Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Oosterse vergulde dolk 3134
Oosterse vergulde dolk

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Voor-oorlogse Klewang sabel 3097
Voor-oorlogse Klewang sabel

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
'Beaumont' kogelgeweer 3055
'Beaumont' kogelgeweer

Resultaat:

525 EUR

Verkocht
Duitse SS Kettendolk 3040
Duitse SS Kettendolk

Resultaat:

5.000 EUR

Verkocht
Antiek slingerglas 5551
Antiek slingerglas

Resultaat:

105 EUR

Verkocht
Antieke klewang (zwaard). 3095
Antieke klewang (zwaard).

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Engelse commando dolk 3183
Engelse commando dolk

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Doosje met 24 diverse tegels. 6472
Doosje met 24 diverse tegels.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
"Rohrstrand" servies, 14 delig. 6126
"Rohrstrand" servies, 14 delig.

Resultaat:

195 EUR

Verkocht
Bajonet (onbekend) 3160
Bajonet (onbekend)

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Duitse sabel, 19e eeuw. 3121
Duitse sabel, 19e eeuw.

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Wehrmacht officiers dolk 3030
Wehrmacht officiers dolk

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Marine officiers sabel 3001
Marine officiers sabel

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Pop in doos 2939
Pop in doos

Resultaat:

1.550 EUR

Verkocht
Gouden horlogeketting 35
Gouden horlogeketting

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
Antieke sabel 3117
Antieke sabel

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Documentenkist 2088
Documentenkist

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Goudweegschaalhouder, 17e-18e Eeuw. 2049
Goudweegschaalhouder, 17e-18e Eeuw.

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
20 Tegels 6171
20 Tegels

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Delfts tegeltableau, naar Spinger 6009
Delfts tegeltableau, naar Spinger

Resultaat:

2.200 EUR

Verkocht
Japans bestekkastje. 4107
Japans bestekkastje.

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Oude bajonet 3127
Oude bajonet

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Ponjaard Adelborst marine dolk 3058
Ponjaard Adelborst marine dolk

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Percussie geweer (19e eeuw) 3033
Percussie geweer (19e eeuw)

Resultaat:

475 EUR