Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen buste, 'Alexandre Ouline'. 5000
Bronzen buste, 'Alexandre Ouline'.
Startprijs 500 EUR
Polychroom engel 5001
Polychroom engel
Startprijs 500 EUR
Beeld, Büschelberger, beren op tak 5002
Beeld, Büschelberger, beren op tak
Startprijs 1.250 EUR
Verkocht
Bronzen skulptuur (naar Rodin) 5003
Bronzen skulptuur (naar Rodin)

Resultaat:

1.500 EUR

Beeldje met ivoor 5004
Beeldje met ivoor
Startprijs 650 EUR
Beeld, Jeanne D'arc. 5005
Beeld, Jeanne D'arc.
Startprijs 650 EUR
Verkocht
Brons, H. Gladenbeck. 5006
Brons, H. Gladenbeck.

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Beeldje met ivoor 5007
Beeldje met ivoor

Resultaat:

500 EUR

Bronzen 'Mozart' 5008
Bronzen 'Mozart'
Startprijs 1.100 EUR
Verkocht
Bronzen beeld 'jongen' 5009
Bronzen beeld 'jongen'

Resultaat:

1.000 EUR

Buste (marmer) 5010
Buste (marmer)
Startprijs 400 EUR
Buste 'Napoleon' 5011
Buste 'Napoleon'
Startprijs 275 EUR
2x Bronzen paradijsvogels, Chinees. 5012
2x Bronzen paradijsvogels, Chinees.
Startprijs 700 EUR
2x Bronzen paradijsvogels, Chinees. 5013
2x Bronzen paradijsvogels, Chinees.
Startprijs 700 EUR
2x Beeld 'Zigeuners'. 5014
2x Beeld 'Zigeuners'.
Startprijs 650 EUR
Moreau 'Zittende vrouw'. 5015
Moreau 'Zittende vrouw'.
Startprijs 1.000 EUR
Paul Kratz Wolf 5016
Paul Kratz Wolf
Startprijs 450 EUR
Bronzen beeld, olifant met figuren 5017
Bronzen beeld, olifant met figuren
Startprijs 125 EUR
Beeld, 'Nar'. 5018
Beeld, 'Nar'.
Startprijs 325 EUR
2x Bronzen figuur 5019
2x Bronzen figuur
Startprijs 90 EUR
Beeld 'Fazant'. 5020
Beeld 'Fazant'.
Startprijs 300 EUR
Bronzen beeld (A. Gaudez) 5021
Bronzen beeld (A. Gaudez)
Startprijs 550 EUR
Beeld 'Vrouw met mand+schoenen'. 5022
Beeld 'Vrouw met mand+schoenen'.
Startprijs 950 EUR
Paar kleine bronsjes 5023
Paar kleine bronsjes
Startprijs 100 EUR