Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Gepatineerde sculpture
Startprijs 500 EUR

Gesigneerd beeld Lavergne Adolphe-Jean 1863-1928 Frankrijk. Voorstellend een beeld van een vissend jongentje. prachtige kwaliteit en heeft een mooie patina ca. 19e eeuw. Beeld is voorzien van een giet...

Waterputtende jonkheer
Startprijs 150 EUR

Bronskleurige waterputtende jonkheer met hoed, ca. 1900, H.:35cm.

Bronzen hondje
Resultaat: 468 EUR

Bronzen sculptuur van een hond met kindje op de rug. Gemaakt door V. Chemin. Zeer gedetailleerd 19e eeuws. 15,5x19x9cm. Cond.: G

Bronzen jongen met kruik
Startprijs 725 EUR

Gesign.Dubois,Paul(1827-1905),franse beeldhouwer,voorstellend bedelman op blote voeten met in de linkerhand een kruik.Brons gepatineerd. H.39.5 cm.

Polychroom Maria/Jezus
Startprijs 1.250 EUR

Polychroom beschilderde Maria met Jezus uit de 19e eeuw van hout 66x42x43cm. Cond.: U

Bronzen plaquette Silence
Startprijs 175 EUR

Bronzen jugendstil wandplaquette genaamd Silence en gesigneerd Nicaise. Voorstellend denkende jongedame 39x35cm. Cond.: U

Schemerlampje putti
Startprijs 225 EUR

Bronzen schemerlampje met putti 19e eeuws. Voorstellend zittende putti op console van brons 19e eeuw. De fitting en slang van het lampje is van latere datum ca. 1960. Beeld is ongesigneerd 30x14x15,5c...

Bronzen groepje
Startprijs 500 EUR

Bronzen groepje gesigneerd Cloudion, midden 19e eeuw, H.: 16cm.

Bronzen uil op boeken
Resultaat: 100 EUR

Bronzen Art Deco uil zittend op 6 boeken met zwart marmeren sokkel. Eind 20e eeuw, gesigneerd Christian Marochetti. Cond.: U H.34cm., voet 12x15x4 cm.

Bronzen beeld, "De Oogst"
Startprijs 750 EUR

Bronzen beeld van een vrouwfiguur, voorstellend "De Oogst", Gesigneerd Ranconlet Frankrijk 19e eeuw. 50x19x16cm.

Wijwater emmer
Startprijs 180 EUR

Gegoten bronzen wijwateremmer naar antiek voorbeeld van 1551. Rondom met religieuze afbeeldingen. 29xø13cm.

Bronzen vaas, J. van Zype
Resultaat: 225 EUR

Bronzen Jugendstil vaas ca. 1900 met bloemendecor van J. van Zype (Brussel) met origineel open bodem. 34xø15cm. Cond.: U

Bronzen hondje
Startprijs 275 EUR

Bronzen liggend hondje op eikenhouten plank eind 19e eeuw. Ongesigneerd 12x26,5x12cm.

Bronzen buste, man
Startprijs 175 EUR

Bronzen buste 19e eeuws van Jean Baptiste Antonio Lassus Architect 19x12x8cm. Cond.: U

Bronzen wandplaquette
Startprijs 630 EUR

Bronzen wandplaquette, Gesign.E.Picault,Sculp,Emile Louis (1833-1915)Franse beeldhouwer, ronde relief-wandplaquette met Herodias (vrouw van Herodes)in rand:Joannis Truncari Herodias Jubet Caput Sancti...

Houten beeld
Startprijs 800 EUR

Houten beeld 19e eeuws van een heilige met beschildering 108x41x29cm. Cond.: U

Afrikaans houten beeld
Resultaat: 100 EUR

Afrikaans houten beeld

Bronzen abstract beeldje
Geen vanafprijs

Abstrakt bronzen beeldje van een hert op een houten sokkel, 1966, 44x20x17cm. Cond.: G

Bronzen pelikaan
Resultaat: 170 EUR

Grote bronzen sculpture begin 21e eeuw. Voorstellende grote pelikaan rustend op marmeren voet, gesigneerd Francois Pompon. Cond.: G H.50cm. sokkel 19x19x5 cm

Bronzen bakkertje
Resultaat: 30 EUR

Bronzen sculpture voorstellend een bakkjersjongetje eind 20e eeuw. 23x12x11cm.

Houten snijwerk
Startprijs 50 EUR

Antiek eiken wandornament, gebeeldhouwd 19e eeuw, in goede staat (klein stukje af), 31,5x17,5x12cm. Cond.: G

Bronzen vrouw met hark
Resultaat: 400 EUR

Bronz gepatineerde vrouw met hark ca. 1900 composiet. gesigneerd Waagen (Verso) en opschrift "L'Angelus" H.:73cm. Cond.: U

Bronzen waterdame
Resultaat: 130 EUR

Bronzen sculpture voorstellend erotische dame aan het waterhalen eind 20e eeuw. Gesigneerd Kolvak CZeumki, geheel rustend op een rose marmeren voet. 44x15cm. Cond.: G

Gipsen Jezus 19e eeuw
Startprijs 140 EUR

Gipsen beeld van Jezus uit de 19e eeuw. Vingers gerestaureerd 105cm. Cond.: G