04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

Scherrewitz 1034
Scherrewitz

2.345 EUR

Ton Schulten 1242
Ton Schulten

1.800 EUR

Hollandse porseleinvitrine 3104
Hollandse porseleinvitrine

1.500 EUR

Fries staand horloge 3006
Fries staand horloge

1.000 EUR

Tourmalijn bril.ring 207
Tourmalijn bril.ring

900 EUR

Anton Heyboer 1153
Anton Heyboer

875 EUR

Marqueterie bureau 3150
Marqueterie bureau

835 EUR

Jan Rijlaarsdam 1060
Jan Rijlaarsdam

825 EUR

Zilveren broodmand 110
Zilveren broodmand

820 EUR

Schilderij Wim Helder 1041
Schilderij Wim Helder

700 EUR

Bronzen engel 4086
Bronzen engel

700 EUR

Grote wandregelateur 3009
Grote wandregelateur

650 EUR

Eikenhouten kast 18e eeuw 3157
Eikenhouten kast 18e eeuw

650 EUR

Hans Herrmann 1020
Hans Herrmann

620 EUR

3-Delig zilveren servies 1966 276
3-Delig zilveren servies 1966

600 EUR

Ikoon, Nicholaas 1113
Ikoon, Nicholaas

600 EUR

Handbeschilderd kamerscherm 3109
Handbeschilderd kamerscherm

600 EUR

Iepenhouten boekenkast 3286
Iepenhouten boekenkast

550 EUR

Ongesigneerd schilderij 1019
Ongesigneerd schilderij

500 EUR

Staande klok 3068
Staande klok

500 EUR

Friese staartklok met dubbele kap 3083
Friese staartklok met dubbele kap

500 EUR

Bronzen kat 4058
Bronzen kat

480 EUR

Onbekend schilderij, landschap met figuur 1128
Onbekend schilderij, landschap met figuur

475 EUR

Bronzen sculpture, Henneman 4037
Bronzen sculpture, Henneman

475 EUR