Grote Prisma lamp met 8 armen die compleet behangen zijn. 20e eeuws. 95xø85cm. Cond.: G
5 Delen wit Meissen 2e keus o.a; 3 schoteltjes, 1 kopje en 1 kannetje begin 20e eeuw. Cond.: G
Bronzen beer, 21e eeuw gepatineerd op een ovale marmeren sokkel. H.22cm.
Ets op papier van een uil, "La Chouette a maque noir" 26x36cm. Cond.: U
B. Buer, gouache op papier, "Rue des Marchand" 13,5x34cm. Cond.: G
3 Delen glas/kristal, 1 vaas 20e eeuw,H.19cm.,2 karaffen ca.1900. H.32-34 cm.L.beschadigd.
4 Chinese porseleinen schotels 18e eeuws(kleine beschadigingen). Ø13cm. Cond.: G
Chinees bord, 18e eeuw Chieng Lung, blauw-wit met bloemmotief, minimale schilfertjes ø23,5cm.
3 Kristallen karaffen , 12 messenleggers van kristal. begin 20e eeuw en een vaas (midden 20e eeuw)
Divers koper en tin, antiek en modern diverse afmetingen Cond.: U
Bronzen wijnfleshouder in de vorm van een zittende man die de benen van een liggende vrouw vasthoud, eind 20e eeuw, 30x6x8cm.
2 Bronzen, gedeeltelijk vergulde, portretbusten van manfiguren Frans 19e eeuw. 12cm.
Kapitale Fam Verte Chinese dekselpot begin 20e eeuw. Handbeschilderd bloemdecor 45xø26,5cm. Cond.: G