Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren broodmand
Resultaat: 820 EUR

Grote Hollands zilveren broodmand, mooi uitgezaagd voorzien van sjieke handgrepen. 1942 Niekerk Schoonhoven. 835/000 650gr. 39x27cm. Cond.: U

3-Delig zilveren servies 1966
Resultaat: 600 EUR

Schitterend Hollands 3-delig zilveren servies 1966. J. Kempen en Begeer Zeist, Voorschoten, Leiden en Zoetermeer 1961 tot heden. 680gr. Cond.: U

Kristallen trommel met zilveren deksel
Resultaat: 270 EUR

Prachtige Hollands kristallen theebus met zilveren gescharnierd deksel 835/000. Cond.: U

Zilveren pijpcomfoor
Resultaat: 250 EUR

Antiek Hollands zilveren pijpcomfoor Biedermeier. Mooi gegraveerd aan de bovenkant rustend op een houten voet met orignele koperen binnenkant. 835/000

Zilveren inkstel
Resultaat: 250 EUR

Mooi zilveren inktstel met kristallen inktpotje (bewerkt met zilver en zilveren dop). 925/000 175gr. Cond.: U

Zilveren jat
Resultaat: 225 EUR

Mooi grote antiek Russisch zilveren Joodse jat 1879, 835/000 60gr. 30cm. Cond.: U

Zilveren salver
Resultaat: 225 EUR

Mooi antiek Engels zilveren salver, Sheffield 1958, rustend op 3 voetjes. 835/000 340gr. 20,5cm. Maker E.V.

2 Karaffen in houder
Resultaat: 200 EUR

2 Karaffen in silver plated houder ca. eind 19e eeuw 30x22cm. Cond.: G

Zilveren visbestek
Resultaat: 200 EUR

Schitterend groot 2-delig antiek Hollands zilveren visbestek. Sjiek parelrandje in originele doos, gegraveerd met vissen 835/000 214gr. 26cm en 28cm.

Zilveren jatje
Resultaat: 180 EUR

Mooi bewerkt zilveren jat met hout. 800/000 40cm. Cond.: U

6-Delig zilveren couvert
Resultaat: 180 EUR

6-Delig Hollands zilveren couvert, randfilet 835/000 725gr. 20cm.

2 Zilveren strooiers anno 1877
Resultaat: 160 EUR

Set zilveren peper en zout strooiers, zeer mooi bewerkt. 835/000 67gr. 9cm. Cond.: U

Zilveren slagroomkom
Resultaat: 160 EUR

Zilveren slagroomkom 253gr. .Sterling 925/000

Zilveren strooier
Resultaat: 155 EUR

Mooie Empire zilveren Hollandse strooier 835/000, met origineel blauw binnenbakje, ø3.5 x 9.5cm. Cond.: U

Zilveren miniatuur, slede met paard
Resultaat: 150 EUR

Antiek vroeg 19e eeuws miniatuur, man in slede met paard, Amsterdam 835/000 Cond.: U

Zilveren loddereindoosje
Resultaat: 150 EUR

Hollands zilveren loddereindoosje, model secretaire. Maker Aubert 925/000 20gr. Cond.: U

Kristallen kaasstolp
Resultaat: 140 EUR

Mooi Hollandse kristallen kaasstolp. Hollands zilveren dop met een sjiek parelrandje 835/000, gekeurd met een zwaardje

Snuifdoosje zilver
Resultaat: 140 EUR

Antiek Hollands zilveren loddereindoosje 19e eeuw(beschadigd en gerestaureerd). Mooi gegraveerde bovenkant 835/000 23gr. Cond.: M

Kristallen tafel-zuurstel
Resultaat: 140 EUR

Kristallen tafel-zuurstel,met silver plated houder,ca.2e helft 20e eeuw,de kristallen karafjes zijn ruit geslepen en zijn cranberry van kleur, ca.H.30x22x16 cm.

12 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 136 EUR

12 Zilveren lepeltjes in origineel opbergetui Hollands gekeurd ca. 1930.

Zilveren wijnflesonderzetter
Resultaat: 135 EUR

Mooi uitgezaagde en bewerkte wijnfleshouder 925/000 172gr. ø10,2cm. Cond.: U

Zilveren chocolade schenkkan
Resultaat: 130 EUR

Mooi zilveren chocoladekannetje 835/000 180gr. Cond.: U

Parfumflesje met zilveren dop
Resultaat: 120 EUR

Leuk parfumflesje met zilveren dop 835/000 Cond.: U

Art-deco tabaksdoos,zilver
Resultaat: 110 EUR

Art-deco tabaksdoos,ca, 1920,zilver,van binnen verguld. 7.5 x 5.5cm. ca.75gr.