Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

 

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
3505 Resultaten
Kavel: 3315

Boeken: "Bericht van de Tweede Wereldoorlog"

Geen vanafprijs

Serie boeken: "Bericht van de Tweede Wereldoorlog" nummer 1 t/m 6 + chronologie en literatuur.


Kavel: 5597

Glazen asbak

Startprijs 15 EUR

Gesigneerde glazen asbak (onduidelijk). Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 7 x 17,5 x 17,5 cm. In goede staat.


Kavel: 6286

2 Porseleinen beeldjes

Startprijs 15 EUR

Twee porseleinen figuren, eerste helft 20e eeuw. Eén maal figurengroep met Bacchus, Duitsland. Karl Ens Volkstedt Rudolstadt. Eén maal figurengroep te openen als inktstel. Engeland of Frankrijk. (besc...


Kavel: 6562

3 KPM borden

Startprijs 15 EUR

Drie antieke Duitse porseleinen K.P.M. borden met handbeschilderde florale decors, ca. 1900. Afmeting. 17.5-24 cm. ø. In goede staat.


Kavel: 383

Parelcollier en armband

Startprijs 20 EUR

Set van parelcollier en armband van zoetwater parels met amethist en carneool kralen en gekleurde parels. Lengte 45cm en 18 cm.


Kavel: 585

Set zilveren sieraden

Startprijs 20 EUR

Set zilveren sieraden bestaande uit een peervormige hanger met bijpassende vierkant gecontourneerde knopen. Allen versierd met Aziatische motieven. 4x2,5cm en 1,8x1,8cm. ca 10 gram. Alles in goede st...


Kavel: 618

Plated bestek, divers.

Startprijs 20 EUR

Divers plated bestek: Eén kindervork met inscriptie, één vorkje + lepeltje met zonnebloem op steel, één suikerschep met vleugelbak en steel bekroond met wapen van Oldenzaal, één kwartslepel bekroond m...


Kavel: 635

2 Broches, munt en portret

Startprijs 20 EUR

Twee broches, één gemaakt uit vier 5 cent munten, 1913, 1938, 1939, Grootte 35x35mm, en een vierkante broche met porseleinen portret in onedele zetkast en brochering. 26x26 mm. In goede staat


Kavel: 673

Zilveren klontentang met cartouche op steel.

Startprijs 20 EUR

Antiek zilveren klontjestang met fraaie cartouche op de stelen, als nieuw! 835/000. Mt. van Kempen, Voorschoten. Circa: 1880. Afmeting: 5 x 12 cm. Ca. 27 gr. In uitstekende staat.


Kavel: 674

Zilveren roomlepel met opengewerkte steel.

Startprijs 20 EUR

Zilveren roomlepel met opengewerkte florale haaksteel. 835/000. Mt. P. van Oostrom, Schoonhoven. Anno 1938. Lengte: 12 cm. Ca. 14 gr. In uitstekende staat.


Kavel: 688

6 Vergulde zuurvorkjes.

Startprijs 20 EUR

Zes vergulde zuurvorkjes met floraal gegraveerde gecontourneerde stelen. Lengte: 9 cm. In goede staat.


Kavel: 698

Zilveren Art Deco 3-tandige vork.

Startprijs 20 EUR

Zilveren Art Deco 3-tandige vork met fraaie steel voorzien van waariermotief, bekroond. 835/000. Mt. JM van Kempen, Voorschoten JI I 1918. Lengte: 17 cm. Ca. 28 gr. In goede staat.


Kavel: 699

Zilveren vleesvorkje, Biedermeier.

Startprijs 20 EUR

Zilveren Biedermeier gecontourneerde vleesvork met florale graveringen. 835/000. Mt. P. van Geelen & Zn., Schoonhoven. Jlm 1871. Lengte: 13,5 cm. Ca. 14 gr. In goede staat.


Kavel: 722

Plated komkommer + slacouvert.

Startprijs 20 EUR

Plated komkommer-diencouvert met vergulde bakken. En een slacouvert met plated heften. Afmeting: 17,5 - 23 cm. In goede staat.


Kavel: 724

Plated rechtshandige kinderlepel+eetschuifje.

Startprijs 20 EUR

Plated rechts-handige kinderlepel met plated kinder-eetschuifje. Beiden met dierenfiguren op de stelen. Gemerkt 'Eickhorn'. Afmeting: 10 - 13 cm. In goede conditie.


Kavel: 735

Vergulde oorstekers met groen agaat

Startprijs 20 EUR

Goud op zilveren oorstekers, 925/000, met groen gefacetteerde agaat, ø oorsteker 7 mm, ca 1,7 gram


Kavel: 766

Zilveren miniatuur, spinneniel

Startprijs 20 EUR

Zilveren spinnenwiel, miniatuur, 835/000. 2,5x6cm. ca. 23,7 gr. In goede staat


Kavel: 789

2 Zilveren Art Deco vleesvorkjes

Startprijs 20 EUR

Twee zilveren Art Deco vleesvorkjes, 833/000, met opengewerkte puntvormige steel met klavermotief. jl.:P1925. Lengte 14 cm. ca 32 gram. In goede staat


Kavel: 795

Bonbonschaal met zilveren beugel.

Startprijs 20 EUR

Kristallen bonbonschaal met sterslijpsel en driehoekig geslepen rand, voorzien van zilveren beugel, 833/000, versierd met parelrand. MT.:C.Bos en Zoon, Amsterdam, jl.:S:1928, ø15x14 cm. Enkele chips, ...


Kavel: 1237

Schilderij, B.H., 'Stilleven'.

Startprijs 20 EUR

B.H. 1916. Olieverf op linnen. 'Stilleven'. Afmeting: 15 x 20 cm. In goede staat.


Kavel: 1311

E. Küchenthal, 'Duits stadsgezicht met vakwerkhuizen'.

Startprijs 20 EUR

E. Küchental. 1930. Duitse school. 'Duits stadsgezicht met vakwerkhuizen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 46 x 60 cm. In goede staat


Kavel: 1312

Monogram M.O stilleven

Startprijs 20 EUR

Monogram M.O Ditse school, vaas met bloemen en porseleinen beeld, olieverf op paneel Afmeting 60x45cm. In goede staat


Kavel: 1396

N. Bulders, 'Jongen op paal in water'.

Startprijs 20 EUR

Nico Bulder, 1898-1964, Groningen. 'Jongen op paal in water'. Houtsnede op papier. Afmeting: 11 x 14 cm. In goede staat.


Kavel: 2043

Indonesisch hout+zilv. bestek.

Startprijs 20 EUR

Zes maal oud Indonesisch houtsnijwerk, voorzien van Wajang figuren. Afmeting: 10 - 42 cm. In goede staat.