Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Oosterse vergulde dolk
Resultaat: 1.200 EUR

Zeldzame 19e eeuwse vergulde Oosterse dolk met florale decors en ivoren heft. Afmeting: 31,3 cm. In goede staat.

Voor-oorlogse Klewang sabel
Resultaat: 275 EUR

Voor-oorlogse 'Klewang' sabel in originele schede. Gemerkt 'Hembrug'. Afmeting: 78 cm. In goede staat.

'Beaumont' kogelgeweer
Resultaat: 525 EUR

19e Eeuws 'Beaumont' kogelgeweer (11 mm.), achterlader. Militair geweer. Monogram 'L.B. 1871' etc. Circa 1879 - 1890. Afmeting: 133 cm. In goede staat.

Duitse SS Kettendolk
Resultaat: 5.000 EUR

Duitse SS Kettendolk met gravering op lemmet 'Meine Ehre heisst Treue', met SS-teken, adelaar, hakenkruis en originele ketting. Niet gemerkt zoals het hoort. Lichte gebruikssporen. Afmeting: 37,5 cm. ...

Antiek slingerglas
Resultaat: 105 EUR

18e Eeuws mondgeblazen Barok slingerglas. Rood-wit geslingerd. Afmeting: 15 cm. In goede staat.

Antieke klewang (zwaard).
Resultaat: 300 EUR

Antiek ijzeren klewang. Gemerkt 'Hembrug'. In origineel lederen schede en houten heft. Afmeting: 84 cm. In goede staat.

Engelse commando dolk
Resultaat: 225 EUR

Oude Engelse commando dolk (Nr. 2) met bronzen dolk en lederen schede. WO II. Afmeting: 34 cm. In goede staat.

Doosje met 24 diverse tegels.
Resultaat: 250 EUR

Lot van vierentwintig diverse Hollandse wandtegels met figuren decor. Beschadigingen. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In matig/redelijke staat.

"Rohrstrand" servies, 14 delig.
Resultaat: 195 EUR

Oud 'Röhrstrand' serviesgoed. 14 Delig. Met decor 'East Indies', Zweden. Onder andere: twee botervloten, drie schalen en negen borden. Afmeting: 15 - 22 cm. In goede staat.

Bajonet (onbekend)
Resultaat: 225 EUR

Amerikaanse bajonet (?) Onduidelijk gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 34 cm. In goede staat.

Duitse sabel, 19e eeuw.
Resultaat: 600 EUR

19e Eeuws Duitse model sabel met leeuwenkop en messing met hoornen heft. In originele schede. 'Cavalerie No 1 Model 1876'. 'Je Maintiendrai'. Afmeting: 99,5 cm. In goede staat.

Wehrmacht officiers dolk
Resultaat: 425 EUR

Duitse officiers Wehrmacht dolk met portepee, adelaar en hakenkruis. 'F.W. Holler Solingen'. Lichte gebruikssporen, Afmeting: 39,5 cm. In goede staat.

Marine officiers sabel
Resultaat: 425 EUR

Antiek vergulde marine officiers sabel met ivoren heft. Model 1843. Op zijde van kling onduidelijk gemerkt. In mooie staat, lichte oxydatie lemet. Afmeting: 87 cm. In goede staat.

Pop in doos
Resultaat: 1.550 EUR

Antieke Franse of Duitse porseleinen pop met originele kleertjes in originele doos + extra kleertjes! Circa 1920. Pop heeft draaibaar hoofd op porseleinen buste en porseleinen onderarmen. Nr. 3. Afmet...

Gouden horlogeketting
Resultaat: 330 EUR

Geelgouden horlogeketting, 585/000, bolle gourmetschakel met groot veeroog en een musketonhaak. Breedte 6 mm. lengte 27 cm, ca 10,7 gram. In goede staat.

Antieke sabel
Resultaat: 375 EUR

19e Eeuws sabel met ijzer en hoorn bewerkt heft. 'No. 4 - 1895'. Lichte oxydatie. Afmeting: 100 cm. In goede staat.

Documentenkist
Resultaat: 450 EUR

Koloniale teakhouten documentenkist (kapiteinskist) met bronzen beslag, origineel slot en sleutel. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 17 x 35 x 19 cm. In goede originele staat.

Goudweegschaalhouder, 17e-18e Eeuw.
Resultaat: 750 EUR

17e -18e Eeuwse goudweegschaalhouder met twee keer gewichtenset. Gemerkt met zegels en ets (houten doos). 'Angelot Henricus Nobel'. Goudweegschaal mist, verder in goede staat. Gewichten voor diverse E...

20 Tegels
Resultaat: 160 EUR

Lot van 20 stuks 18e -19e eeuwse tegels met figuren decors. Onder andere: Spelende figuren, Amor, etc.. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Delfts tegeltableau, naar Spinger
Resultaat: 2.200 EUR

Groot antiek Delfts 20-pas tegeltableau naar een schilderij van Cornelis Springer. 'Stadsgracht met ijspret'. Circa 1900. Door de 'Porseleyne Fles', met monogram 'L'. Afmeting: 80 x 69 cm. In goede st...

Japans bestekkastje.
Resultaat: 275 EUR

Oude Japanse lakwerk bestekkast met diverse lades en natuurstenen gesneden Geishas in landschap. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 x 36 x 56 cm. In goede staat.

Oude bajonet
Resultaat: 190 EUR

Korte bajonet in schede. 'R5 l 1081' Met houten grip. Eerste helft 20e eeuw. In goede staat.

Ponjaard Adelborst marine dolk
Resultaat: 550 EUR

Hollandse marine ponjaard adelborst dolk met ivoren grip. Model 1889. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 33,5 cm. In goede staat.

Percussie geweer (19e eeuw)
Resultaat: 475 EUR

Percussie geweer met gravering 'Maastricht F. Stevens 1871'. 19e Eeuw. Opstelvizier niet compleet. Verder in goede staat. Afmeting: 133 cm. In goede staat.