Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

9x Poppenhoofd
Startprijs 80 EUR

Negen antieke Duitse porseleinen poppenbustes met meisjesnamen (twee beschadigd) (minimale chip mogelijk). Afmeting: 5 - 16 cm. In redelijk/goede staat.

Porseleinen pop (Heubach)
Startprijs 140 EUR

Vooroorlogse Duitse porseleinen pop, ca. 1930. 'Heubach Köppelsdorf 320-3'. Met gelede lichaam. Afmeting. 53 cm. In zeer goede staat.

Speelgoedauto's (4x)
Startprijs 80 EUR

Vier oude blikken speelgoedauto's in originele doos. Tweede helft 20e eeuw. . U.S. Army Jeep M.P. (S.Y.-Japan)., . Dump Truck (China). Pontiac (Japan).en Racing Car (China). Afmeting. 17-27 cm. In ...

Speelgoed Bandai
Startprijs 40 EUR

Oude blikken speelgoed politie Kever, Bandai-Japan. Ca. 1960. (Bespeeld). Afmeting. 19 cm. In redelijk/ goede staat

Pop 'Koppelsdorf', zonder pruik.
Startprijs 220 EUR

Grote oude Duitse Heubach Koppelsdorf pop, Nr. 300-7. Pop heeft slaapogen (zonder pruik). Circa 1930. Afmeting: 56 cm. In goede staat.

Pop 'Simon&Halbig', op standaard.
Startprijs 150 EUR

Oude Duitse porseleinen Simon en Halbig Kammer Reinhardt pop Nr. 117. Uitgave C.D. 1989. Afmeting: 58 cm. In goede staat.

Pop zonder pruik (gemerkt).
Startprijs 90 EUR

Replica Kammer en Reinhard pop, Nr. 117 (zonder pruik).Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 44 cm. In goede staat.

'Armand Marseille' pop
Startprijs 70 EUR

Antieke Duitse 'Armand Marseille' pop, Nr. 390 1.5. Circa: 1920. Pop heeft een echt-haar-pruik en een origineel gelede lichaam. Afmeting: 45 cm. In goede staat.

3x Speelgoed
Startprijs 60 EUR

Drie oude blikken speelgoed Oldtimers met batterij functie. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal rood Yokohama-Japan, één maal groen S.H.-Japan en één maal onbekend. Afmeting. 22-26 cm. In redelijk/ goede ...

Tinnen figuren (13x)
Resultaat: 20 EUR

Lot van 13 grote tinnen gegoten 18e eeuwse stijl figuren, maar is 20e eeuw. Vervaardigd door Deutsche Gesellschaft für Volkskunde. Afmeting. 11-15 cm.

8 Dinky Toys en 1x Siku
Resultaat: 35 EUR

Kavel met 8 Dinky Toys waaronder: 2x Foden, Renault Estafette, 420, Coventry Climax, Bedford, Berliet "34", Fiat 500 en 1x Siku Unimog. Allen in gebruikte en bespeelde staat.

Lot oude/antieke tinsoldaten.
Startprijs 40 EUR

Lot van 24 st. handbeschilderde tinsoldaten, 19e-20e eeuw. Afmeting: 3,5 - 7 cm. In redelijk/goede staat.

Popje op standaard.
Startprijs 90 EUR

Antieke Duitse Armand Marseille pop, Nr. 390, 276/1. Circa 1920-1930. Pop heeft papier-maché gelede lichaam (zonder pruik). Afmeting: 37 cm. In goede staat.

6 Modelauto's 1:18 Bburago/Maisto
Resultaat: 35 EUR

Kavel met 6 modelauto's schaal 1:18 van Bburago en Maisto: Mercedes-Benz 300S, Mercedes-Benz 500SL, Mercedes-Benz 300SL, Mercedes-Benz 300SL Touring, Mercedes-Benz SSKL en Mercedes-Benz "Roadster". Al...

Pop & Stoel
Startprijs 150 EUR

Antieke poppenwagen met antieke Duitse porseleinen pop met gelede lichaam (3 wieler). Pop gemerkt 'Wally 8 Limbach'. Made in Germany. Oude kleertjes. Circa 1920. Afmeting: 62 - 120 cm. In goede staat.

Lenz Set 100. + Uhlenbrock Trafo
Resultaat: 95 EUR

Digital Plus SET100 (manual control LH100 & Command Station LZV100) van Lenz (1st edition) met originele verpakking en boekjes, tevens een Uhlenbrock 20075 Transformator (70VA 12/15 volt).

Wilesco Stoomwals
Resultaat: 50 EUR

Oude messing Wilesco 'Old Smokey' stoomwals (bespeeld). 20e Eeuw. Afmeting: 31 cm. In redelijk/goede staat.

Tischbaumbass
Startprijs 30 EUR

Oud Duits carnaval speelgoed 'Tischbaumbass' door Firma Goldon. In doos. Afmeting: 76 cm. In goede staat.

Pop met pruik, stoffen lijf.
Startprijs 50 EUR

Replica Kammer en Reinhard, Simon Halbig pop, Nr. 117. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 38 cm. In goede staat.

Popje met vlecht.
Resultaat: 45 EUR

Antieke Armand Marseille porseleinen buste popje met stoffen lichaam, Nr. 11/0. Pop heeft mohair pruik en slaapogen. Circa 1920. Afmeting: 23 cm. In goede staat.

3x Popje, 2 zijn gemerkt.
Startprijs 90 EUR

Drie maal replica porseleinen popjes. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal CD Baby-popje. Eén maal Beverley 1991, jongen, Germany. Eén maal Sugar Lump etc. Afmeting: 15,5 - 22 cm. In goede staat.

3x Popje op standaard.
Startprijs 40 EUR

Drie porseleinen popjes op standaard. Twee maal meisjes poppen. Gemerkt Paul 1989. Eén maal antiek popje, Armand Marseille 351/810 K, baby popje. Circa 1930. Afmeting: 15 - 23 cm.

4x Pop. (1x zonder hfd., 1x stoff. lijf, 1x jurk bl. borduur)
Resultaat: 40 EUR

Vier maal poppen. Eén maal A.M. Koppelsdorf Nr. 970, slaapogen, mohair pop, circa 1940. Eén maal geschilderde ogen, circa 1940. Gemerkt C. stoffen lichaam. Eén maal keramieken pop met buste kop en ge...

2x Pop, 1x op stand., 1x met mond open.
Startprijs 40 EUR

Twee maal oude Duitse bisquit porseleinen Heubach pop. Nr. 78/61 Lilian Wood uitgave. Afmeting: 33 cm. In goede staat. Eén maal Googly 253 G.B. , A.O.M. Lilian Wood uitgave. Afmeting: 35 cm. In goede ...