Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Pendule, Vis. 3500
Pendule, Vis.
Startprijs 2.000 EUR
Pendule, Lectura. 3501
Pendule, Lectura.
Startprijs 1.600 EUR
Pendule, 'Strijdwagen'. 3502
Pendule, 'Strijdwagen'.
Startprijs 3.000 EUR
Louis Seize Pendule 3503
Louis Seize Pendule
Startprijs 2.200 EUR
Vuurvergulde pendule, 'Vrouw' 3504
Vuurvergulde pendule, 'Vrouw'
Startprijs 2.500 EUR
Amsterdammer 3505
Amsterdammer
Startprijs 3.000 EUR
Pendule met figuren. 3506
Pendule met figuren.
Startprijs 1.800 EUR
Verkocht
Vaas pendule (empire). 3507
Vaas pendule (empire).

Resultaat:

1.100 EUR

Engelse staande klok 3508
Engelse staande klok
Startprijs 400 EUR
Pendule (Empire) 3509
Pendule (Empire)
Startprijs 1.200 EUR
Schwarzwalder klokkenstel+zijstukken 3510
Schwarzwalder klokkenstel+zijstukken
Startprijs 1.250 EUR
Klok, (Religieus) 3511
Klok, (Religieus)
Startprijs 1.850 EUR
Verkocht
Zwitserse klok. 3512
Zwitserse klok.

Resultaat:

1.800 EUR

Verkocht
Boulle klok op console 3513
Boulle klok op console

Resultaat:

550 EUR

Vuurvergulde pendule, Vrouw. 3514
Vuurvergulde pendule, Vrouw.
Startprijs 500 EUR
Vuurvergulde pendule. 3515
Vuurvergulde pendule.
Startprijs 750 EUR
Verkocht
Staande Haagse klok. 3516
Staande Haagse klok.

Resultaat:

3.250 EUR

Schwarzwalder klok op console 3517
Schwarzwalder klok op console
Startprijs 1.250 EUR
Bouille klok op console. 3518
Bouille klok op console.
Startprijs 325 EUR
Set beelden met klok+thermometer. 3519
Set beelden met klok+thermometer.
Startprijs 650 EUR
Verkocht
Atmos klok. 3520
Atmos klok.

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Console klok, Lenzkirch 3521
Console klok, Lenzkirch

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Vaaspendule, Empire 3522
Vaaspendule, Empire

Resultaat:

900 EUR

Open staande klok 3523
Open staande klok
Startprijs 800 EUR