Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Medailles
Startprijs 15 EUR

Twee oude antieke bronzen penningen. Eén maal The Iternational Association of Cotton Manufacturers 1908. Eén maal Honored Fifty year Alumnus Philadelphia Textile Instituts 1949. Afm. 6.5 cm. ø. In goe...

2 Oude vioolkoffers
Startprijs 20 EUR

Twee vooroorlogse vioolkisten, 1x kunstleer 1x vurenhout. Afmeting: 76-78cm.In goede staat

3 Kandelaars + olielamp
Startprijs 20 EUR

Drie edelstalen kandelaren (nokkenas) en één petroleumlamp, 20e eeuw. Afmeting. 9-39 cm. In goede staat.

Koperen ketel+voetwarmer.
Startprijs 20 EUR

Twee maal koperwerk, 19e eeuw. Eén maal koetsstoof en één maal appelketel. Afmeting: ø 23 cm. - ø 27 cm. In goede staat.

Boek, antiguarisch
Startprijs 20 EUR

Antiquarisch boek. Alle werken van Jacob Cats door D.J. van Vloten met ruim 400 platen op staal aangebracht door J.W. Kaiser (1861). Band is aan onderkant beschadigd. Afmeting. 9x38x31. In redelijke s...

Boek, Hardings of Art
Startprijs 20 EUR

Antiquarisch boek, 'Hardings principles and practice of Art'. 19e eeuw. Met steendrukken betreffende schilderkunst. Afmeting. 30x39x3 cm. In redelijke staat

Cloisonné vaasjes (2x)
Startprijs 20 EUR

Twee Japanse cloisonné vaasjes met draken decors. 20e Eeuw. Afmeting. 12.5 cm. In goede staat.

2 antieke vaasjes
Startprijs 25 EUR

Twee antieke vaasjes, antieke bronzen bolvaas en blauw glazen vaas in metaal bewerkte houder.Afmeting 6,5x7 en 9x7cm. In goede staat

Zes delen antiek messing
Startprijs 25 EUR

Zes delen antiek messing. Twee kandelaren, één grote blaker, één stofblik, één flacon en één kaarsdover. Afmeting. 16-28 cm. In goede staat

Messing kraankan
Startprijs 25 EUR

Vroeg 19e eeuwse messing kraantjeskan met lekbak. Eén pootje van de lekbak is los, maar wel erbij. Afmeting H. 33 cm. Verder in goede staat.

Hangkastje + Spaanhouthouder
Startprijs 25 EUR

Twee maal 19e eeuws houtwerk. Eén maal kleine spaanhouten houder met deksel en handvat. Eén maal wandkastje, ca. 1900. met monogram J.S. Afmeting. 20-35 cm. In goede staat.

Bronzen sierschotel
Startprijs 25 EUR

Oude gemerkte Chinese bronzen sierschotel met verso draken en signatuur op achterkant. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting. ø 25 cm. In goede staat

Haardplaat
Startprijs 30 EUR

Vooroorlogse barok stijl haardplaat met datering 1758. Figuren decor ca. 1930. Afmeting. 49x59 cm. In goede staat.

Crucifix
Startprijs 30 EUR

Heilig kruis met wijwaterbakje, 19e eeuw. Compositie metaal op houten plaquette. Afmeting. 35 cm. In goede staat.

2x Lederen kameel
Startprijs 30 EUR

Twee lederen kamelen met glazen ogen, 20e eeuw.. Afmeting: 13 - 20 cm. In goede staat

Gobelin in lijst
Startprijs 30 EUR

Oude gobelin in lijst, 20 eeuw. Figuren in interieur decor. Afmeting: 31 x 37 cm. In goede staat.

Koperen ketel+comfort
Startprijs 30 EUR

Antieke koperen ketel met comfort. Ca. 1900. Afmeting . 28 cm. In goede staat.

Niemeijers+Menkenthal blik
Startprijs 30 EUR

Twee oude voorraadblikken. 20e Eeuw. Eén maal Menthe glaciale Lonka, en één maal Niemeijers koffie/thee. Afmeting: 25 - 35 cm. In redelijk/goede staat.

Dienblad, tinnen ketel+pot
Startprijs 30 EUR

Drie maal divers antiek. Eén maal eikenhouten dekselpot met hengel, plated. Eén maal tinnen schenkkan, 19e eeuw. Eén maal keramieken presenteerschaal. Afmeting: 14 - 53 cm. In redelijk/goede staat.

8x dokter/apotheker miniatuur.
Startprijs 30 EUR

Acht maal oude diverse dokters figuren. Zeven maal tin, en één maal 'gaper' composiet gegoten. Afmeting: 2 - 12 cm. In goede staat.

Schrijfset
Startprijs 30 EUR

Vooroorlogse bakelieten bureauset. Drie delig, in cassette. Afmeting. 3x27x12 cm. In goede staat.

Kinderbeker, WMF.
Startprijs 30 EUR

Plated kinderbeker, WMF, Jugendstil, versierd met bloemen en een afbeelding van een kind. 5,5x8x7cm. Iets uit model. Verder in goede staat

Rond tonnetje
Startprijs 30 EUR

Eikenhouten dranktonnetje met ijzeren beslag en handvat . 19e Eeuw. Afmeting. 24x15 cm. ø. In goede staat.

Noten kraker
Startprijs 30 EUR

Vooroorlogse Duitse houtgestoken notenkraker met kabouterkop. Afmeting. 23.5 cm. In goede staat.