Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Fries staand horloge
Resultaat: 1.000 EUR

Fries staand horloge, begin 19e eeuw, met scheepjesmechaniek in eikenhouten kast. Volledig originele klok in massief eikenhouten kast. 1-Daags uurwerk zoals gebruikelijk in deze klokken. Met gedraaid...

Grote wandregelateur
Resultaat: 650 EUR

Weense regelateur met opengewerktre eikenhouten kast. Geheel verfraaid met bronzen ornamenten. Uurwerk met volle patina's 125x45cm.

Staande klok
Resultaat: 500 EUR

Staande klok met Schwarzwalder uurwerk ca. 1850 in eikenhouten kast 242x34x23cm. Taxatiewaarde: € 2.500,-

Friese staartklok met dubbele kap
Resultaat: 500 EUR

Friese staartklok met dubbele kap, 19e eeuw, eikenhouten kast en scheepjesmechaniek, 150x43x25cm. Cond.: G

Haantjes comtaise
Resultaat: 275 EUR

Haantjes comtaise klok Frankrijk 19e eeuw met vouwslinger. Compleet gerestaureerd.

Friese staartklok
Resultaat: 270 EUR

Friese staartklok midden 19e eeuw. Eikenhouten ossebloed-kleurige kast met origineel beschilderde wijzerplaat met landschapsdecor.

Bergische klok
Resultaat: 250 EUR

Bergische wandklok,met eiken kast,18e eeuw,tinnen ornamenten,(uurwerk niet getest). 46x35x19 cm.

3-Delig Frans klokkenstel
Resultaat: 150 EUR

3-Delig Frans klokkenstel van compositie. Brons gepatineerd, op een rose marmeren sokkel. Het sculptuur van de klok is een oogstende jongeman. Het beeld is gesigneerd Rousseau en getiteld "Retour des ...

Comtoise
Resultaat: 150 EUR

Antiek Franse comtoise met harpslinger "Petite Bellaval" 47x38x19cm.

Jaeger le Coultre klok
Resultaat: 116 EUR

Originele Jaeger le Coultre (Swiss) klok 60-er jaren, perfect uurwerk 24,5x15x5,5cm. Cond.: U

Comtaise
Resultaat: 100 EUR

Franse comtaise begin 19e eeuw met vouwslinger. In zeer goede staat. 38 x 35 x 15 cm.

Comtaise
Resultaat: 80 EUR

Comtaise klok met harpslinger eind 20e eeuw naar Frans model. gemaakt in Nederland. met messing gedreven wijzerplaat, 1 deurtje zit los 140x28x15cm.

Marmeren Art -Deco klok
Resultaat: 75 EUR

Marmeren Art- Deco klok met reeën, zwart met rose marmer op verchroomde pootjes, uurwerk is van marti, 22,5x46x12cm. Cond.: G

2 Koekoeksklokken
Resultaat: 75 EUR

2 Koekoeksklokken (Schwarzwald), 1x driegewichter met speeldoos (rugwand mist), 36x31x21cm. Cond.: G, 1x twee-gewichter (rugwand mist), 40x32x20cm. Cond.: G

Regelateur
Resultaat: 70 EUR

Antieke regelateur in notenhouten kast. Compleet met kuif ca. 1890. 95x40x19cm. Cond.: G

Pendule 20-er jaren
Resultaat: 60 EUR

Mahoniehouten pendule 20-er jaren Engels. ruitje met geslepen glas. Voorkant marqueterie ingelegd 21x10x8cm. Cond.: G

Regelateurtje
Resultaat: 60 EUR

regelateur in notenkleurige kast met zwart-witte wijzerplaat. R.A. Stinger fraai draaiwerk 95x33cm,

Schoolklokje
Resultaat: 60 EUR

Schoolklokje ca. 1900 Schwarzwald met messing uurwerk ø30cm.

Porseleinen klokje
Resultaat: 50 EUR

Porseleinen wandklokje met slinger en gewichten eind 19e eeuw met wekker-uurwerk. Porselein is gaaf, emaille is beschadigd 19x12x10cm.

Wandregelateur
Resultaat: 46,5 EUR

Eiken wandregelateur, begin 20e eeuw, 70x34x17cm. Cond.: G

Wortelnoten staartklokje
Resultaat: 40 EUR

Wortelnoten Fries staartklokje met maanstand en 3 beeldjes op de kop. Klok heeft een handbeschilderde wijzerplaat. 2e helft 20e eeuw 83x23x16cm. Cond.: G

Klok
Resultaat: 35 EUR

Regelateur in eikenhouten kast ca. 1900/1920. Klok loopt goed en de kast is gaaf. De 3 ruitjes van de klok zijn facet geslepen. Uurwerk heeft een gongslag. 80x35x15cm.

2 Schwarzwalders
Resultaat: 35 EUR

2 Schwarzwalder koekkoeksklokken (uurwerk niet getest), begin 20e eeuw, 25x18x11cm. en 36x25x24cm. Cond.: G

Kleine kolompendule
Resultaat: 30 EUR

Kleine mahoniehouten kolompendule met bronzen ornamenten. uurwerk van junghans ca. 1900. Glas voor het uurwerk ontbreekt en scharniertje is kapot. 28x16x9cm.