Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

04. Juliveiling 2010

 

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
2113 Resultaten
Kavel: 1

Saffier/briljant ring

Startprijs 850 EUR

Ring WG750/000 ø53, bezet met 2 ovaal gefac.saffieren 0.67ct,briljanten en diamant baquettes 1.20ct W/VS. voormalige verk.prijs €3480.-


Kavel: 2

Saffier briljant collier

Startprijs 3.900 EUR

Saffier briljant collier,WG585/000 rondom bezet met saffieren 25.81 ct., in goede kleur, en briljanten 11.95 ct.,l.get.W-W/SI-P1,L.40.5 cm., 63.6 gr.


Kavel: 3

Ring WG.saffier

Startprijs 550 EUR

Ring WG750/000,ø55, met blauwe saffier baquettes 1.14ct. en briljanten 0.56ct TW/SI . voormalige verk.prijs € 2.099.-


Kavel: 4

Zuidzee parel collier

Startprijs 480 EUR

Parel collier met barok- zuidzee parels ø11-17 mm.,L 46 cm., met zilveren, 925/000 ,magneetsluiting


Kavel: 5

Akoya parel armband 2-rijig

Startprijs 150 EUR

Twee-rijige akoyaparel armband,met cremerose-witte parels Ø5-6mm.,L.19cm., met tussenstaafjes en sluiting GG585/000,24.6 gr.


Kavel: 6

Parel briljant hanger GG

Startprijs 200 EUR

Hanger GG750/000 met een zeer fijne zuidzee parel ø12.5mm.en briljanten 0.36ctW/SI 2.9 gr.


Kavel: 7

Mabe parel clip hanger

Startprijs 100 EUR

Clip hanger GG375/000 met een mabe parel Ø13mm.,7.3 gr.


Kavel: 8

Navette solitair ring

Startprijs 1.500 EUR

Ring WG585/000 met een diamant-navette-solitair,1.50ct. W/PI, ø58,7.3 gr.


Kavel: 9

Zilveren bowllepel

Startprijs 475 EUR

18e Eeuwse antiek zilveren bowllepel met gedraaide hoornen steel. Gemaakt door Peter en Ann Bateman Londen 1793. 835/000 Cond.: U


Kavel: 10

Zilveren hengselmand

Startprijs 700 EUR

Kapitale zilveren hengselmand, schitterend uitgezaagd. rustend op een strakke voet. 34x22,5x34cm. 925/000 911gr. Cond.: U


Kavel: 11

Kristallen kaasstolp

Resultaat: 140 EUR

Mooi Hollandse kristallen kaasstolp. Hollands zilveren dop met een sjiek parelrandje 835/000, gekeurd met een zwaardje


Kavel: 12

Zilveren hengselmandje

Startprijs 140 EUR

Leuk en mooi uitgezaagd zilveren hengselmandje rustend op 4 gebogen pootjes. 925/000 285gr. Cond.: U


Kavel: 13

Zilveren anjervaas

Startprijs 200 EUR

Antiek Engelse zilveren anjervaas op voet. Rijk bewerkt met mythologische figuren, bloemen en bladeren. 835/000 Londen 1904. gemaakt door William Cornijns & Sons. 22xø9cm. 600gr. Cond.: G


Kavel: 14

Zilveren miniatuur, slede met paard

Resultaat: 150 EUR

Antiek vroeg 19e eeuws miniatuur, man in slede met paard, Amsterdam 835/000 Cond.: U


Kavel: 15

Kristallen fruitschaal

Startprijs 110 EUR

Grote kristallen fruitschaal met zilveren hengsel. 835/000 ø22,5cm. Cond.: U


Kavel: 16

Draadzilveren poppenset

Startprijs 150 EUR

Schattig 16-delig zilveren filigrain interieurtje, licht beschadigd. 800/000 50gr. Cond.: G


Kavel: 17

Zilveren 4-armige kandelaar

Startprijs 275 EUR

Prachtige grote Hollandse 4-armige zilveren tafelkandelaar, gemaakt door Bouman te Arnhem 1955-1970. 835/000 780gr. 31x22,5cm. Cond.: U


Kavel: 18

Kristallen cachetschaal

Startprijs 150 EUR

Mooi antieke kristallen cachetschaal met zilveren beugel uit 1869. 835/000 ø27cm. Cond.: U


Kavel: 19

Jensen stijl dienschaal

Startprijs 250 EUR

Jensen stijl bladvorm dienschaal


Kavel: 20

Zilveren jat

Resultaat: 225 EUR

Mooi grote antiek Russisch zilveren Joodse jat 1879, 835/000 60gr. 30cm. Cond.: U


Kavel: 21

Rozetring

Resultaat: 150 EUR

Ring GG 585/000,met 5 briljantjes, ø56.3.9gr.


Kavel: 22

Ring met briljant en robijn

Startprijs 125 EUR

Ring GG/WG 585/000 met een briljantje en robijntje. ø55, 5.9 gr.


Kavel: 23

Art Deco ring

Startprijs 170 EUR

Art-deco ring GG/WG 585/000, bezet met diamantjes. ø53, 2.7 gr.


Kavel: 24

Rng toermalijn

Startprijs 400 EUR

Ring GG585/000 ø54,met 3 toermalijn carrees en briljanten 0.33ct W/VS, 10.6gr