Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Pendule,vuurverguld
Startprijs 450 EUR

19e Eeuwse vuuvergulde pendule met bijbehorende stolp 38x23x9cm. Cond.: U

Amerikaanse reiswekker
Startprijs 550 EUR

Messing reiswekker ca. 1900 van Amerikaanse makelij (19x10x8,5cm.). Gesigneerd Camerden en Forster New York. Uurwerk met repeteerslag. Rondom met facetgeslepen glas, incl. sleutel. Bij de reiswekker i...

Weense portaalklok
Startprijs 450 EUR

Weense portaalklok 19e eeuws.gezwart hout en deels met brons, alabaster en messing halfuurslag op een gong,met sterslinger (niet origineel)moet gerestaureerd worden. H.52.5cm.

3-Delig Frans klokkenstel
Resultaat: 150 EUR

3-Delig Frans klokkenstel van compositie. Brons gepatineerd, op een rose marmeren sokkel. Het sculptuur van de klok is een oogstende jongeman. Het beeld is gesigneerd Rousseau en getiteld "Retour des ...

Franse bouille klok ca. 1880
Startprijs 1.200 EUR

Franse bouille klok ca. 1880, met bronzen ornamenten bezet, wijzerplaat met cartouches, goed lopend uurwerk, slagwerk op halve en hele uren.
H.49 cm.,Br.27 cm.

Glaspendule
Startprijs 550 EUR

Franse glaspendule ca. 1900. Aan 4 zijden beglaasd met facet geslepen glas en onyx marmeren voet en bovenzijde. Goedlopend uurwerk met sleutel. 27x15x15cm.

Fries staand horloge
Resultaat: 1.000 EUR

Fries staand horloge, begin 19e eeuw, met scheepjesmechaniek in eikenhouten kast. Volledig originele klok in massief eikenhouten kast. 1-Daags uurwerk zoals gebruikelijk in deze klokken. Met gedraaid...

Kartelklok 19e eeuw.
Startprijs 350 EUR

Franse kartelklok 19e eeuw. Beschilderd emaille met koperen ornamenten 37x30x11cm. Cond.: U

Overijsselse stoelklok
Startprijs 1.950 EUR

Twentse stoelklok, beschilderde ijzeren wijzerplaat. Kooiconstructie met messing pilaren, bevestigd met moeren en stijlen, dubbele bovenplaat.

Grote wandregelateur
Resultaat: 650 EUR

Weense regelateur met opengewerktre eikenhouten kast. Geheel verfraaid met bronzen ornamenten. Uurwerk met volle patina's 125x45cm.

Franse kolompendule
Startprijs 400 EUR

Franse kolompendule,19e eeuw,met 4 getorste zuilen en marquetrie ingelegd.met bronzen slinger.46x22x13cm. (deksel aan achterkant van uurwerk is niet origineel).

Driedelig klokkenstel
Startprijs 475 EUR

Driedelig 19e eeuws klokkenstel met albast en koperwerk. 49x28x13cm. en 2x 39x32x11cm. Cond.: G

Grote figuren pendule
Startprijs 1.200 EUR

Grote figuren pendule, eind 20e eeuw,brons en messing verguld,halfuurslag op een bel, slinger ontbreekt. h.59cm.,L.76cm.

Osseoog
Startprijs 70 EUR

Franse klok ook wel osseoog genoemd. ca. 1880, met beschilderde wijzerplaat, loopt goed. 45x37x13cm.

Bouilleklok
Startprijs 450 EUR

19e Eeuwse Bouille pendule met precisieslinger. Koperinlegwerk met parelmoer. Kleine beschadigingen 50x12x27cm. Cond.: G

Klokkenstel,bisquit
Startprijs 190 EUR

Driedelig bisquit porseleinen klokkenstel 20e eeuw. 25x22x8cm en 2x 29x18x11cm. Cond.: U

Klokje
Startprijs 350 EUR

Geheel messing Frans lantaarnklokje ca. 1950 met Frans uurwerk. Loopt goed en met originele sleutel 17x6,5x6,5cm.

Klok
Startprijs 65 EUR

Goudkleurige kartelklok gemaakt van gietijzer. Klok heeft bovenop 2 putto's. Uurwerk is Duits met 2 bellen. Loopt goed met sleutel. Eind 20e eeuw. Cond.: G

Lenzkirch klok
Startprijs 425 EUR

Duitse vrijslinger ca. 1900. Notenhouten kast met kerfsnijwerk. Lenzkirch uurwerk, middendeel wijzerplaat vervangen 85x37cm.

Klok
Resultaat: 35 EUR

Regelateur in eikenhouten kast ca. 1900/1920. Klok loopt goed en de kast is gaaf. De 3 ruitjes van de klok zijn facet geslepen. Uurwerk heeft een gongslag. 80x35x15cm.

Mysterieus klokje
Startprijs 1.000 EUR

Franse klok Systeme Brevete van messinghout met beschilderde wijzerplaat, zeldaam. Goedlopend

Eiken wandklok
Geen vanafprijs

Eikenhouten wandregelateur 30-er jaren van het merk Kienzle Duitsland met gongslag. 62x31x12cm. Cond.: G

Porseleinen klokje
Resultaat: 50 EUR

Porseleinen wandklokje met slinger en gewichten eind 19e eeuw met wekker-uurwerk. Porselein is gaaf, emaille is beschadigd 19x12x10cm.

Regelateur
Resultaat: 70 EUR

Antieke regelateur in notenhouten kast. Compleet met kuif ca. 1890. 95x40x19cm. Cond.: G