Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Prisma lamp
Resultaat: 150 EUR

Grote Prisma lamp met 8 armen die compleet behangen zijn. 20e eeuws. 95xø85cm. Cond.: G

Boeddha bergsteen
Startprijs 100 EUR

Liggende boeddha uit een blok bergsteen gebeiteld. Rechts leunend op een blok.33 x 42 x 12 cm.

5 Delen wit Meissen
Resultaat: 10 EUR

5 Delen wit Meissen 2e keus o.a; 3 schoteltjes, 1 kopje en 1 kannetje begin 20e eeuw. Cond.: G

Bronzen beer
Startprijs 120 EUR

Bronzen beer, 21e eeuw gepatineerd op een ovale marmeren sokkel. H.22cm.

2 Etsen
Geen vanafprijs

2 Etsen, 1x Herman Heuff, steegje Amsterdam,1x B.R.Zieges, dorpsstraat, 21x12 en 12x8 cm. Cond:G

Zilveren anjervaas
Startprijs 200 EUR

Antiek Engelse zilveren anjervaas op voet. Rijk bewerkt met mythologische figuren, bloemen en bladeren. 835/000 Londen 1904. gemaakt door William Cornijns & Sons. 22xø9cm. 600gr. Cond.: G

Ets van een uil
Startprijs 30 EUR

Ets op papier van een uil, "La Chouette a maque noir" 26x36cm. Cond.: U

Aquarel, Parijs
Startprijs 30 EUR

B. Buer, gouache op papier, "Rue des Marchand" 13,5x34cm. Cond.: G

Grote hanglamp
Resultaat: 100 EUR

Grote hanglamp met prisma's behangen 21e eeuw. 55xø30cm. Cond.: G

3 Delen glas/kristal
Resultaat: 5 EUR

3 Delen glas/kristal, 1 vaas 20e eeuw,H.19cm.,2 karaffen ca.1900. H.32-34 cm.L.beschadigd.

4 Chinese schotels
Resultaat: 30 EUR

4 Chinese porseleinen schotels 18e eeuws(kleine beschadigingen). Ø13cm. Cond.: G

Parel briljant hanger GG
Startprijs 200 EUR

Hanger GG750/000 met een zeer fijne zuidzee parel ø12.5mm.en briljanten 0.36ctW/SI 2.9 gr.

Chinees bord, 18e eeuw
Startprijs 80 EUR

Chinees bord, 18e eeuw Chieng Lung, blauw-wit met bloemmotief, minimale schilfertjes ø23,5cm.

Wollen tapijt
Startprijs 100 EUR

Groot geel wollen tapijt, India, met doorlopende blauwe streep. Superieure kwaliteit 240x296cm. Cond.: G

Divers klein spul
Geen vanafprijs

Doos diverse decoratieve objecten 20e eeuw. Cond.: U

Diversen kristal
Geen vanafprijs

3 Kristallen karaffen , 12 messenleggers van kristal. begin 20e eeuw en een vaas (midden 20e eeuw)

Divers tin en koper
Resultaat: 20 EUR

Divers koper en tin, antiek en modern diverse afmetingen Cond.: U

Wijnfleshouder
Startprijs 40 EUR

Bronzen wijnfleshouder in de vorm van een zittende man die de benen van een liggende vrouw vasthoud, eind 20e eeuw, 30x6x8cm.

Kleed
Geen vanafprijs

Handgeknoopt Perzisch tapijt SAGHE. Cond.: U

2 Bronzen portretbusten
Startprijs 225 EUR

2 Bronzen, gedeeltelijk vergulde, portretbusten van manfiguren Frans 19e eeuw. 12cm.

2 Beelden
Geen vanafprijs

2 Beelden van zink, voorstellende 2 vrouwen op sokkel, ca. 1920, Cond.: R

Houtskooltekening Tholen
Resultaat: 280 EUR

Willem Bastiaan Tholen (1860 - 1931 Den Haag), houtskool opgehoogd met wit op papier, de watermolen 35x35cm. Cond.: U

Chinese dekselpot ca. 1940
Resultaat: 50 EUR

Kapitale Fam Verte Chinese dekselpot begin 20e eeuw. Handbeschilderd bloemdecor 45xø26,5cm. Cond.: G

Fauteuil met biezen zitting
Startprijs 45 EUR

Iepenhouten fauteuil met biezen zitting (zgn. Leatherback chair). 107x60x53cm. Cond.: R