Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355  

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
10 Resultaten
Kavel: 3015

Lenz Set 100. + Uhlenbrock Trafo

Resultaat: 95 EUR

Digital Plus SET100 (manual control LH100 & Command Station LZV100) van Lenz (1st edition) met originele verpakking en boekjes, tevens een Uhlenbrock 20075 Transformator (70VA 12/15 volt).


Kavel: 3016

Wilesco Stoomwals

Resultaat: 50 EUR

Oude messing Wilesco 'Old Smokey' stoomwals (bespeeld). 20e Eeuw. Afmeting: 31 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 3019

Popje met vlecht.

Resultaat: 45 EUR

Antieke Armand Marseille porseleinen buste popje met stoffen lichaam, Nr. 11/0. Pop heeft mohair pruik en slaapogen. Circa 1920. Afmeting: 23 cm. In goede staat.


Kavel: 3027

Ca. 60 modelauto's

Resultaat: 45 EUR

Kavel met ca. 60 modelauto van diverse merken, voornamelijk schaal 1:43 waaronder: Dinky Toys, Lesney. Corgi, Matchbox. Diverse condities.


Kavel: 3022

4x Pop. (1x zonder hfd., 1x stoff. lijf, 1x jurk bl. borduur)

Resultaat: 40 EUR

Vier maal poppen. Eén maal A.M. Koppelsdorf Nr. 970, slaapogen, mohair pop, circa 1940. Eén maal geschilderde ogen, circa 1940. Gemerkt C. stoffen lichaam. Eén maal keramieken pop met buste kop en ge...


Kavel: 3025

2x Pop zonder pruik.

Resultaat: 40 EUR

Twee maal oude porseleinen poppen. Eén maal repro JDK 237, CD 1989. Eén maal repro Kestner (tweede helft 20e eeuw.) Afmeting: 42-43 cm. In goede staat.


Kavel: 3010

8 Dinky Toys en 1x Siku

Resultaat: 35 EUR

Kavel met 8 Dinky Toys waaronder: 2x Foden, Renault Estafette, 420, Coventry Climax, Bedford, Berliet "34", Fiat 500 en 1x Siku Unimog. Allen in gebruikte en bespeelde staat.


Kavel: 3013

6 Modelauto's 1:18 Bburago/Maisto

Resultaat: 35 EUR

Kavel met 6 modelauto's schaal 1:18 van Bburago en Maisto: Mercedes-Benz 300S, Mercedes-Benz 500SL, Mercedes-Benz 300SL, Mercedes-Benz 300SL Touring, Mercedes-Benz SSKL en Mercedes-Benz "Roadster". Al...


Kavel: 6293

Imari kraagvaas op voetje

Resultaat: 35 EUR

Grote Imari porseleinen siervaas met goud-, florale- en geisha's decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting. 62 cm. In goede staat.


Kavel: 3009

Tinnen figuren (13x)

Resultaat: 20 EUR

Lot van 13 grote tinnen gegoten 18e eeuwse stijl figuren, maar is 20e eeuw. Vervaardigd door Deutsche Gesellschaft für Volkskunde. Afmeting. 11-15 cm.