Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
3 Antieke kruitmaatjes 3250
3 Antieke kruitmaatjes

Resultaat:

40 EUR

Nederlandse FAL bajonet 3214
Nederlandse FAL bajonet
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Amerikaanse bajonet 3207
Amerikaanse bajonet

Resultaat:

70 EUR

Klapmes, 'Corsica'. 3200
Klapmes, 'Corsica'.
Startprijs 140 EUR
Verkocht
Engelse bajonet 3164
Engelse bajonet

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Duitse bajonet 3157
Duitse bajonet

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Militaire handschoenen, voor-oorlogs. 3150
Militaire handschoenen, voor-oorlogs.

Resultaat:

20 EUR

5 x Achthoekige bordjes. 6530
5 x Achthoekige bordjes.
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Marie Adelaide Langeveld Dubourcq, 'Vaas met anemonen'.  1054
Marie Adelaide Langeveld Dubourcq, 'Vaas met anemonen'.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Schommelstoel 4001
Schommelstoel

Resultaat:

3.250 EUR

Geslepen Leerdam spijkerbol 5556
Geslepen Leerdam spijkerbol
Startprijs 60 EUR
Karaf van draadglas 5549
Karaf van draadglas
Startprijs 50 EUR
Boek 'Bismarck'. 2152
Boek 'Bismarck'.
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Gilbert, Havengezicht met boten/figuruen'. 1018
Gilbert, Havengezicht met boten/figuruen'.

Resultaat:

675 EUR

Eéngewicht-klok 3694
Eéngewicht-klok
Startprijs 180 EUR
3 Delen tin. 2145
3 Delen tin.
Startprijs 30 EUR
Dolk met hoornen heft 3114
Dolk met hoornen heft
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Percussie karabijn, 19e eeuw 3107
Percussie karabijn, 19e eeuw

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Eiken geweerrek en geweerkoffer 3100
Eiken geweerrek en geweerkoffer

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Nederlandse helm, 1927 3064
Nederlandse helm, 1927

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Derde Rijk Luftwaffe dolk 3057
Derde Rijk Luftwaffe dolk

Resultaat:

400 EUR

Schijfgeweer 'Geneve'. 3050
Schijfgeweer 'Geneve'.
Startprijs 550 EUR
Verkocht
Vuursteen pistool, 15 mm. 3014
Vuursteen pistool, 15 mm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Oostenrijks console Augustin geweer 3007
Oostenrijks console Augustin geweer

Resultaat:

475 EUR