Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355  

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
65 Resultaten
Kavel: 5003

Bronzen skulptuur (naar Rodin)

Resultaat: 1.500 EUR

Zeer grote bronzen sculptuur naar A. Rodin. Voorstellend twee handen Op marmeren basement en piedestal (gesigneerd).. Afmeting brons: 62 cm. Geheel: 164 cm. In goede staat.


Kavel: 5009

Bronzen beeld 'jongen'

Resultaat: 1.000 EUR

Groot antiek bronzen beeld door P. Dubois. Paul Dubois, 1827-1905. Voorstelling van een Joodse jongen met kruik en Joodse ster die roept. Mooie patina. Afm. 68 cm. In goede staat.


Kavel: 5031

Strijdwagen met paarden

Resultaat: 850 EUR

Zeer grote antieke strijdwagen op marmeren basement. Ca. 1930. Zwaar compositie metaal, verguld plated en bronskleurig gepatineerd (Frankrijk). Afmeting. 80x27x51 cm. In goede staat.


Kavel: 5006

Brons, H. Gladenbeck.

Resultaat: 800 EUR

Antiek bronzen figuur door H. Gladenbeck, 1827 - 1918. Romeinse vrouw met lyra op marmeren basement. Afmeting: 35 cm. In goede staat.


Kavel: 5007

Beeldje met ivoor

Resultaat: 500 EUR

Antiek bronzen figuur met ivoor op marmeren basement. 'Jongen met tas en boek'. Gesigneerd: Bailly. Afmeting: 18,5 cm. In goede staat.


Kavel: 5033

Bronzen kalkoen, Art Deco

Resultaat: 375 EUR

Art Deco-stijl bronzen kalkoen op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Francois Pompon. Afmeting: 37 cm. In goede staat.


Kavel: 5040

Bronzen kraanvogel

Resultaat: 375 EUR

Zeer grote bronzen kraanvogel (tuin). Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 162 cm. In goede staat.


Kavel: 5068

Bronzen dame met kleed

Resultaat: 320 EUR

Vroeg 19e eeuw bronzen empire figuur Griekse dame, ca. 1820. Afmeting. 31 cm. In goede staat.


Kavel: 5046

Bronzen gestyleerde vogel

Resultaat: 300 EUR

Art Nouveau-stijl bronzen duif op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Coenrad. Afmeting: 31 cm. In goede staat.


Kavel: 5032

Bronzen zelfportret Dali

Resultaat: 280 EUR

Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Masker naar Salvador Dali. Gesigneerd Dali. Afmeting: 40 cm. In goede staat.


Kavel: 5049

Bronzen uil op boeken

Resultaat: 275 EUR

Art Deco-stijl bronzen uil op zwart marmeren basement (chip). 21e Eeuw. Met monogram WMS v H. Afmeting: 33 cm. In goede staat.


Kavel: 5103

Bronzen Boedha

Resultaat: 275 EUR

Grote antieke Chinese bronzen boedha, ca. 1900 of ouder. Met restvergulding, mooie patina. Afmeting. 26 cm. In goede staat.


Kavel: 5121

Vuurvergulde baby's (2x)

Resultaat: 275 EUR

Twee 19e eeuwse vergulde bronzen baby-bustes op piedestal. Afmeting. 13.5 cm. In goede staat.


Kavel: 5122

Bronzen buste man

Resultaat: 270 EUR

Antieke bronzen buste. H.F. Iselin 1871, door Ferdinand Barbedienne Fondeur Paris. Tekst A.F. Potin Ses Amis. Afmeting. 40 cm. In goede staat.


Kavel: 5030

2x Buste (klein)

Resultaat: 250 EUR

Twee oude marmeren bustes. Eén maal Italië 'Jilettanti'. Eén maal Art Studio England. Afmeting: 31 - 32 cm. In goede staat.


Kavel: 5043

Bronzen statige vogel

Resultaat: 250 EUR

Art Deco-stijl bronzen aasgier op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Altorf. Afmeting: 32 cm. In goede staat.


Kavel: 5086

Bronzen beeld, meisje met vlecht.

Resultaat: 250 EUR

Bronzen figuur op marmeren basement. 21e Eeuw. Naar Degas. 'Meisje met vlecht'. Afmeting: 46 cm. In goede staat.


Kavel: 5026

Bronzen beeld (P.J. Mene)

Resultaat: 225 EUR

Groot bronzen figuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd P.J. Mené. Jager met jachthond. Afmeting: 48 cm. In goede staat.


Kavel: 5041

Houten Italiaanse engel.

Resultaat: 220 EUR

Italiaanse, deels vergulde houtgestoken engel. Tweede helft 20e eeuw. Met polychromie. Afmeting: 40 cm. In goede staat.


Kavel: 5072

Chinees beeld, staand.

Resultaat: 200 EUR

Grote Chinese bronzen Quan Yin op lotusbloem (gemerkt). Afmeting: 44 cm. In goede staat.


Kavel: 5117

Chinese boedha (groot)

Resultaat: 200 EUR

Grote antieke Chinese bronzen boedha in lotushouding. Ca. 1900 of ouder. Mooie patina. Afmeting . 31.5 cm. In goede staat


Kavel: 5028

Ruurd Hallema

Resultaat: 190 EUR

Ruurd Hallema (Borne), 1954 Munstergeleen. Bronzen sculptuur op marmeren basement. Afmeting: 24,5 cm. In goede staat.


Kavel: 5073

Chinees beeld, zittend.

Resultaat: 190 EUR

Grote oude Chinese bronzen boeddha (gemerkt) op lotusbloem. Afmeting: 38 cm. In goede staat.


Kavel: 5042

Bronzen olifant, Art Deco

Resultaat: 180 EUR

Art Deco-stijl bronzen olifant op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 28 cm. In goede staat.