Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Tuinset bergsteen
Resultaat: 350 EUR

Tuinset van zwart bergsteen Aziatisch eind 20e eeuw. Tafel en 4 hockers bewerkt met bloemmotieven. Tafel:H75x ø100cm., hockers H.40xø24 cm.

Oude 17e eeuwse bijbel
Resultaat: 250 EUR

Oude 17e eeuwse bijbel 1665, gemaakt door Jacobus Savry. Vol met 17e eeuwse gravures en originele lederen goudstempelband. 36,5x23,5x8cm. Cond.: G

Smeedijzeren band
Resultaat: 200 EUR

Smeedijzeren band,met scherpe punten, waarschijnlijk 17-18e eeuw? voor hond of gevangene?. 45x11x4 cm.

Jugendstil kachel
Resultaat: 200 EUR

Gietijzeren kachel van de firma Prima Vesi&Co.,Gravenhorst. Geheel gedecoreerd met jugendsti motiefen en een vogel op deurtje. 11x44x44

Pieter Keur bijbel
Resultaat: 190 EUR

Statenbijbel Pieter Keur 1704 met 2 kaarten. Originele band met messing klampen.

Likeurkeldertje
Resultaat: 190 EUR

Mahoniehouten Engelse-stijl likeurkeldertje met 4 karaffen en 16 glazen. Allemaal geëtst eind 20e eeuw 26x25x35cm. Cond.: R

Muntenverzameling
Resultaat: 160 EUR

Muntenalbum met o.a; 15x Zilveren rijksdaalders 1874-1872, 3x 5 D-mark stukken, 6x 5 Franc stukken Belgische munten. 7x 1 Franc munten uit België. Diverse Shilling stukken

Speelgoed soldaten
Resultaat: 150 EUR

Oude speelgoed soldaten,lineol,elastolin,Durso,Lisanto. 72 figuren WO II,licht bespeeld

Roodkoperen waterketel
Resultaat: 150 EUR

Roodkoperen waterketel Enegls ca. 1850 32x36x27cm. Cond.: G

Tipp + Co kanon
Resultaat: 125 EUR

Tipp Co, militaire combinatie met vrachtwagen en kanon, blikken speelgoed, bespeeld Duitsland begin 20e eeuw. 36,5x9x9cm. Cond.: G

Paya Toys, Sedan GT 1935
Resultaat: 110 EUR

Opwindbare tinnen auto, Auto Sedan Gran Tourismo 1935 van Paya Toys. Gelimiteerde reproductie (anno 1989) van catalogusnummer 904 uit 1934 van Paya Toys. Nummer 2327/5000. incl certificaat, doos en s...

Tipp + Co Vrachtwagen
Resultaat: 100 EUR

Tipp Co, militaire vrachtwagen begin 20e eeuw, bespeeld Duitsland 33x5x12cm. Cond.: G

Koperwerk, o.a; 3 doofpotten
Resultaat: 100 EUR

3 Oude doofpotten van koper. 40xø27cm, 36xø27cm en 38xø27cm. Cond.: U

5 Boeken
Resultaat: 90 EUR

5 Boeken van De Prins der geillustreerde bladen. Uitgever N.J. Boon te Amsterdam. Jaargangen 1907-1908-1909-1911-1912 Cond.: R

4 Flessen drank
Resultaat: 85 EUR

4 Flessen sterke drank: 1x Bruichladdich,Islay single malt Scotch whisky 10 years, 1x Highland park single malt scotch whisky,orkney islands12 years old,1x Bowmore islay single maly scotch whisky 12 y...

ca. 50-60 modeltreinen
Resultaat: 81 EUR

Kavel met ca. 50-60 modeltreinen van verschillende merken, o.a; Bachmann, Roco, minitrix, Fleischmann, kavel bevat locs, goederentreinen, presonenwagons, restauratiewagons enz. De treintjes zijn in ve...

Messing vogelkooi met vogel
Resultaat: 80 EUR

Grote messing vogelkooi met een papegaai van gips. Het deurtje van de kooi mist, verder goed. 78xø42cm.

Antieke weegschaal + koper
Resultaat: 75 EUR

Antieke stokweegschaal, 2 koperen bakken en een ketel. 98x32cm, 13xø29cm, 10xø43mc en 29ø18cm. Cond.: U

Antiek ovaal spiegeltje
Resultaat: 70 EUR

Antieke spiegel ovaal met bol. Zwart hout met goud afgezet 38x30x5cm. Cond.: U

2 Koperen kandelaars
Resultaat: 70 EUR

2 Koperen kandelaars, Neo- Barock begin 20e eeuw, 62xØ18cm. Cond.: U

Houten kistje
Resultaat: 70 EUR

Mahoniehouten kistje ca.1890,met messinggreepje op het deksel, binnenkant met spiegel. 32 x 32 x 16cm.

Bijbel
Resultaat: 65 EUR

Bijbel met zilveren sluiting 1855. 1 Sluiting moet gerestaureerd worden.

3 Kerkboekjes
Resultaat: 60 EUR

3 Oude kerkboekjes. 1x Nieuwe testament ca. 1800. 1x Christelijke gezangen voor de openbare godsdienstoefeningen 18e eeuw. 1x Psalmen en gezangenboek 1790.

Krokodil en gordeldier
Resultaat: 60 EUR

Opgezette krokodil en gordeldier 20e eeuw. Cond.: G