Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Ivoren vrouwenhoofd
Resultaat: 275 EUR

Antiek ivoren vrouwenhoofd

Platelen kaketoe Jan Schonk Gouda
Resultaat: 275 EUR

Wit platelen kaketoe van Jan Schonk, Koninklijke plateelbakkerij Gouda ,Zuid-Holland, 23,5x14x8cm. Cond.: U

Inktpot, Purmerend
Resultaat: 225 EUR

Zeer bijzondere inktpot van Purmerend aardewerk. Handbeschilderd met Jugendstil afbeeldingen ca. 1930. Gesigneerd AJ, genummerd 27/88. Cond.: U

3 Blauwe vazen 19e eeuw
Resultaat: 200 EUR

3 Diverse blauwe Chinese vazen 19/20e eeuw o.a; 1x blauwe dekselvaas begin 20e eeuw met figurendecor 29xø11cm. 1x Blauw cilindervormige vaas begin 20e eeuw met bloemen en voorwerpen gedecoreerd 25xø10...

5 Borden Fam. Rose
Resultaat: 200 EUR

5 Chinese borden Fam Rose ca. 1750, met bloemmotief, rand minimaal beschdigd, ø23cm.

Art Deco vaasje
Resultaat: 175 EUR

Art Deco vaasje, Kennemer Potterij, Velsten, jaren 30 16,5xø10,5cm.

Oud keramiek bord
Resultaat: 150 EUR

Oud keramiek bord waarschijnlijk 17e eeuw Holland(ongemerkt) met breuk ø35.8 cm.
Delfts wit, plooischotel

Kapitale dekselvaas
Resultaat: 150 EUR

Kapitale porseleinen dekselvaas China, eind 20e eeuw, omlopend gedecoreerd met ridders.H 95cm. Ø48 cm.

Empire bakje vuurverguld
Resultaat: 135 EUR

Glazen Empire bakje met vuurvergulde houder ca. 1800 , mooie kwaliteit 19x9x12cm. Cond.: U

Ivoren beeldje op console
Resultaat: 135 EUR

Antiek ivoren beeldje van een man zittend op een rots met een vis in de hand. Geheel staand op een houten sokkel 10x4,5x3cm. Cond.: G

4 Chinese blauwe schotels
Resultaat: 125 EUR

4 Chinese blauwe schotels, 18e eeuws met bloemdecor, ø23,5cm.

Kristallen gembercoup
Resultaat: 120 EUR

Kristallen gembercoup met zilveren voetje Hollands gekeurd. Coupe is amandel geslepen en helemaal gaaf. Begin 20e eeuw 25xø12,5cm.

Amsterdams bont schaaltje
Resultaat: 110 EUR

Kastkom van Amsterdams bont 18e eeuw. Aan de binnenkant beschilderd met 2 papegaaien zittend op een tak en 2 vlinders. Aan de buitenkant met figurendecor 7xø15cm. Cond.: G

Antiek ivoren flesje
Resultaat: 110 EUR

Antiek ivoren parfum/opiumflesje met dop. Aan de dop zit een lepeltje bevestigd. Compleet uitgesneden met drakendecor 7x4x1,8cm. Cond.: G

6 Kop en schotels
Resultaat: 110 EUR

6 Blauw Chinese kop(5xø8,3cm.) en schotels(ø13,5cm.) Kang Chi met bloemdecor. Lichte randschade en haarschuertjes

Ivoren Netsuke, vrouw
Resultaat: 100 EUR

Antiek ivoren netsuke, voostellend een vrouw. Zeer fijn uitgewerkt en gedetailleerd. Aan de onderkant Aziatisch gesigneerd. 4,5x3x2cm. Cond.: G

6 Boheemse wijnglazen + karaf
Resultaat: 100 EUR

6 Boheemse wijnglazen (11xø8cm.) met bijpassende karaf (41,5xø8,5cm.) met stolp begin 19e eeuw. Roodgeslepen glas gedecoreerd met diverse motieven.

2x Royal Copenhagen
Resultaat: 100 EUR

2x Royal Copenhagen. 1 Meisje met gans 19cm. 1 Jongen met fruitmand 16cm. Cond.: U

Blauw porseleinen bord
Resultaat: 100 EUR

Chinees blauw porseleinen bord Chien Lung 18e eeuws. ø23cm.

3x Murano glas
Resultaat: 100 EUR

3 Delen Italiaans Murano glas. 1x schaal 25x18x4,5cm. 1x vaasje 7xø6,5cm. 1x vaasje 7x7x6cm. Cond.: U

Imari flacon
Resultaat: 90 EUR

Imari flacon met originele dop ca. 1900 met zilveren rand. geheel gedecoreerd met landschapsdecor 12x9,5x7,5cm. Cond.: G

Jugendstil Boheemse vaas
Resultaat: 90 EUR

Jugendstil Boheemse vaas in de vorm van een tulp ca. 1920, met bloemen beschilderd in de kleuren lichtgroen en rose, 33xø12cm. Cond.: U

Kristallen gembercoupe
Resultaat: 90 EUR

Grote kristallen gembercoupe ca. 1900 met origineel deksel, kleine beschadigingen 43xø22cm.

Antiek ivoren flesje
Resultaat: 90 EUR

Antiek ivoren parfumflesje met dop. Aan de dop zit een lepeltje bevestigd. Flesje is compleet uitgesneden met Aziatische voorstellingen 7,5x3,3x2cm. Cond.: G