Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinees bronzen figuur.
Resultaat: 70 EUR

Oude Chinese bronzen figuur met restvergulding. 20e Eeuw. 'Steigerend paard met keizer'. Afmeting: 31 cm. In goede staat.

2x Bronzen figuren
Resultaat: 70 EUR

Twee moderne bronzen figuren. 'Dansers'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 25 -26 cm. In goede staat.

Houtsnijwerk, 'boomgeest'.
Resultaat: 60 EUR

Houtgesneden boomgeest. 20e Eeuw. Afmeting: 40 cm. In goede staat.

Chinees figuur
Resultaat: 50 EUR

Grote oude Chinese houtgestoken figuur (hand mist) met relikwiehouder. 20e Eeuw. Afmeting: 68 cm. In redelijke staat.

Oosters figuur
Resultaat: 50 EUR

Zeer grote oude houtgestoken Chinese boeddha op lotusbloem. 20e Eeuw. Afmeting: 102 cm. In goede staat.

Bronzen sculptuur, 'Vogelvlucht'.
Resultaat: 50 EUR

Moderne bronzen sculptuur 'Vogelvlucht'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 cm. In goede staat.

2x Bronzen figuren
Resultaat: 50 EUR

Twee moderne bronzen figuren. 'Dansers'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 19 -24 cm. In goede staat.

2x Bronzen figuren
Resultaat: 50 EUR

Twee bronzen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal 'jongen met haas'. Eén maal 'verliefd paar'. Afmeting: 16 - 18 cm. In goede staat.

Diverse bronzen kunstwerken
Resultaat: 50 EUR

Drie kunstwerken, tweede helft 20e eeuw. Eén keer marmeren zuil met kogel (monogram). Eén keer bronzen object met dieren, en één keer bronzen kei. Afmeting. 13-23 cm. In goede staat

Vergulde boedha
Resultaat: 50 EUR

Vergulde bronzen oosterse boedha. 20e eeuw. Afmeting. 16 cm. In goede staat.

Bronzen teckel
Resultaat: 40 EUR

Bronzen sculptuur van een lange teckel. Afmeting 10x2cm.

Oude sculptuur.
Resultaat: 40 EUR

Oude sculptuur, vijf bronzen figuren op smeedijzeren boog. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 45 x 8 cm. In goede staat.

Houten boedha verg.
Resultaat: 40 EUR

Antieke vergulde houtgestoken oosterse boedha. (oortje eraf, neus beschadigd) Afmeting . 13.5 cm. In redelijke staat

Bronzen schaaltje (B. Stichling)
Resultaat: 40 EUR

Brons gegoten schaal. Ca. 1930. Gesigneerd B. Stichling. Afmeting. 4.5 x 14 cm. ø. In goede staat.

Kegelspeler
Resultaat: 30 EUR

Antieke bronzen kegelspeler op marmeren basement, ca. 1920. Afmeting. 20.5 cm. In goede staat.

Wandengel
Resultaat: 30 EUR

Grote wandengel bronskleurig gegoten kunststof met messing goudkleurige vleugels, gesigneerd Schöne, . . Afmeting. 56 cm. In goede staat

Twee bronzen katten
Resultaat: 20 EUR

Twee bronzen katten, 20e eeuw. Eén kleine, gemerkt: Multian Zitai. Eén grotere, gemerkt: Monogram. Afmeting. 6-11 cm. In goede staat