Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Perzisch kleed, Heriz.
Resultaat: 375 EUR

Zeer groot Perzisch Heriz kleed. Meerkleurig met florale decors. Iran. Afmeting: 3,12 x 4,24 cm. In goede staat.

Kleed met div. dieren
Resultaat: 325 EUR

Oud Perzisch kleed met figuren decors. In de kleuren rood/blauw/creme. Afmeting: 217 x 343 cm. In goede staat.

Handgeknoopt tapijt (met dieren)
Resultaat: 275 EUR

Oud Perzisch kleed met florale en dieren decors. Meerkleurig. Afmeting: 144 x 224 cm. In goede staat.

Kleed/Bidjar (groot)
Resultaat: 275 EUR

Zeer groot oud Perzisch Bidjar kleed. Meerkleurig/floraal. Afmeting: 204 x 304 cm. In goede staat.

Zeer groot kleed
Resultaat: 250 EUR

Bijzonder groot oud Perzisch kleed met meerkleurige florale decors. Afmeting: 284 x 400 cm. In goede staat.

Perzisch tapijt (groot)
Resultaat: 170 EUR

Zeer groot fijn geknoopt Perzisch kleed met florale decors. Meerkleurig, creme/oker/turkoise etc. Afmeting: 248 x 330 cm. In goede staat.

Tapijt "Koerdistan"
Resultaat: 170 EUR

Oud Perzisch kleed 'Koerdistan'. Fijngeknoopt, rood/zwart etc. Florale decors. Afmeting: 155 x 265 cm. In goede staat.

Perzisch tapijt
Resultaat: 160 EUR

Groot Perzisch kleed. Abstract floraal. In de kleuren grijs, blauw, creme, zalm. Afmeting: 270 x 200 cm. In goede staat.

Kelim 2x
Resultaat: 140 EUR

Twee maal oude Perzische Kelim. Rood-blauw-creme etc.. In goede staat. Oranje-creme-bruin. Gerestaureerd, in redelijk staat. Afmeting: 183 x 123 cm. en 81 x 116 cm.

Kaschan kleed
Resultaat: 140 EUR

Oud fijngeknoopt Perzisch Kaschan kleed met meerkleurige florale decors. Afmeting: 124 x 190 cm. In goede staat.

Fijn geknoopt kleed
Resultaat: 120 EUR

Oud fijngeknoopt Perzisch kleed met florale decors. Afmeting: 220 x 140 cm. In goede staat.

Gobelin
Resultaat: 110 EUR

Oude gobelin naar middeleeuws voorbeeld met eenhoorn. Afmeting: 90 x 135 cm. In goede staat.

2 Perzen + persje (Totaal: 3x)
Resultaat: 100 EUR

Drie oude Perzische kleden. Eén maal groot, aquablauw etc. Eén maal klein, donkerblauw, en één keer meerkleurig (oud). Afmeting: 192 x 123 cm, 60 x 40 cm en 88 x 100 cm. In redelijk /goede staat.

Loper (van een pers)
Resultaat: 90 EUR

Twee oude/antieke Perzische kleden. Eén maal loper, aardetinten en blauw. Eén maal pers meerkleurig, floraal (slijtage). Afmetingen: 120 x 222 cm. en 120 x 194 cm. In redelijk/goede staat.

Perzisch tapijt
Resultaat: 85 EUR

Groot oud Perzisch handgeknoopt tapijt. Fijn geknoopt met meer kleurige florale decors. Decor Moed, Iran. Afmeting: 195 x 195 cm. In goede staat.

10x Antieke zijde kussens.
Resultaat: 80 EUR

Tien diverse antiek zijde en geweven kussens met florale en religieuze decors. Circa 1900. Afmeting: 32 - 55 cm. In goede staat.

Kleed/Bidjar (groot)
Resultaat: 80 EUR

Zeer groot oud Perzisch Bidjar kleed. Meerkleurig/floraal. Afmeting: 168 x 240 cm. In goede staat.

3x Chin. geweven wanddoek.
Resultaat: 80 EUR

Drie maal Chinees handwerk met figuren en of tekst. 20e Eeuw. Afmeting: 80 x 60 cm. In goede staat.

Pers (groot)
Resultaat: 75 EUR

Groot oud Perzisch kleed. Meerkleurig + lichtbruin + florale decors. Afmeting: 332 x 260 cm. In goede staat.

Handgeknoopt tapijt
Resultaat: 70 EUR

Oud Perzisch kleed. In de kleuren rood/zwart turkoise etc. Met florale decors. Afmeting: 130 x 244 cm. In goede staat.

Perzische loper
Resultaat: 70 EUR

Oude Perzische loper. Fijn handgeknoopt, donkere aarde-tinten. Afmeting: 205 x 76 cm. In goede staat.

2x Kelim tapijt
Resultaat: 70 EUR

Twee oude Kelim Perzische kleden met figuren voorstelling. Afmeting: 79 x 142 cm en 51 x 154 cm. In goede staat.

Perzisch tapijt
Resultaat: 60 EUR

Mooi oud Perzisch kleed met florale decors (warme diverse kleuren). Afmeting: 166 x 240 cm. In goede staat.

Chinees kleed
Resultaat: 55 EUR

Zeldzaam 19e eeuws zijde geborduurd kleed met florale decors, koper en spiegeltjes. Afmeting: 41 x 44 cm. In goede staat.