Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Vervallen uit veiling
Geen vanafprijs

Vervallen uit veiling

Vervallen uit veiling
Geen vanafprijs

Vervallen uit veiling

11 Delen verzilverd bestek
Resultaat: 10 EUR

11 Delen silver plated bestek

GG herenzakhorloge
Resultaat: 220 EUR

Gouden zakhorloge Waltham Watch Company Amerika ca. 1920. Goedlopend 585/000 in origineel etui.

GG dameshorloge
Resultaat: 20 EUR

Dameshorloge(zonder band)GG 585/000,

2 Bloedkoralen armbanden
Geen vanafprijs

Armband met bloedkoraal en gouden slotje L.15cm., met veiligheidsketting, Armband met 3-rijen bloedkoraal,L.17cm.,met 14 krt.gouden slot en veiligheidsketting.

Vervallen uit veiling
Geen vanafprijs

Vervallen uit veiling

2 Zoutvaatjes met lepeltjes
Resultaat: 50 EUR

2 Zoutvaatjes met zilveren rand en 1 zoutlepeltjes. ø4,5cm. Zwaardje gekeurd. 833/000 Cond.: U

Strooier
Resultaat: 40 EUR

Antiek Hollands zilveren suikerstrooilepel 1867, mooi gegraveerd. Gemerkt Kooiman AZ, Jacob Schoonhoven 1881 835/000 26gr. 17cm. Cond.: G

Broche
Geen vanafprijs

Broche met emaille, in de vorm van een bloem

Medaillon
Geen vanafprijs

Medaillon zilver met ketting 20.8 gr.

6 Zilveren servetringen
Geen vanafprijs

6 Zilveren vinger doekjes tringen Hollands ø 2cm., gekeurd 835/000, 2e helft 20e eeuw, nog in originele cassette, Cond.: G

4 Delen groot bestek
Resultaat: 45 EUR

4 Delen zwaar silver plated vlees bestek. 30-33 cm.

Zilveren herenzakhorloge
Geen vanafprijs

Zilveren herenzakhorloge met ketting, ca.1930, chronometre Lusiana

Zilveren taartschep + juslepel
Resultaat: 20 EUR

Zilveren taartschep + juslepel 800/000, Hollands gekeurd, in originele doos, 100gr. Cond.: G

6 Zilveren theelepeltjes
Geen vanafprijs

6 Zilveren theelepeltjes 835/000, Hollands gekeurd, met fraai opengewerkte heft in originele cassette, Cond.: G

Verzilverde visschep
Geen vanafprijs

Silver plated visschep van Gero, mooi opengewerkte schep 20e eeuw, L:27cm. Cond.: G

6 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 10 EUR

6 Hollands zilveren lepeltjes met getorste steel 835/000 32gr. 9cm. Cond.: G

6 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 10 EUR

6 Zilveren lepeltjes 835/000 32gr. 10,5cm. Cond.: G

2 Zilveren roomlepeltjes
Resultaat: 65 EUR

2 Antiek Hollands zilveren roomlepeltjes 835/000 37gr. 12cm.

10 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 45 EUR

10 Engels zilveren lepeltjes 835/000 170gr. 13,5cm. Cond.: G

6-Delig zilveren couvert
Resultaat: 180 EUR

6-Delig Hollands zilveren couvert, randfilet 835/000 725gr. 20cm.

Zilveren sauslepel
Resultaat: 10 EUR

Zilveren sauslepel randfilet 835/000 70gr. 16cm. Cond.: U