Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355  

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
1721 Resultaten
Kavel: 2000

Chinees pronkstuk

Resultaat: 4.250 EUR

Groot oud Chinees benen sculptuur, 20e eeuw. Bestaande uit vele gesneden figuren op rotspartij en in rotspartij. In de wolken, met bomen, pagode, kraanvogels etc.. Op groot houtgestoken basement (gesi...


Kavel: 2001

Chinees pronkstuk

Resultaat: 4.000 EUR

Groot oud Chinees benen sculptuur, 20e eeuw. Bestaande uit vele gesneden figuren op rotspartij en in rotspartij. In de wolken, met bomen, pagode en kraanvogels etc.. Op groot houtgestoken basement (ge...


Kavel: 3516

Staande Haagse klok.

Resultaat: 3.250 EUR

Wortelnoten Haagse staande klok. 'Oliver van der Cloese Hage'. Achtdaags met ankergang, halfuur-slag op bel, seconden en dagaanduiding. Afmeting: 40x25x245 cm. In goede staat.


Kavel: 4003

Meubel, Carlo Bugatti.

Resultaat: 2.968 EUR

Carlo Bugatti, 1856-1940. Italië-Frankrijk. Zeldzame Siege de Forme asymetrique assymetrische stoel met koper beslagen. Diverse houtsoorten, metaal en been. (originele vondst toestand) minimale wormb...


Kavel: 6301

Vaas, Fam. Rose (groen).

Resultaat: 2.600 EUR

Antiek Chinees porseleinen Familie Rose vaas met florale decors, fijn geschilderd,, goud decor en groene achtergrond. (Gemerkt). Afmeting: 33 x 16 cm. ø. In goede staat.


Kavel: 151

Bloedkoralen

Resultaat: 2.500 EUR

Prachtig collier van bloedkoralen met groot antiek gouden streeksluiting, 585/000. Collier van 5 rijen bloedkoraal, kaasvormig, 9-10 mm, bevestigd aan een grote ronde sluiting met geschulpte rand, fil...


Kavel: 6026

Yixing theepot

Resultaat: 2.500 EUR

Oude/antieke Yixing terracotta theepot met bevers en ranken decors. (chip aan tuit, deksel en binnenrand schade). Afmeting: 13 cm. In redelijke staat.


Kavel: 302

Gouden schakelarmband

Resultaat: 2.200 EUR

Fraaie geelgouden armband, 585/000. Schakelarmband, breedte 13,5 mm, met schakels bestaande uit langwerpige staven met een holling met lijngravure aan de bovenzijde. Voorzien van bakslot en 2 veilighe...


Kavel: 6039

Melk en bloed vaasje.

Resultaat: 2.200 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met melk en bloed florale decor en goud decor. 19e Eeuw. (Gemerkt). Afmeting: 19 x 9,5 cm ø. In goede staat.


Kavel: 1003

J.H.B. Koekkoek, 'Riviergezicht met boten'.

Resultaat: 2.000 EUR

Jan H.B. Koekkoek, 1840 - 1912. 'Hollands riviergezicht met boten en figuren'. Olieverf ? op linnen ? Afmeting: 33 x 51 cm. In goede staat


Kavel: 1004

W.G.F. Jansen, 'Havengezicht Harlingen'.

Resultaat: 2.000 EUR

W.G.F. Jansen, 1871 - 1949. 'Hollands havengezicht met driemasters (Harlingen)'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat


Kavel: 1049

Wieggers, Winterlandschap

Resultaat: 1.800 EUR

Paul Wieggers 1962 - . Groot romantisch Hollands wintergezicht met figuren op ijs, naar A. Schelfhout. Olieverf op paneel. Afmeting: 70 x 50 cm. In goede staat.


Kavel: 2037

2 Oosterse ivoren beelden+houten voet.

Resultaat: 1.800 EUR

Twee grote antieke Chinese of Japanse ivoren figuren op houten basement. Circa 1900. Oude vrouw met karpers, oude man met wandelstok. Mooie kwaliteit. Afmeting: 42 - 43 cm. In goede staat.
Voorzien ...


Kavel: 3512

Zwitserse klok.

Resultaat: 1.800 EUR

Zwitserse tafelklok met spillegang en wekkerfunctie op bel. 18e Eeuw. Klokkast beschilderd met rood schildpad effect. Afmeting: 70x23x42 cm. In goede staat.


Kavel: 6302

Yongzheng bord

Resultaat: 1.800 EUR

Zeldzaam Chinees porseleinen Yongzheng bord met gedetailleerde figuren en goud decor. Afmeting: ø 23,2 cm. In goede staat.


Kavel: 6042

Vaas, Fam. Rose.

Resultaat: 1.700 EUR

Familie Rose Chinese bolvaas, 19e eeuw. Gemerkt 'Ouang Xi'. Met fijn geschilderde Chinese tuin decor rondom met vleermuizen, vogels etc. en goud decor. Afmeting: 28,5 x 19 cm ø. In goede staat


Kavel: 2042

Ivoren tand (bewerkt)

Resultaat: 1.600 EUR

Zeer grote antieke bewerkte Afrikaanse ivoren olifant-tand met figuren decors. Circa 1910. Afmeting (hoogste kant) 167 cm. In goede staat.
Voorzien van origineel certificaat t.b.v. Cites


Kavel: 5003

Bronzen skulptuur (naar Rodin)

Resultaat: 1.500 EUR

Zeer grote bronzen sculptuur naar A. Rodin. Voorstellend twee handen Op marmeren basement en piedestal (gesigneerd).. Afmeting brons: 62 cm. Geheel: 164 cm. In goede staat.


Kavel: 6244

Vaas, Fam. Verte.

Resultaat: 1.500 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte vaas met landschap decor rondom , met paradijsvogel en draak in water. 19e Eeuw. Afmeting: 49 x 15 cm. ø. In goede staat.


Kavel: 6015

Versace Rosenthal servies

Resultaat: 1.350 EUR

Zeldzaam gelimiteerd Rosenthal Versace Studio-Line servies "Medaillon Meandre D'or". Bestaande uit: theepot, suikerpot, melkkan, bonbonschaal, theebus, twee kandelaren, , vier dessert kommen, acht ...


Kavel: 4012

Spiegel, empire.

Resultaat: 1.300 EUR

Zeldzame Louis Seize vergulde houtgestoken spiegel met afneembare kroon en rozetten en guirlande met originele vergulding Spiegelglas later. Afmeting: 165 x 68 cm. In goede staat.


Kavel: 4015

Kabinet, eiken.

Resultaat: 1.300 EUR

Groot 18e eeuws Hollands barok Louis Quinze kabinet met bronzen beslag, staand klauwpoten (minimale beschadigingen). Circa 1760. Afmeting: 252 x 195 x 65 cm. In goede staat.


Kavel: 4025

Gestoken spiegel.

Resultaat: 1.300 EUR

Prachtige grote antieke notenhout gestoken spiegel. 19e Eeuw, met roccaille, ranken met bloemen. Afmeting: 130 x 114 x 10 cm. In goede staat.


Kavel: 4031

Stoel (gestoken)

Resultaat: 1.300 EUR

Zeldzame Oosterse houtgestoken opengewerkte stoel met draken, figuren, wolken, ranken, koppen etc.. (China of Indonesië).


Kavel: 1010

Klaas Bernink, Silo Polymer

Resultaat: 1.250 EUR

Klaas Bernink, 1913-1996 Enschede. Titel: Silo Polymer. Olieverf op linnen. Afmeting: 41 x 50 cm. In goede staat.


Kavel: 2015

Slot met sleutel + mes.

Resultaat: 1.200 EUR

Groot Renaissance deurslot met originele poortwachtersleutel. 17e Eeuw. Afmeting: 28 - 34 cm. In goede werkende staat


Kavel: 2038

Chinees ivoren penselen beker.

Resultaat: 1.200 EUR

Antiek fijn gegraveerd Chinese ivoren penselenbeker. Circa 1900. Landschap met dieren, rotsen en mensen decor. Afmeting: 11,5 x 8,5 cm ø. In goede staat.
Voorzien van origineel certificaat t.b.v. Ci...


Kavel: 6003

2x Tabakpot.

Resultaat: 1.200 EUR

Twee zeldzame grote Delfts blauwe keramieken tabakspotten (snuiftabak). 18e Eeuw. 'Duinkerker Rappe No. 6'. en 'Duinkerker Rappe No. 3'. Met originele messing deksels, gemerkt 'B.P'. Naar leeftijd ...


Kavel: 6

Antieke diamanten broche

Resultaat: 1.100 EUR

Bijzondere fraaie hanger, 585/000, met bolsjewiek diamanten. Prachtige hanger in stervorm, volledig bezet met diamanten. Engeland 19e eeuw. ø 28 mm. ca 11,1 gr. Voorzien van keuringsbewijs en taxatie...


Kavel: 14

.3

Resultaat: 1.100 EUR

Bijzonder zilveren theeservies, 833/000, met een theepot, afsluitbare theebus, suikerpot en melkkan. Ovaal model met cannelures en dubbele filetrand, geplaatst op een ovale gladde voet. De deksels zij...


Kavel: 3507

Vaas pendule (empire).

Resultaat: 1.100 EUR

Vroeg 19e eeuws Franse bronzen empire vaaspendule met versieringen en zwanenhalsen. (goud deels overgeschilderd). Circa 1800. Met origineel achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting...


Kavel: 6253

Set Chinese vazen

Resultaat: 1.100 EUR

Twee grote antiek Chinees porseleinen dekselvazen met teksten en Chinese figuren. Eerste helft 20e eeuw. Met emaille beschilderingen. Afmeting: 34 x 20 cm ø. In goede staat.


Kavel: 186

Gouden horloge, Rochemont

Resultaat: 1.050 EUR

Geelgouden dameshorloge, 585/000, merk Rochemont, met ronde kast met opliggende rand, ø22 mm, goudkleurige wijzerplaat met Romeinse cijfers, voorzien van een schakelband met klapsluiting, breedte 12 m...


Kavel: 1048

A. Wiemans, landschap met vee en figuur

Resultaat: 1.000 EUR

Andries Wiemans, Dordrecht 1826-?. Landschap bij avond met vee en figuren. Olieverf op paneel. Afm. 47.5x45 cm. In goede staat


Kavel: 3524

Pendule, Jan van Spijk.

Resultaat: 1.000 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Franse pendule. Toelichting: Kapitein Jan Speyk, 1802-1831. Voordat hij bij een zelfmoordaanslag zijn schip liet exploderen. Circa 1870, Kapitein in schip met originele polychrom...


Kavel: 5009

Bronzen beeld 'jongen'

Resultaat: 1.000 EUR

Groot antiek bronzen beeld door P. Dubois. Paul Dubois, 1827-1905. Voorstelling van een Joodse jongen met kruik en Joodse ster die roept. Mooie patina. Afm. 68 cm. In goede staat.


Kavel: 18

Zilveren tuimelkan met houder

Resultaat: 950 EUR

Unieke Hollands zilveren tuimelkan, 833/000, met zilveren houder voorzien van brander, met parelranden versierd , Art Deco, MT.: van Kempen, Voorschoten, jl.:. F: 1915 In goede staat


Kavel: 1072

A.J. Zwart

Resultaat: 950 EUR

A.J. Zwart 1903-1981. 'Poldergezicht met boerderij bij avond'. Olieverf op linnen. Afm. 40x80 cm. In goede staat.


Kavel: 4018

Commode, wortelnoten

Resultaat: 950 EUR

Hollandse orgelgebogen wortelnoten vier-laden commode, 18e eeuw. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting . 80x82x51 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 6189

2 Chinese vazen

Resultaat: 950 EUR

Twee grote Chinees porseleinen vazen. 19e Eeuw. Eén maal met celadon glazuur, Foohond en paradijsvogel. Eén maal met landschap en figuren decor. Afmeting: 58 - 61 cm. In goede staat.


Kavel: 329

Gouden armband, biesmark

Resultaat: 900 EUR

Sierlijke geelgouden armband, 585/000, bestaande uit 2 rijen met bewerkte bol gourmetschakels en in het midden een rij met bollen, ø 3,5 mm, die iets hoger op de armband liggen. Breedte 13 mm. Voorzie...


Kavel: 1330

W. Witsen, 2x ets.

Resultaat: 900 EUR

Twee maal Willem Witsen, 1860-1923. Eén maal kade met figuren bij regen. Eén maal grachtgezicht Amsterdam. Etsen op papier. Afmeting: 32 x 25 cm. en 31 x 24 cm. In goede staat


Kavel: 3521

Console klok, Lenzkirch

Resultaat: 900 EUR

Buitengewoon mooie antieke wortelnoten Lenzkirch console klok met rijkelijk brons beslagen. Circa 1890. Geheel in goede originele staat. Lenzkirch AUG Nr.: 970975. Afmeting: 58 cm. In goede staat.


Kavel: 3522

Vaaspendule, Empire

Resultaat: 900 EUR

Antiek bronzen vergulde Louis Seize vaas-pendule. Circa: 1800. 'Lepaute a Paris'. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag met touwtjesslinger. Donkerbruin gebruineerd. (één ornament moet nieuw v...


Kavel: 4029

Hollandse Barok commode

Resultaat: 900 EUR

Antieke 19e eeuws wortelnoten Barok Louis Quinze commode. Circa 1880. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 77 x 100 x 52 cm. In zéér goede staat.


Kavel: 6006

Chinese vaas, drakenmotief

Resultaat: 900 EUR

Uiterst zeldzame 18e-19e eeuw grote Chinees porseleinen vaas Familie Verte met keizerlijst, geel en diverse andere kleuren. Foo-honden en vleermuizen decor. Afmeting: 31 x 24 cm ø. In goede staat.


Kavel: 6041

Lot Kutani theepotten

Resultaat: 900 EUR

Lot van zestien Kutani trekpotten, deels gemerkt. (minimale chip mogelijk). 19e Eeuw. Afmeting: 11 -16 cm. In goede staat.


Kavel: 6258

8x Chinese verdeelschaal

Resultaat: 900 EUR

Acht maal Chinees porseleinen verdeelschalen met figuren in landschappen decors en goudrand. (gemerkt). 19e Eeuw. Afmeting: 17,5 x 11 x 5,5 cm. en 20 x 11 x 5,5 cm. In goede staat.


Kavel: 43

Zilveren bestek

Resultaat: 850 EUR

Groot zilveren bestek, 835/000, model Haags lofje, bestaand uit 10 tafelvorken, 6 dessertvorken, 6 tafellepels, 6 dessertlepels, 2 juslepels, 2 aardappellepels, 3 opdienlepels, 2 botermesjes, 2 kaasm...


Kavel: 4005

Kabinet/eiken

Resultaat: 850 EUR

Hollands eiken Louis Seize kabinet, 18e eeuw. Met hek en origineel Louis Seize beslag. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 147 x 52 x 226 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 5031

Strijdwagen met paarden

Resultaat: 850 EUR

Zeer grote antieke strijdwagen op marmeren basement. Ca. 1930. Zwaar compositie metaal, verguld plated en bronskleurig gepatineerd (Frankrijk). Afmeting. 80x27x51 cm. In goede staat.


Kavel: 6036

Wierrookbrander (Chinees)

Resultaat: 850 EUR

Zeldzame Chinees porseleinen Ming wierrookbrander met Swatow blauw florale decors, staande op drie pootjes. 16e Eeuw. Afmeting: 10,5 x 18,7 cm ø. In zeer goede staat.


Kavel: 6147

Plaquette Fam. Rose, China.

Resultaat: 850 EUR

Oude Chinees porseleinen plaquette, 20e eeuw. Gemerkt, en met tekst. Hoogwaardigheidsbekleders. Mooie kwaliteit. Afmeting: 39 x 25 cm. In goede staat.


Kavel: 137

Gouden naainecessaire Nicolaas ten Velden

Resultaat: 825 EUR

Gouden naainecessaire 750/000, Nederlands gekeurd, in een schildpaddoos. Naainecessaire , 7 delig, bestaande uit een rijgnaald, priem, een naaldenkoker, 2 garenwinders, een vingerhoed en een schaartj...


Kavel: 638

Zilveren bestek BSF

Resultaat: 800 EUR

Zilveren bestek, 800/000, merk BSF, bestaande uit 12 tafellepels ( waarvan 6 nieuw), 12 tafelvorken ( waarvan 6 nieuw), 8 tafelmessen, ( waarvan 5 nieuw), 12 dessertlepels ( waarvan 6 nieuw), 12 desse...


Kavel: 4002

Kussenkast

Resultaat: 800 EUR

Grote antieke Hollandse notenhouten ranken-kussenkast met putti, cherubijnkoppen, Korintische zuilen, lades (uitneembaar). Circa 1800. Kleine restauraties noodzakelijk. Afmeting: 212 x 76 x 210 cm. In...


Kavel: 5006

Brons, H. Gladenbeck.

Resultaat: 800 EUR

Antiek bronzen figuur door H. Gladenbeck, 1827 - 1918. Romeinse vrouw met lyra op marmeren basement. Afmeting: 35 cm. In goede staat.


Kavel: 6030

Daoguang schotel (diep)

Resultaat: 800 EUR

Chinees porseleinen Daoguang (diepe) schotel met zeldzame florale decor. 19e Eeuw. Afmeting: 6 x 28,3 cm. In goede staat.


Kavel: 3520

Atmos klok.

Resultaat: 750 EUR

Mooie vergulde 'Jaeger Le Coultre' atmos klok. Afmeting: 23,5 x. 21 x 17 cm. In goede staat.


Kavel: 3547

Neuchattel console wandklok

Resultaat: 750 EUR

Neuchattel console wandklok met originele beschildering, achtdaags-uurwerk, spillegang, touwtjesslinger en datum-aanduiding. 18e Eeuw. Klok heeft mooie gave emaille wijzerplaat. (deurtje achter scharn...


Kavel: 6004

Tabakspot.

Resultaat: 750 EUR

Schitterende grote 18e eeuwse Duitse tabakspot met Zuid-Amerikaanse pijprokende figuren. N.3 Rappee. Bovenrand alléén glazuurslijtage. Pot heeft originele messing deksel (ongemerkt). Afmeting: 43 x 29...


Kavel: 6007

2 Chinese vazen

Resultaat: 750 EUR

Twee Chinees porseleinen pijpvazen met draken en paradijsvogel decors (gemerkt). 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 26 cm. In goede staat.


Kavel: 6194

2x Ming kom

Resultaat: 750 EUR

Twee Chinees porseleinen Ming kommen uit de 16e eeuw met florale decors. één met lichte randglazuur schades en één met lichte randglazuur schades + haarlijn. Afmeting: 7,3 x 17 cm ø. In redelijk/goed...


Kavel: 6254

7x Chinese verdeelschaal

Resultaat: 750 EUR

Zeven maal Chinees porseleinen verdeelschalen met teksten, floraal- en vogels decors etc. . 19e Eeuw. Gemerkt. Afmeting: 5,5 x 12 x 12 cm. In goede staat.


Kavel: 6256

8x Chinese verdeelschaal

Resultaat: 750 EUR

Acht maal Chinees porseleinen verdeelschalen met teksten, floraal- en vogel decors. 19e Eeuw. Afmeting: 19 x 11 x 5 cm. In goede staat.


Kavel: 1065

Toon van Ooyen, 'Winter'.

Resultaat: 700 EUR

Toon van Ooyen. 1885-1954. 'Hollands wintergezicht met ijspret'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.


Kavel: 4048

Hoektrumeau

Resultaat: 700 EUR

Zeldzame mahoniehouten empire hoektafel met halve zuilen, messing capitellen, marmeren blad en bronzen sierwerk. 19e Eeuw. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting. 84x111x80 cm. In zeer goed...


Kavel: 4082

Barok laden kastje

Resultaat: 700 EUR

Twee-delige barok opzet ladenkast met vijf lades met messing beslag en onderling verbonden getorste poten. 18e Eeuw. (minimale fineerschade) Afmeting 117x80x42 cm. In goede staat.


Kavel: 17

4- Delig zilveren moccaservies

Resultaat: 650 EUR

Zilveren moccaservies, 835/000, model Versaille, bestaande uit een moccakan en melkkan, met houten greep, suikerpot en lepelvaasje staand op langwerpig gecontourneerd blad, ca 27,5 cm. Lepelvaasje MT....


Kavel: 1020

Icoon (groot)

Resultaat: 650 EUR

Feestdagen icoon met 16 feesten en passiecyclus en centraal de opstanding van Christus (Anastasis), Russische icoon 19e eeuw, 38x50cm.


Kavel: 6102

2x Imari dekselpotten

Resultaat: 650 EUR

Twee prachtige grote fijn gedecoreerde Imari porseleinen dekselvazen met florale decors, paradijsvogels, vazen etc.. Gemerkt, bodemmerk. (één binnenrand deksel is professioneel gerestaureerd). Afmeti...


Kavel: 6255

8x Chinese verdeelschaal

Resultaat: 650 EUR

Acht maal Chinees porseleinen verdeelschalen met teksten, floralal- met vogels decors (gemerkt). 19e Eeuw. Afmeting: 5,5 x 20 x 10 cm. In goede staat.


Kavel: 6298

2 Grote Chinese vazen

Resultaat: 650 EUR

Twee grote Chinees porseleinen vazen. 19e Eeuw. Eén maal met florale en vlinder decor. Eén maal met figuren in landschap en tekst verso. Afmeting: 60-58 cm. In goede staat.


Kavel: 66

Zilveren servies, 4 delig

Resultaat: 630 EUR

Zilveren koffieservies, 835/000, 4 delig, bestaande uit een koffie-, thee-, melkkan en een suikerbak. Ovaal model met cannelures en bloembewerkte knop. Geplaatst op een ovale gladde voet. Importeurste...


Kavel: 282

Granaatcollier met gouden streekbroche

Resultaat: 600 EUR

Granaatcollier met fraaie antieke GG sluiting met granaat. Collier bestaande uit 5 rijen granaatkralen, ø 5 mm, bevestigd aan een zeer fraaie GG sluiting, 19 e eeuw, met in het midden een grote granaa...


Kavel: 2041

Ivoren tand (bewerkt met hoofd)

Resultaat: 600 EUR

Grote antieke bewerkte Afrikaanse olifanten slagtand met gezicht. Circa 1920. Afmeting: 78 cm. In goede staat.
Voorzien van origineel certificaat t.b.v. Cites


Kavel: 4096

Franse kast.

Resultaat: 600 EUR

Uitneembare eikenhouten Franse boerenkast met lades. Circa 1840. Afmeting: 200 x 160 x 60 cm. In goede staat.


Kavel: 6097

Pijpvaas, Cheng Long (geel).

Resultaat: 600 EUR

Chinees porseleinen pijpvaas, 19e eeuw. Gemerkt, 'Cheng Long'. Met rondom draken in wolken decor. Afmeting: 21 cm. In goede staat.


Kavel: 6220

2 Chinese vazen

Resultaat: 600 EUR

Twee grote Chinees porseleinen vazen. 19e Eeuw. Eén maal met groene celadon glazuur en symbolen decor. Eén maal met berglandschap en figuren decor. Afmeting: 57 - 60 cm. In goede staat.


Kavel: 6257

8x Chinese verdeelschaal

Resultaat: 600 EUR

Acht maal Chinees porseleinen verdeelschalen met Familie Verte landschap- met kraanvogel decors. (gemerkt). 19e Eeuw. Afmeting: 4,8 x 19 x 10 cm. In goede staat.


Kavel: 6260

3 Chinese vazen

Resultaat: 600 EUR

Drie grote Chinees porseleinen vazen met Familie Verte figuren decors en teksten. 19e Eeuw. Afmeting: 44 cm. In goede staat.


Kavel: 1093

Cor Bouter, C. Verschuur

Resultaat: 560 EUR

Cor Bouter, C. Verschuur, 1888-1966. 'Paardenspan met hooiwagen en boeren'. Olieverf op linnen. Afmeting 60x100 cm. In goede staat..


Kavel: 185

Gouden Omega seamaster automatic

Resultaat: 550 EUR

Gouden Omega horloge, 585/000, Seamaster De Ville automatic, met datumaanduiding. Voorzien van bruin leren band. ø 34 mm. Wijzerplaat is iets aangetast. Het achterdeksel is voorzien van gravure. Ver...


Kavel: 1046

J.H. Weissenbruch, 'Riviergezicht'.

Resultaat: 550 EUR

J.H. Weissenbruch, 1824 - 1903. 'Riviergezicht met avondstemming'. Olieverf op linnen. Afmeting: 31 x 20 cm. In goede staat.


Kavel: 3513

Boulle klok op console

Resultaat: 550 EUR

19e Eeuw, Franse bouille klok op console met 8-daags uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Schildpad en bouille inleg in goede staat. (minimale beschadigingen). Emaille naamplaatje mist, bij deurt...


Kavel: 5525

Michael Harris, kunstvaas.

Resultaat: 550 EUR

Mooie Michael Harris Medina Vis vaas. Ca. 1970. Afmeting: 30 x 26 x 5 cm. In goede staat.


Kavel: 6023

2 Chinese vazen

Resultaat: 550 EUR

Twee grote Chinees porseleinen vazen met groene celadon glazuur met symbolen decors. 19e Eeuw. Afmeting: 59 cm. In goede staat


Kavel: 6078

6x Kop+schotel, China.

Resultaat: 550 EUR

Zes antieke Chinees porseleinen kop en schotels met gecontourneerde omranding en florale decor (peterselie decor). Circa: 1800. Gemerkt met 'F'. Afmeting: 7 x 13 cm ø. In goede staat.


Kavel: 6079

6x Kop + schotel (peterselie motief)

Resultaat: 550 EUR

Zes antiek Chinees porseleinen kop en schotels met gecontourneerde omranding en florale decor (peterselie decor). Gemerkt met blad. Circa: 1800. Afmeting: 7 x 13 cm ø. In goede staat.


Kavel: 6106

9x Imarie borden (18e Eeuw)

Resultaat: 550 EUR

Negen maal Chinese Imari porseleinen borden met floraal- en goud decors. 18e Eeuw. (vier goed, drie minimale chip, twee met haarlijn). Afmeting: ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 6415

Zeven maal Chinees porselein

Resultaat: 550 EUR

Zeven maal Chinees porselein. 19e Eeuw. Maaltijd verdeelschaal met blauwe glazuur, florale decors en goudrand (gemerkt). In goede staat.


Kavel: 2040

Ivoren hoofd

Resultaat: 530 EUR

Groot antiek ivoren Chinees snijstuk. Gezicht met opengewerkte hoofdtooi met figuren. Gesigneerd, 19e eeuw. Bijzondere kwaliteit. Stukje gelijmd Afmeting circa: 30 x 14 cm ø. In goede staat Voorzien...


Kavel: 42

Grote zilveren broodmand

Resultaat: 520 EUR

Prachtige grote zilveren broodmand, 833/000, met fraai ajourwerk met ovaal, floraal en spijlen decor. Met een rand met opgesoldeerde S-Voluten versierd met 4 engelenkopjes. Geplaatst op 4 uitgezaagde ...


Kavel: 23

Zilveren brandewijn kom

Resultaat: 500 EUR

Antieke zilveren brandewijnkom, gedreven en geciseleerd met C-voluten, bloemen en een bloemenmand, met parelrand. Geplaatst op een ovale voet met C-voluten en floraal decor. De grepen zijn gemaakt uit...


Kavel: 148

36-Delig zilveren bestek, Puntfilet

Resultaat: 500 EUR

Zilveren bestek, 835/000, model puntfilet, bestaande uit 6 tafelmessen, -vorken en -lepels, en uit 6 dessertmessen, -vorken en -lepels. MT.: Koninklijke van Kempen en Begeer, Voorschoten jl.: L/M/N:19...


Kavel: 154

Collier van bloedkoralen met gouden sluiting..

Resultaat: 500 EUR

Collier van bloedkoralen met gouden streekslot, 585/000. Collier van 3 rijen bloedkoralen, ø 6mm, bevestigd met gouden bewerkte eindstukken aan een langwerpige gouden sluiting met filigrain en een ova...