Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren loddereindoosje
Resultaat: 70 EUR

Zilveren loddereindoosje, 835/000, gestanst model met cartouches en krullen. 4x3x4,5cm. MT.: Fa. J.H. van der Meulen, Joure, jl.:c:1962. ca 25 gram. In goede staat

2x Bronzen figuren
Resultaat: 60 EUR

Twee bronzen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal paard. Eén maal knaagdier. Afmeting: 17 - 19 cm. In goede staat.

Oosters wit beeld
Startprijs 110 EUR

Oud/antiek Chinees porseleinen figuur met goud decor. Circa: 1900. Afmeting: 30,5 cm. In goede staat.

Marmeren buste.
Resultaat: 175 EUR

Italiaans marmeren buste 'Firenza Italia Dolfi Bella Marian'. 20e Eeuw. Sokkel beschadigd. Afmeting: 34 x 21 x 13 cm. In redelijke staat.

5 x Chinees blauwe potjes.
Resultaat: 60 EUR

Vijf Chinese porseleinen dekselpotten. 20e Eeuw. Twee gemberpotten en drie dekselpotten. Gemerkt. Afmeting: 12 - 22 cm. In goede staat.

Bloedkoraal collier
Startprijs 80 EUR

Collier van bloedkoralen, ronde kralen ø 4,5 mm, met gouden veeroog, 585/000. lengte 42 cm. ca 14,4 gram.

Twee zilveren roomlepels 1865/1878
Resultaat: 90 EUR

Twee zilveren roomlepels. 835/000 met gekrulde steel. Eén steel is voorzien van een schild en versierd met een konijn. MT.: H.Reitsma, Sneek jl.:L1878 en een roomlepel met een hartvormig schild versie...

3 Metalen figuren, divers.
Startprijs 40 EUR

Drie diverse metalen figuren. 20e Eeuw. Eén bronzen heilig kruis met stelpootje, één compositie metalen wolf met zuigelingen 'Ricordo di Roma' op marmeren basement, één compositie metalen Jezus met au...

Vergulde zilveren lepel, Russisch.
Resultaat: 20 EUR

Russische vergulde zilveren lepel met geëmailleerde steel. 875/000. Afmeting: 12,5 x 4 cm. Ca. 14,5 gr. In goede staat.

Kristallen karaf met zilveren montuur en stop.
Resultaat: 260 EUR

Kristallen karaf met zilveren voet, montuur en stop. Schenkkaraf op zilveren voet met 2 parelranden, 2 zilveren banden met getrembleerde bewerking door middel van een ketting verbonden en een zilveren...

Loddereindoosje
Resultaat: 60 EUR

Loddereindoosje met gedreven afbeeldingen en los opgehoogd deksel met inscriptie 'GS 1870'. Onbekende merken. Ca. 40 gr. Afmeting: 5 x 4 x 3,5 cm. In goede staat.

Brons: Chinese schoenmaker
Startprijs 60 EUR

Bronzen Chinese gesigneerde figuur. 'Oude schoenmaker'. 21e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 x 12 cm. In goede staat.

Beeld, 'Struisvogel met ei'.
Startprijs 150 EUR

Bronzen figuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. 'Struisvogel met bronzen ei'. Afmeting: 46 x 20 x 16 cm. In goede staat.

3 Delftse borden
Startprijs 60 EUR

Drie oude Delftse Koninklijke Goedewaagen keramieken wandborden. Eén naar Rembrandt, één naar Johannes Vermeer en één naar Gerard Dou. Afmeting: 32 cm ø. In goede staat.

Bronzen beeld (A. Gaudez)
Startprijs 550 EUR

Antiek groot Frans bronzen figuur 'Vain Queur par A. Gaudez'. 1845 - 1902. Mooie patina. Afmeting: 53 cm. In goede staat.

5 Deel (3x goudsteen + glazen)
Startprijs 30 EUR

Vijf delen oud aardewerk/glas. Drie maal goudsteen keramiek, 19e eeuw. Eén maal plated glazen bokaal, 19e eeuw. Eén maal porseleinen verdeelschaal B.S. Limoges, France. Circa 1910. Handbeschilderd. Af...

Baardmankruik, 17e eeuw.
Resultaat: 150 EUR

17e Eeuws Duitse steengoed 'Frechen' baardman kruik met medaillon en zegels. Gelijmd. Afmeting: 39,5 x 24 cm ø. In redelijke staat.

Witgouden ring met diamant
Startprijs 720 EUR

Elegante witgouden ring, 750/000, dubbel entouragemodel met 21 briljanten ca 0.70 crt. Het geheel is wat hoger op de ring gezet en de buitenste rand met diamanten heeft de vorm van bloemblaadjes. ø ko...

2x Mes, Citrus/Vismes.
Startprijs 30 EUR

Bijzonder citrusmes met dubbele zaagkant en gebogen punt met zilveren heft. 835/000. Mr. Kempen en Begeer Zeist/Voorschoten/Zoetermeer. En één plated vismes met florale graveringen en parelmoer heft, ...

Zilveren hanger, fuchsia.
Resultaat: 30 EUR

Handgemaakte zilveren hanger, 835/000, in de vorm van een fuchsia. Grootte 7x3cm. ca 12,8 ram. In goede staat

Beeld, 'R. Kaesbach'.
Startprijs 600 EUR

Antiek bronzen beeld op marmeren basement. 'Dame met jurk'. Door 'R. Kaesbach' 1907. 1873 - 1955. Haarscheur in basis + chip. Afmeting: 34 x 32 cm ø. In redelijk/goede staat.

Perzisch tapijt
Resultaat: 80 EUR

Oud Perzisch tapijt in de tinten rood/blauw 225x335cm.

Zilveren rammelaar met benen bijtstuk
Startprijs 160 EUR

Zilveren staaframmelaar, 833/000 met benen bijtstuk. Bolle rammelaar met parelrand en opengwerkte rand met cirkels en kruisjes. Bevestigd op een benen handvat. Tevens voorzien van kleine zilveren ring...

Perzisch kleed
Resultaat: 40 EUR

Grote oude Perzische loper in aardetinten. Vervuild. Afmeting: 380 x 108 cm. In redelijk/goede staat.

Perzisch tapijt
Startprijs 50 EUR

Oud Perzisch kleed in de kleuren: Bordeaux rood/geel/zwart/creme. Afmeting: 189 x 96 cm. In goede staat.

Bidjar kleed.
Resultaat: 275 EUR

Groot handgeknoopt Bidjar tapijt met mooie kleuren combinatie. Onder andere: Rood, blauw, groen. Afmeting: 228 x 332 cm. In zeer goede staat.

3-Delig zilveren setje.
Startprijs 100 EUR

Drie delig zilveren setje, bestaande uit een zilveren kop en schotel en specerijenbakjes. De kop en schotel, 800/000 zijn versierd met fraai graveerwerk en greep met Egyptisch figuur, ø9x7 cm en 2 spe...

Kamerscherm, Gobelin.
Startprijs 55 EUR

Antiek gobelin kamerscherm met figuren in landschappen decors (vochtvlekken). 19e Eeuw. Afmeting: 170 x 200 cm. In redelijk/goede staat.

6 Zilveren gebaksvorkjes
Startprijs 60 EUR

Zes zilveren gebaksvorkjes met initialen en fraaie bloemstelen. Mt. Gerritsen en van Kempen, Zeist. Circa: 1930. Lengte: 11 cm. Ca.: 62 gr. In goede staat.

Zilveren ovale schaal met parelrand.
Resultaat: 280 EUR

Zilveren ovale mand, 833/000, met geschulpte rand. Voorzien van ajour gezaagde spijlen en krullen, versierd met opgelgde parelrand. De mand staat om een ovale ring met filetranden. MT.: J. Duijndam, L...

Servies 'Eschenbach'
Startprijs 60 EUR

Duits, wit porseleinen 'Eschenbach' koffieservies met goud decor. Circa 1980. Bestaande uit: 6 kop + schotels, 6 gebaksborden, koffiekan, suikerpot, melkkan. Afmeting: 7 - 25 cm. In goede staat.

2 Spaanse beeldjes
Startprijs 100 EUR

Twee grote Spaanse NAO porseleinen figuren, tweede helft 20e eeuw. Jongen en meisje in nachtkleding. Afmeting: 2 8 -30 cm. In goede staat.

Hollandse penantkast.
Startprijs 80 EUR

Hollandse 19e eeuwse mahoniehouten gebogen penantkast met marmeren blad. Krimpnaad zijkant. Verder in goede staat. Afmeting: 100 x 50 x 80 cm.

Zilveren medaillon met collier
Resultaat: 50 EUR

Zilveren medaillon met collier, 925/000. Groot ovaal medaillon, 45x35mm, versierd met graveerwerk en aan de voorzijde voorzien van een opgelegde vergulde vogel en vlinder. Het medaillon heeft een bewe...

Dresden figuur.
Startprijs 200 EUR

Groot Duits 'Dresden' porselein figuur. 'Dame met lyra'. Gemerkt met vos en letters. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 27,5 cm. In goede staat.

Collier en armband van bloedkoraal
Resultaat: 110 EUR

Collier en armband van bloedkoraal, verlopend collier van langwerpige bloedkoralen met double sluiting en een armband 4 rijen met geelgouden langwerpige sluiting, 585/000, met 3 ovale bloedkoralen. sl...

Kristallen inktstel met zilver
Startprijs 160 EUR

Kristallen inktpot op zilveren schotel met zilveren dop, 800/000. Zilveren schotel met opstaande rand met boogbewerking en een verlopende knerrenrand. In het midden zit een kristallen potje met zilver...

6 Delen Chinees porselein.
Startprijs 80 EUR

Zes delen oud/antiek Chinees porselein. Onder andere: Drie gemberpotten, één dekselpotje, één kom (gemerkt), één wandvaasje. Circa 1900. Afmeting: 10 - 16 cm.

Lotje Chinees (6x).
Resultaat: 70 EUR

Zes maal 19e eeuws Chinees porselein. Onder andere: Vier kopjes, circa 1800, minimale chips. Eén 'Familie Verte' dekselvaas, chips deksel. Eén miniatuurvaas, keizerlijk geel met florale decors, chip. ...

2 Zilveren kandelaars
Startprijs 70 EUR

Twee zilveren kandelaars, 835/000. Eén lage kandelaar met ronde opstaande voet voorzien van rand versierd met bloemen en krullen, ø6x7cm, en één kandelaar op achtkantige voet met een toelopende achtka...

Lot barnstenen
Resultaat: 80 EUR

Lot barnstenen sieraden bestaande uit een collier, 5 hangers en 4 broches. Totaal ca 93 gram

Wortelnoten naaitafel.
Startprijs 80 EUR

Duitse antieke wortelnoten naaitafel. Gründerzeit, circa 1880. Afmeting: 82 x 48 x 44 cm. In redelijk/goede staat.

Zilveren tafelbel, 1866
Resultaat: 220 EUR

Antieke zilveren tafelbel 833/000 Hollands, met fraai floraal graveerwerk, voorzien van metalen binnenbak MT: W.Hed Amsterdam jl.:G:1866 8x17cm

2 Armleunstoelen
Resultaat: 50 EUR

Twee negentiende eeuwse mahoniehouten armleunstoelen Louis Philippe, omstreeks 1860. Kleine beschadigingen, stoffering behoeft aandacht Afmeting 106x70x67 In redelijk/ goede staat

Halspiegel met putti
Resultaat: 225 EUR

Grote antieke halspiegel met putti en originele verzilvering. Minimale beschadiging. 19e Eeuw. Afmeting: 163 x 83 cm. In goede staat.

Zilveren schaal, vierkant
Startprijs 300 EUR

Mooie strakke zilveren presenteerschaal, 925/000. Vierkante schaal met hamerslag en omgeslagen brede randen. Geplaatst op vierkante voet. Getekend: Lale. 31x31x5cm. ca 878 gram. In zeer goede staat.

3 Duitse bierpullen
Startprijs 50 EUR

Drie oude Duitse keramieken bierpullen met tinnen deksels. 20e Eeuw. Gemerkt. Grote bierpul heeft speeldoos onderin 'Trink bruderlein trink'. Afmeting: 21 - 28 cm. In goede staat.

2 Zilveren kandelaren
Resultaat: 180 EUR

Twee zilveren kandelaren, 833/000. Gladmodel met balustervormige kolom op ronde voet . MT.: Fa. W.Burger en Zonen, Haarlem jl.:P:1950. ø10x19 cm. Aan één onderzijde is de lak wat los. In goede staat.

2x beeld 'Christian Nonne'.
Startprijs 120 EUR

Twee Duitse 'Christian Nonne' gemerkte porseleinen figuren. Meisje met korf (goed) en jongen met blaasinstrument (gerestaureerd). Afmeting: 22 - 21 cm. In redelijk/goede staat.

Zilveren inktstel met kristal
Resultaat: 210 EUR

Kristallen inktstel met zilveren houder, 833/000. Inktstel met kristallen potjes met zilveren dop voorzien van parelrand. Het geheel is geplaatst op een zilveren gecontourneerde houder met greep. MT....

Zilveren gourmetarmband
Startprijs 30 EUR

Zilveren gourmetarmband, 835/000, massief model met haaksluiting. Breedte 5 mm, lengte 21,5 cm ca 22,45 gram. In goede staat

Glas met 5 zilveren lepels
Startprijs 35 EUR

Kristallen glas op ronde zilveren voet met 5 zilveren lepels, 835/000, met stadswapen van Amsterdam, Apeldoorn, Leeuwarden en Rotterdam en een lepel met een ooievaar. Totaal ca 64 gram. In goede staat

Zwarte Louis Philippe etagere
Startprijs 95 EUR

Zwarte, 19e eeuw, Louis Philippe etagere op koperen wielen. Circa: 1870. Afmeting: 133 x 48 x 30 cm. In goede staat.

Percussie pistool.
Startprijs 100 EUR

19e Eeuws enkelloops voorlader pistool. Genummerd. Afmeting: 19,5 cm. In goede staat.

Baret
Startprijs 30 EUR

Oude baret met messing embleem. '1970 G.T.I. Haren'. Afmeting: 21 x 24 x 8 cm. In goede staat.

Militaire koppelriem
Startprijs 30 EUR

Militaire canvas koppelriem met messing gesp. 20e Eeuw. Afmeting: 98 x 6 x 2 cm. In goede staat.

Militaire kaartentas
Resultaat: 30 EUR

Militaire kaartentas met gradenbogen. 1904 Nederland. Afmeting: 25 x 26,5 cm. In redelijke staat.

3 Antieke kruitmaatjes
Resultaat: 40 EUR

Drie antieke kruitmaatjes van messing met mahonie grepen, met maatvoeringen. In goede staat.

Nederlandse FAL bajonet
Startprijs 60 EUR

Nederlandse 'FAL' bajonet voor op schacht. 20e Eeuw. In zeer goede staat.

Amerikaanse bajonet
Resultaat: 70 EUR

Oude U.S. bajonet. 'LI.F.H.'. WO II. Afmeting: 40,5 cm. In goede staat.

Klapmes, 'Corsica'.
Startprijs 140 EUR

Groot 19e eeuws Italiaans 'Corsica' klapmes met benen beschilderde heft, en tekst op lemet 'Vendetta' etc. Afmeting: 42 cm. In goede staat.

Engelse bajonet
Resultaat: 70 EUR

Antieke Engelse bajonet 1907, Nr. 23049. In lederen schede. Afmeting: 58 cm. In goede staat.

Duitse bajonet
Resultaat: 90 EUR

Duitse bajonet met zaag lemet. Voor M 98. WO II. Afmeting: 37,5 cm. In goede staat.

Militaire handschoenen, voor-oorlogs.
Resultaat: 20 EUR

Set voor-oorlogse lederen militaire handschoenen. Afmeting: 25 cm. In goede staat.

Zilveren armband en ketting
Resultaat: 25 EUR

Zilveren koordarmband en -ketting, 925/000. Set van een armband en ketting, Breedte 5 mm, lengte 45 en 19,5 cm Totaal ca 40,4 gram

Mahoniehouten klaptafeltje
Startprijs 125 EUR

Antieke mahoniehouten tilt-top bijzettafel 19e eeuws recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd, Afmeting . 72x76x56cm In goede staat.

Gestoffeerde Franse stoel
Startprijs 80 EUR

Gestoffeerde Franse armleunstoel met mooie stoffering en originele witte lacque polychromie. Begin 20e eeuw. Afmeting: 100 x 64 x 74 cm. In goede staat.

Tafel (gestoken)
Resultaat: 325 EUR

Zeldzame Oosterse houtgestoken siertafel met draak, Foo-hond, grote vogel, koppen etc. . Octagonaal bewerkt blad met ranken decor. 20e Eeuw. (China of Indonesië). Afmeting: 81 x 66 x 64 cm. In goede s...

Zilveren kabinet miniatuur
Startprijs 150 EUR

Zilveren miniatuur kabinet, 835/000, met gecontourneerde toog en drie lades. Geplaatst op 4 klauwpoten. Het gehele kabinet is versierd met floraal decor. MT.: J.v. Waveren, Haarlem jl.: P:1975. 10x6,5...

Buffetkast met snijwerk, ca. 1800.
Resultaat: 170 EUR

Antiek Hollands eikenhouten Renaissance-stijl buffetkast met twee lades en twee deuren. Circa 1800. Afmeting: 99 x 120 x 53 cm. In goede staat.

Eiken broodspinde
Resultaat: 250 EUR

Duitse, 18e - 19e eeuws één-deurs eikenhouten broodspinde op sledepoten met slot en sleutel. Afmeting: 93 x 45 x 83 cm. In goede staat.

Pop, 'Kestner', circa 1912.
Resultaat: 100 EUR

Antiek Duits porseleinen 'Kestner' pop, nr. 121. 'Mein kleine liebling'. Circa 1912. Pop heeft mohair pruik en oude kleding. Afmeting: 26 cm. In goede staat.

Dolk met hoornen heft
Startprijs 60 EUR

Antieke dolk met hoornen heft en brons. Met floraal gravering en F.J.I. - K-R 1908. Afmeting: 35 cm. In goede staat.

Percussie karabijn, 19e eeuw
Resultaat: 130 EUR

19e Eeuws percussie karabijn (18 mm.) Metaal gereinigd. Afmeting: 97,5 cm. In goede staat.

Eiken geweerrek en geweerkoffer
Resultaat: 100 EUR

Antiek eikenhouten geweerrek met lederen geweerkoffer. Circa 1900. Afmeting: 77 - 84 cm. In goede staat.

Nederlandse helm, 1927
Resultaat: 80 EUR

Nederlandse landmacht helm met lederen binnenhelm en Hollandse leeuw. 1927. Afmeting: 16 x 22 x 25 cm. In goede staat.

Derde Rijk Luftwaffe dolk
Resultaat: 400 EUR

Originele Duitse Derde Rijk Luftwaffe officiersdolk met adelaar, hakenkruis en originele portepee. Lemet ongemerkt. Oxydatie schede, en minimaal aan lemet. Afmeting: 41,5 cm. In goede staat.

Schijfgeweer 'Geneve'.
Startprijs 550 EUR

Zeldzame 19e eeuws Frans schijfgeweer. Gesigneerd 'J.N. Beck a Geneve'. Afmeting: 124 cm. In goede staat.

Vuursteen pistool, 15 mm.
Resultaat: 200 EUR

Antiek 18e eeuwse voorlader vuursteen pistool. Gemerkt met 'F.G' op loop. Afmeting: 25 cm. In goede staat.

Oostenrijks console Augustin geweer
Resultaat: 475 EUR

19e Eeuws Oostenrijks geweer met militair kamergeweer mechanisme, console buisslot van Augustin. Mooie patina. Afmeting: 75 cm. In goede staat.

Duitse (ceremoniële) vergulde degen.
Resultaat: 300 EUR

Duitse vergulde degen met parelmoer belijnde heft en gegraveerde lemet. 'F.F. Hörster, Solingen'. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 100,5 cm. In zeer goede staat.

Pop, ongemerkt/Frankrijk, ca. 1915.
Startprijs 150 EUR

Antieke Franse (?) porseleinen pop. Circa 1915. Ongemerkt. Met pruik van echt haar, antieke kleding. Pop heeft geleed lichaam. Afmeting: 46 cm. In goede staat.

Platelen pot
Startprijs 80 EUR

Grote antieke Arnhemse platelen bloempot. Met florale decor 'Maya Gelria Nr.: 164'. Afmeting: 26 x 34 x 30 cm ø. In goede staat.

Gembercoupe met zilver.
Resultaat: 185 EUR

Kristallen coupe met deksel en onderschotel, voorzien van zilveren rand. Fraai geslepen coupe met zilveren rand met parel- en lijndecor en een klokvormige deksel versierd diverse slijpnmotieven. Gepla...

Armband met goudsteen
Startprijs 120 EUR

Armband van goudsteenkralen met gouden sluiting, 585/000. Armband met 2 rijen gefacetteerde goudsteenkralen, ø 7,5 mm, bevestigd aan een ovale gouden sluiting met geschulpte rand en gravure bewerking....

Poppenwagen, 19e eeuw.
Startprijs 100 EUR

Gelakte poppenwagen met lederen kap. 19e Eeuw. Kap heeft paar scheurtjes. Wagen heeft mooi gelakt koetswerk en metalen spaakwielen. Afmeting: 80 x 81 x 45 cm. In goede staat.

6 x Celadon vaas.
Startprijs 80 EUR

Zes oude Chinese celadon dekselpotten + vazen. 20e Eeuw. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 13 - 18,5 cm. In goede staat.

2 Fayence klepkannen.
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke Duitse 'Fayence' klepkannen. Circa 1900 - 1920. Eén met '835' zilveren deksel (chip basement). Eén met tinnen deksel. Afmeting: 29 - 30 cm. In redelijk/goede staat.

Zilveren bakje, 18e eeuw.
Startprijs 450 EUR

Zilveren pijpencomfoor, rond model, uitgevoerd in Lodewijk XIV-stijl. Het comfoor staat op drie krulpoten met bladversiering op het comfoor en is voorzien van een gecontourneerde en opgesoldeerde file...

Zilveren tafelborstel.
Startprijs 50 EUR

Zilveren tafelborstel, 833/000, ovaal model met afbeelding van een zeilschip. 10x8x6cm. In goede staat.

Witgouden oorhangers met briljanten.
Resultaat: 898 EUR

Sierlijke witgouden oorhangers, 750/000, met diamant. Peervormige oorhangers volledig bezet met briljant geslepen diamanten. De steker zit bevestigd aan een omgekeerde peervormige knop, pavé bezet met...

Max Nagel
Startprijs 30 EUR

Max Nagel. Duitse School. 'Pijprokende Beierse man'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.

Naaitafel, Louis Philippe.
Startprijs 100 EUR

Antiek Duits mahoniehouten Louis Philippe naaitafel met twee lege lades en spiegel. Circa 1870. Afmeting: 78 x 45 x 38 cm. In redelijk/goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, 'Noord-Duitse visserman'.
Startprijs 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Duitse school. Circa: 1970. 'Noord-Duitse visserman'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

J. Vos, 'Storm aan de kust'.
Resultaat: 75 EUR

J. Vos. 'Storm aan de kust'. Olieverf op paneel. Afmeting: 27,5 x 18,5 cm. In goede staat.

Zilveren lepeldoos 1906
Startprijs 190 EUR

Zilveren lepeldoos, 833/000, met voorstellingen. Rechthoekige lepeldoos, geplaatst op 4 klauwpoten, met een scharnierend deksel voorzien van voorstelling van figuren aan een tafel. De bollopende zijka...