zilveren vleesvork
Startprijs 30 EUR

Fraaie antieke vleesvork, 835/000, met gegraveerde gecontourneerde steel. MT.: J.M. van Kempen & Zn, Voorschoten jl.:k:1869 ca 22 gram. 16 cm. In goede staat

2 Kristallen glazen op zilveren voet.
Startprijs 30 EUR

Twee kristallen glazen op een zilveren voet, 835/000. MT.: W.Burger & Zn, Haarlem, ø7x9cm

Zilveren hanger
Startprijs 30 EUR

Grote zilveren hanger, 925/000, in de vorm van een kruis bezet met zirconia's. 45x30mm. Nieuw

2 Zilveren Art Deco vleesvorkjes
Startprijs 30 EUR

Twee zilveren Art Deco vleesvorkjes, 833/000, met opengewerkte puntvormige steel met klavermotief. jl.:P1925. Lengte 14 cm. ca 32 gram. In goede staat

Zilveren roomlepel
Startprijs 30 EUR

Zilveren roomlepel, 835/000, met haaksteel voorzien van gravering. MT.: J.H.van der Meulen, Joure. jl.: R:1927 ca 22 gram, L.12 cm. In goede staat

Zilveren miniatuur/hanger, erotica,
Startprijs 30 EUR

Zilveren miniatuur/hanger, erotica, stel op troon. Versierd met een geluksoog en turkoois op een stukje been, ( stempel). 4,5x1,5 cm In goede staat.

Opdienlepel met been
Startprijs 30 EUR

Opdienlepel met benen heft. Plated lepel met vergulde binnenbak, peervormig met schenktuit. De bak heeft krullen waarin het getorste en gesneden heft is bevestigd. 12x41cm. In goede staat.

2 Zilveren miniaturen
Startprijs 30 EUR

Twee zilveren miniaturen, 835/000, een schoorsteenveger, 2,2x2,5x4cm en een paar op een bankje, MT.: Argentor b.v. Haarlem, jl.:1995. 4x2x3,5cm. Totaal ca 46,7 gram. In goede staat.

Lot zilver 3 delen
Startprijs 30 EUR

Lot zilver bestaande uit een theezeef, 835/000, met biedermeier motief, een lepel met zilveren heft, 830/000, en een zilveren potlood met guilloche ruit- en vlakbewerking. 11-12-16 cm.

Lot zilveren sieraden
Startprijs 30 EUR

Lot zilveren sieraden bestaande uit een ankercollier met een grote peervorige rhodochrosiet hanger, een schakelarmband met bewerkte staafjesschakels, entree mist, en een paar manchetknopen, ovaal met ...

Zilveren collier en hanger met zirconia
Startprijs 30 EUR

Zilveren collier en hanger, 925/000, met zirconia. Een fijn slangcollier met een langwerpige hanger met afgeronde hoeken, bezet met diverse gefacetteerde zirconia's in diverse vormen. Grootte hanger 1...

Romania, 2 kippen in stal
Startprijs 30 EUR

Romania, 20e eeuw. Kippen bij voederbak. Olieverf op paneel. Afmeting. 12x9 cm. Inb goede staat

A. Caullet, landschap
Startprijs 30 EUR

A. Caullet, 1875-1950. Voorstelling: Landschap met boerderij en brug. Pastel op papier. Afmeting. 20x29 cm. In redelijke staat

B.S. Petit
Startprijs 30 EUR

B.S. Petit, ca. 1880. Belgische school. 'Landhuis'. Olieverf op linnen. Afmeting: 28 x 40 cm. In goede staat.

Houtsnede, Bulders
Startprijs 30 EUR

Nico Bulder, 1898-1964, Groningen. Jongen op paal in water. Houtsnede op papier. Afmeting: 11 x 14 cm. In goede staat.

4 Werken 18e/19e eeuw
Startprijs 30 EUR

Vier werken op papier 18e-19e eeuw. Een maal gravure met paarden, Haagse school. Een maal ets kasteel op berg. Een maal gravure haven met berg. Een maal ets vivates, stier bij kapschuur. Afmeting.: 12...

Berry Brugman Gem. techniek
Startprijs 30 EUR

Berry Brugman. Gemengde techniek op papier. 'Bospad' (Twickel). Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.

Aquarel Thurin
Startprijs 30 EUR

Thurin omstreeks 1910 figuur onder de bomen, aquarel op papier Afmeting 80x65cm. In goede staat

2 Werken
Startprijs 30 EUR

Twee oude schilderwerken. Eén maal circa 1930, 'Koeien in landschap. Eén maal André .?.. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. en 30 x 40 cm in redelijke/goede staat.

Anneke Boot
Startprijs 30 EUR

Anneke Boot (reproductie). 'Frans landschap', in mooie lijst. Reproductie op papier. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

H. Martinson
Startprijs 30 EUR

H. Martison, ca. 1930. Engelse school? Gezicht op een kasteel. Pastel op papier. Afmeting. 80x80 cm. In goede staat

Onduidelijk gesigneerd, 19e eeuw
Startprijs 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd, ca. 1900. Landschap met huis. Olieverf op linnen. Afmeting. 50x60 cm. In redelijke staat

Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, portret
Startprijs 30 EUR

Onduidelijk, 19e eeuw. Portret van een heer met medaille. (matig gerestaureerd). Olieverf op linnen. Afmeting. 47x60 cm. In redelijke staat

Richard Adler
Startprijs 30 EUR

Richard Adler, 1906-1977. Duitse school, 1942. Boerderij met paardenwagens en figuren en kombuis (Rusland). (mogelijk infanterie). Houtskool tekening op papier. Studie Russisch dorp met allerlei. Afme...

Haardplaat
Startprijs 30 EUR

Vooroorlogse barok stijl haardplaat met datering 1758. Figuren decor ca. 1930. Afmeting. 49x59 cm. In goede staat.

Crucifix
Startprijs 30 EUR

Heilig kruis met wijwaterbakje, 19e eeuw. Compositie metaal op houten plaquette. Afmeting. 35 cm. In goede staat.