Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Scherrewitz
Resultaat: 2.345 EUR

Johan Frederick Cornelis Scherrewitz (Amsterdam 1868 - 1951 Hilversum), olieverf op paneel, schelpenvisser aan het strand 24x30cm. Cond.: U

Ton Schulten
Resultaat: 1.800 EUR

Ton Schulten 1992, olieverf op linnen, abstracte compositie. Vroeg werk van Ton Schulten. herkomst privebezit (rechtstreeks gekocht van Ton Schulten in 1992). Naderhand is Ton Schulten coulissenlandsc...

Hollandse porseleinvitrine
Resultaat: 1.500 EUR

Hollandse porseleinvirtine 18e eeuws. Dubbelgebogen kap met oplopende deuren. Orgelgebogen lades rustend op 5 gebogen poten. H.237 x 185 x 60 cm.

Fries staand horloge
Resultaat: 1.000 EUR

Fries staand horloge, begin 19e eeuw, met scheepjesmechaniek in eikenhouten kast. Volledig originele klok in massief eikenhouten kast. 1-Daags uurwerk zoals gebruikelijk in deze klokken. Met gedraaid...

Tourmalijn bril.ring
Resultaat: 900 EUR

Ring ø56,WG750/000,met grote donkergroene tourmalijn cabochon 15.96ct,en briljanten 0.81ctTW/VSI 22.4 gr

Anton Heyboer
Resultaat: 875 EUR

Anton Heyboer, aquarel op papier, de vier bruiden 110x80cm. Cond.: U

Marqueterie bureau
Resultaat: 835 EUR

Marqueterie gebombeerd rolbureau compleet ingelegd met diverse houtsoorten en thema's. Onder diverse bloemotieven en diverse puto's. geheel gemaakt in de Franse stijl eind 20e eeuw. Cond.: G

Jan Rijlaarsdam
Resultaat: 825 EUR

Jan Rijlaarsdam (1911 - 2007), aquarel op papier, "Ballonverkoopster" 31x23cm. Cond.: U

Zilveren broodmand
Resultaat: 820 EUR

Grote Hollands zilveren broodmand, mooi uitgezaagd voorzien van sjieke handgrepen. 1942 Niekerk Schoonhoven. 835/000 650gr. 39x27cm. Cond.: U

Schilderij Wim Helder
Resultaat: 700 EUR

Wim Helder ( Den Haag 1892 - 1966 Hattem), olieverf op linnen, duinlandschap 68x54cm. Cond.: U

Bronzen engel
Resultaat: 700 EUR

Bronzen sculptuur van een engel, eind 19e eeuw, gesigneerd Aug. Moreau. H.: 42cm. Cond.: U

Grote wandregelateur
Resultaat: 650 EUR

Weense regelateur met opengewerktre eikenhouten kast. Geheel verfraaid met bronzen ornamenten. Uurwerk met volle patina's 125x45cm.

Eikenhouten kast 18e eeuw
Resultaat: 650 EUR

Massief eikenhouten 18e eeuws 2deurs kast rijkelijk bestoken. Opschrift "An gotes segen ist alles gelegen", anno 1718 "Gesche Maria Tameling". Kast is ooit doormidden geweest. 171x58x187cm. Sleutel on...

Hans Herrmann
Resultaat: 620 EUR

Hans Herrmann (1858-1942), olieverf op linnen,havengezicht," Delftshaven",61 x 41.5 cm.

3-Delig zilveren servies 1966
Resultaat: 600 EUR

Schitterend Hollands 3-delig zilveren servies 1966. J. Kempen en Begeer Zeist, Voorschoten, Leiden en Zoetermeer 1961 tot heden. 680gr. Cond.: U

Ikoon, Nicholaas
Resultaat: 600 EUR

Kerkicoon 20e eeuw, Heilige Nicolaas met Vita (scenes uit zijn leven). o.a; doop, priester-, en drakenwijding, berrijding gevangenen etc. 75x66cm. Cond.: G

Handbeschilderd kamerscherm
Resultaat: 600 EUR

4 Delig handbeschilderd met kamerscherm met boven en onderin marmerlook panelen met puto's en vrouwen. In het midden 4 handbeschilderde panelen met 4 elegante dames. eind 20e eeuw. H.188 x210 cm.

Iepenhouten boekenkast
Resultaat: 550 EUR

Massief iepen boekenkast, kersenkleurig, Werdicke systeem, 220x90x40cm.

Ongesigneerd schilderij
Resultaat: 500 EUR

Olieverf op linnen, 18e eeuw landschap met figuren, Duitsland of Italië, mooie kwaliteit, 43x34cm. Conditie: goed.

Staande klok
Resultaat: 500 EUR

Staande klok met Schwarzwalder uurwerk ca. 1850 in eikenhouten kast 242x34x23cm. Taxatiewaarde: € 2.500,-

Friese staartklok met dubbele kap
Resultaat: 500 EUR

Friese staartklok met dubbele kap, 19e eeuw, eikenhouten kast en scheepjesmechaniek, 150x43x25cm. Cond.: G

Bronzen kat
Resultaat: 480 EUR

Grote bronzen, Art Deco stijl ,sculptuur van een zittende kat. Eind 20e eeuw, gesigneerd Francois Pompon gemaakt na 19e eeuws voorbeeld 45x21x30cm. Cond.: G.

Onbekend schilderij, landschap met figuur
Resultaat: 475 EUR

Ongesigneerd landschap met figuren, olieverf op linnen (oude bedoeking), 17e-18e eeuws 36x28cm. Cond.: G

Bronzen sculpture, Henneman
Resultaat: 475 EUR

Bronzen sculpture van Henneman 1995, nr. 9 van de 10. Voorstellend man en vrouw. 49x23x3cm.