Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Meissen schaaltje + vaasje
Startprijs 100 EUR

Meissen dekseldoosje en vaasje. Dekseldoosje beschilderd met bloemen 9x7,5x5cm. Cond.: G. Vaasje beschilderd met bloemotief 14,5xø7cm. Cond.: G Beide midden 20e eeuw.

2 Kaiser vazen
Startprijs 60 EUR

2 Porseleinen dekselvazen gemerkt: Kaiser W. Germany 30-er jaren. Handbeschilderd met bloemen 24xø14cm. Cond.: G

12-Delig theeservies
Startprijs 250 EUR

12-Delig theeservies 30-er/40-er jaren Maria bont Rosenthal met bloemmotief. o.a; theepot, melkkan, suikerpot en 12 kop en schotels.

Inktpot, Purmerend
Resultaat: 225 EUR

Zeer bijzondere inktpot van Purmerend aardewerk. Handbeschilderd met Jugendstil afbeeldingen ca. 1930. Gesigneerd AJ, genummerd 27/88. Cond.: U

6-Delig koffieservies
Startprijs 900 EUR

6-Delig koffieservies Meissen 60-er jaren purperroos bloemdecor. 6 Kop en schotels, melkkan, suikerpot en koffiekan. Nieuwprijs: € 2.900,-

5 Delen wit Meissen
Resultaat: 10 EUR

5 Delen wit Meissen 2e keus o.a; 3 schoteltjes, 1 kopje en 1 kannetje begin 20e eeuw. Cond.: G

Bord
Geen vanafprijs

Aardewerken handbeschilderd bord met bloemotief ca. 1900, gemerkt A.R. vermoedelijk nederlands ø22cm. Cond.: G

2x Herend porselein
Geen vanafprijs

2x Herend porselein Hongarije. 1x Hoorn des overvloeds 15x7x6,5cm. 1x Vaasje met vogels en vlinders 8cm. Cond.: U

Delfts blauw bordje
Startprijs 90 EUR

Delfts blauw aardewerken bord Hollands 18e eeuw. Met haarscheur en randschade ø22,5cm.

Ovaalvormige vaas
Startprijs 150 EUR

Ovaalvormige vaas met drakenmotief gemerkt P.P.M. ca. 1960, H.:44cm.

Delfts blauw bord
Startprijs 70 EUR

Delfts blauw bord ca. 1800, gepolychromeerd met bloemen gedecoreerd ø23,5cm.

7 Delen Fürstenberg serviesgoed
Resultaat: 10 EUR

7 Delen Fürstenberg serviesgoed, melkkan,suikerpot,kop en schotel, 3 bordjes.

Porseleinen haan
Startprijs 100 EUR

Grote porseleinen haan ca. 1900 (genummerd 31) 35x20x14cm. Cond.: U

2 Bierpullen Grenshausen
Startprijs 50 EUR

2 Oude bierpullen (Grenshausen), herkomst Duitsland ca. 1900. 1x met afbeeldingen van de 4 seizoenen. 1x drinkende man met links en rechts een jongeman en vrouw. 1 pul mist klein chipje ca. 28cm hoog...

Porseleinen dame
Resultaat: 60 EUR

Chinees porseleinen dame ca. 1930 staand op sokkel geheel handbeschilderd met vele kleuren. Beeld is goed, maar missen 2 vingers. 60x16x20cm.

Porseleinen beeld, chinees
Startprijs 30 EUR

Porseleinen beeld van een Chinese man ca. 1950. man heeft een ronde tas in de handen, geheel handbeschilderd 31x14x8cm. Cond.: G

8 kantig imaribordje
Resultaat: 40 EUR

8 Kantig imaribordje. japans 19e eeuw. Gedecoreerd met bloemen, 20x20x13,5cm. Cond.: G

Imari knobbelvaas
Startprijs 90 EUR

Japanse imari knobbelvaas eind 19e eeuws met bloem-en vogeldecor.

Imari bordje
Geen vanafprijs

Imari bordje Japans 19e eeuws met gecontourneerde rand. Gedecoreerd met bloemendecor ø21cm. Cond.: G

Imari schaaltje
Startprijs 50 EUR

Japans imari schaaltje ca. 1880 met gecontourneerde rand.

Imari flacon
Resultaat: 90 EUR

Imari flacon met originele dop ca. 1900 met zilveren rand. geheel gedecoreerd met landschapsdecor 12x9,5x7,5cm. Cond.: G

2 Imari vazen met figuren
Startprijs 250 EUR

2 Imari vazen, Japan ca. 1900, handbeschilderd met figurendecor, 22xø14,5cm. Cond.: G

2 Imari rijstkommetjes
Startprijs 35 EUR

2 Imari rijstkommetjes 19e eeuws, in waaiervorm. Handbeschilderd met landschapsdecor. 15x12x4cm. Cond.: G

Imari vaas 19e eeuw
Startprijs 300 EUR

Imari porseleinen vaas 19e eeuw 62xø26cm. Cond.: U