Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

8 Kop & schotels P. Regout
Resultaat: 30 EUR

Acht antieke Petrus Regout Maastricht keramieken kop en schotels. Decor Canton. Ca. 1890. Afmeting. 7.5 -13 cm ø. In goede staat

6 Bloempotten blauw-wit
Resultaat: 30 EUR

Zes stuks oude blauw-witte keramieken bloempotten met florale en landschappen decors. 20e eeuw. (gemerkt) Afmeting. 12x14 cm ø. In goede staat.

2 Bloempotten
Resultaat: 30 EUR

Twee oude keramieken bloempotten, blauw-wit, met florale decors (gemerkt). O.a.: Old Staffordshire stijl bloempot met lekschaal, en één maal onbekend gemerkt. Afmeting. ca. 20-32 cm. In goede staat.

Delfts Blauwe borden
Resultaat: 25 EUR

Delfts blauwe borden, 5 stuks.. 2x naar Rossum Duchattel, 2x paardenspan, 1x naar Louis Apol. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting. 25-40 cm. In goede staat

5 Borden aardewerk
Resultaat: 25 EUR

Vijf antieke Franse keramieken borden met diverse figuren voorstellingen. Ca. 1900. Gemerkt: B.F. La Louvrera (één haarlijn). Afmeting. ø 25 cm. In redelijk/ goede staat

Chinese figuren (4x)
Resultaat: 25 EUR

Vier antieke Chinese zeepstenen figuren. Eerste helft 20e eeuw. (één hoofd gelijmd). In redelijk/ goede staat

Drie oude herdenkingsborden
Resultaat: 25 EUR

Drie oude herdenkingsborden. 1x VOC porseleinen fles (1619-1919), 1x Delfts Goedewaagen/Gouda Nieuwe Apeldoornse Courant 1903-1953. (1 chip) Ca. 23-42 cm. Redelijk/Goed. 1x keramieken geglazuurde scho...

3-Delig kaststel, begin 20e eeuw
Resultaat: 25 EUR

Drie delig kaststel, Chinees porselein 1e helft 20e eeuw. Voorstelling met Chinese voorwerpen, Gemerkt, Afmeting 30x11øcm. In goede staat

2 Rijstkommen (1x haarscheur)
Resultaat: 25 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen rijstkommen met landschap en floraal decor, gemerkt kang Xi 1 randschade en 1 haarscheur en randschade.Afmeting ø12.5 x 5.5 cm.

2 Chinese borden
Resultaat: 25 EUR

Twee mooie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor, 1 met haarlijn, andere goed. Afmeting 23,7cm. In redelijk/ goede staat

2 Bloempotten blauw/wit
Resultaat: 25 EUR

Twee oude Chinees porseleinen bloempotten, octogonaal, 1e helft 20e eeuw, chip pootje, Afmeting 17x27x24cm. In redelijk/ goede staat

2x Vaas Japans
Resultaat: 25 EUR

Twee vooroorlogse Japanse Satsuma vazen met goud-, floraal- en vlinderdecors. Afmeting. 25 cm. In goede staat.

Meissen vaasje
Resultaat: 25 EUR

Duits Meissen porseleinen vaasje met blauw floraal-, insect- en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting. 14.5 cm. In goede staat.

2 Meissen kannen
Resultaat: 25 EUR

Twee delen antiek Duits Meissen porselein (Knauff) in uienmotief (zwiebelmuster), ca. 1900. Eén grote theekan (minimale chips bodemrand) en een moccakan (beschadigd). Afmeting. 12-26 cm. In matig/ red...

Lampet-stel (4-delig)
Resultaat: 25 EUR

Oud vier-delige keramieken lampet-stel met blauw-wit floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting 14-34 cm. In goede staat.

Chinees graatbakje
Resultaat: 20 EUR

Oud Chinees porseleinen visgraat bakje. Tweede helft 20e eeuw, gemerkt. Afmeting. 3x6x7 cm. In goede staat.

11 Miniatuur Chinese vaasjes
Resultaat: 20 EUR

Wandkastje met elf (1 vaasje mist) ChineesJapanse porseleinen miniatuur vaasjes. Japan ge-etiketteert. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting. 47x28x8 cm. In goede staat

Italiaans figuur
Resultaat: 20 EUR

Italiaanse porseleinen figuur, Kapitein Spavento Venetië Comedia del Arte, 20e eeuw. (één vinger af) Afmeting. 25.5 cm. In redelijk/ goede staat

5 Borden
Resultaat: 20 EUR

Vijf antieke Duitse porseleinen handbeschilderde gebakschotels met opengewerkte omranding en goud decor. Monogram H.K. 1888. Afmeting. 16.4 cm. ø. In goede staat.

Beeld Herend
Resultaat: 20 EUR

Porseleinen Herend heilig figuur met bisquit porseleinen hoofd, . 20e eeuw. Afmeting. 31 cm. In goede staat.

Hollande borden (lot)
Resultaat: 20 EUR

Vier antieke keramieken borden. O.a.: Tijdperk van O. Wers en smokkelaars 1914-1918. H.F. van Baaren Enschede. De maes stroom (niet antiek). en 2 molenborden, ca. 1920. Afmeting. ø 24 cm. In goede ...

4 Villeroy & Boch borden
Resultaat: 20 EUR

Vier antieke keramieken sierborden, ca. 1910. Twee keer Villeroy en Boch. Twee keer Hoyerswerda, Afmeting. 23-24 cm. In goede staat

5 Mocca kopjes
Resultaat: 15 EUR

Vijf oude mocca kop en schotels. O.a.: Hoecht en Pirkenhammer, 20e eeuw. Afmeting.5-12 cm. In goede staat.