Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen beeld, vrouw
Startprijs 900 EUR

Antiek Frans bronzen figuur, omstreeks 1900, door Berlin, le premier fruit, Afmeting 42cm. In goede staat

Bronzen beeld, Venus van Milo
Startprijs 250 EUR

Gelimiteerde bronzen Venus van Milo op marmeren basement, met certificaat. Jean Como 1981, Nr.: 136/499. Afmeting H.45cm. In goede staat.

Bronzen beeld (P.J. Mene)
Resultaat: 225 EUR

Groot bronzen figuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd P.J. Mené. Jager met jachthond. Afmeting: 48 cm. In goede staat.

Bronzen beeldje, Baby.
Startprijs 130 EUR

Antieke bronzen baby op marmeren basement. Circa 1920. Afmeting: 8 x 14 x 7,5 cm. In goede staat.

Ruurd Hallema
Resultaat: 190 EUR

Ruurd Hallema (Borne), 1954 Munstergeleen. Bronzen sculptuur op marmeren basement. Afmeting: 24,5 cm. In goede staat.

Ruurd Hallema
Resultaat: 160 EUR

Ruurd Hallema (Borne) 1954 Munstergeleen. Bronzen dames-torso op marmeren basement. Afmeting: 22 cm. In goede staat.

2x Buste (klein)
Resultaat: 250 EUR

Twee oude marmeren bustes. Eén maal Italië 'Jilettanti'. Eén maal Art Studio England. Afmeting: 31 - 32 cm. In goede staat.

Strijdwagen met paarden
Resultaat: 850 EUR

Zeer grote antieke strijdwagen op marmeren basement. Ca. 1930. Zwaar compositie metaal, verguld plated en bronskleurig gepatineerd (Frankrijk). Afmeting. 80x27x51 cm. In goede staat.

Bronzen zelfportret Dali
Resultaat: 280 EUR

Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Masker naar Salvador Dali. Gesigneerd Dali. Afmeting: 40 cm. In goede staat.

Bronzen kalkoen, Art Deco
Resultaat: 375 EUR

Art Deco-stijl bronzen kalkoen op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Francois Pompon. Afmeting: 37 cm. In goede staat.

Bronzen clown
Startprijs 650 EUR

Antieke Franse bronzen figuur. 'Au clar de la lune. Pierrot met mandoline, gesigneerd Bouret, Eutrope Bouret 1833-1906. Mooie pativa. Afmeting. 46 cm. In goede staat.

J.Paul Schmidt
Startprijs 120 EUR

Antieke Duitse bronzen figuur. Boeren jongen op marmeren basement. Julius Paul Schmidt Felly, 1835-1920. (chips basement). Afmeting: 11 cm. In goede staat.

Beeldje Jongeman, onduidelijk gesigneerd
Startprijs 120 EUR

Antieke bronzen figuur, boeren jongen met handen in zijn zak. Door Julius Paul Schmidt-Felling, 1835-1920. Afmeting: 15 cm. In goede staat.

Bronzen uiltje
Resultaat: 150 EUR

Antieke bronzen Oehoe uil op marmeren basement, circa 1920. Mooie patina. Afmeting: 14 x 20 x 9 cm. In goede staat.

Beeld, 'Figuur met zwaard'.
Startprijs 400 EUR

Antieke bronzen figuur van een gallier met dolk ,gespleten aambeeld en gebroken zwaard. Ca. 1890. Gesigneerd Kirchner Met gietstempel K. Afmeting. 46 cm. In goede staat.

2x figuren op marmeren sokkel.
Startprijs 120 EUR

Twee antieke compositie metalen figuren op marmeren sokkel in 18e eeuwse klederdracht Chips. Afmeting: 24 - 25 cm. In redelijk/goede staat.

Bronzen kraanvogel
Resultaat: 375 EUR

Zeer grote bronzen kraanvogel (tuin). Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 162 cm. In goede staat.

Houten Italiaanse engel.
Resultaat: 220 EUR

Italiaanse, deels vergulde houtgestoken engel. Tweede helft 20e eeuw. Met polychromie. Afmeting: 40 cm. In goede staat.

Bronzen olifant, Art Deco
Resultaat: 180 EUR

Art Deco-stijl bronzen olifant op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 28 cm. In goede staat.

Bronzen statige vogel
Resultaat: 250 EUR

Art Deco-stijl bronzen aasgier op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Altorf. Afmeting: 32 cm. In goede staat.

Chinees bronzen figuur.
Resultaat: 70 EUR

Oude Chinese bronzen figuur met restvergulding. 20e Eeuw. 'Steigerend paard met keizer'. Afmeting: 31 cm. In goede staat.

Bronzen figuur
Resultaat: 80 EUR

Bronzen figuur op marmeren sokkel. Tweede helft 20e eeuw. Lezende vrouw. (stukje marmer af). Afmeting: 32 cm. In redelijk/goede staat.

Bronzen gestyleerde vogel
Resultaat: 300 EUR

Art Nouveau-stijl bronzen duif op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Coenrad. Afmeting: 31 cm. In goede staat.

Samac beeld.
Startprijs 70 EUR

Antiek gesigneerd Frans beeld. L. Gasin. Circa 1900. Compositie metaal. Afmeting: 54 cm. In goede staat.