Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Boeken: "Bericht van de Tweede Wereldoorlog"
Geen vanafprijs

Serie boeken: "Bericht van de Tweede Wereldoorlog" nummer 1 t/m 6 + chronologie en literatuur.

Glazen asbak
Startprijs 15 EUR

Gesigneerde glazen asbak (onduidelijk). Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 7 x 17,5 x 17,5 cm. In goede staat.

2 Porseleinen beeldjes
Startprijs 15 EUR

Twee porseleinen figuren, eerste helft 20e eeuw. Eén maal figurengroep met Bacchus, Duitsland. Karl Ens Volkstedt Rudolstadt. Eén maal figurengroep te openen als inktstel. Engeland of Frankrijk. (besc...

3 KPM borden
Startprijs 15 EUR

Drie antieke Duitse porseleinen K.P.M. borden met handbeschilderde florale decors, ca. 1900. Afmeting. 17.5-24 cm. ø. In goede staat.

Parelcollier en armband
Startprijs 20 EUR

Set van parelcollier en armband van zoetwater parels met amethist en carneool kralen en gekleurde parels. Lengte 45cm en 18 cm.

Set zilveren sieraden
Startprijs 20 EUR

Set zilveren sieraden bestaande uit een peervormige hanger met bijpassende vierkant gecontourneerde knopen. Allen versierd met Aziatische motieven. 4x2,5cm en 1,8x1,8cm. ca 10 gram. Alles in goede st...

Plated bestek, divers.
Startprijs 20 EUR

Divers plated bestek: Eén kindervork met inscriptie, één vorkje + lepeltje met zonnebloem op steel, één suikerschep met vleugelbak en steel bekroond met wapen van Oldenzaal, één kwartslepel bekroond m...

2 Broches, munt en portret
Startprijs 20 EUR

Twee broches, één gemaakt uit vier 5 cent munten, 1913, 1938, 1939, Grootte 35x35mm, en een vierkante broche met porseleinen portret in onedele zetkast en brochering. 26x26 mm. In goede staat

Zilveren klontentang met cartouche op steel.
Startprijs 20 EUR

Antiek zilveren klontjestang met fraaie cartouche op de stelen, als nieuw! 835/000. Mt. van Kempen, Voorschoten. Circa: 1880. Afmeting: 5 x 12 cm. Ca. 27 gr. In uitstekende staat.

Zilveren roomlepel met opengewerkte steel.
Startprijs 20 EUR

Zilveren roomlepel met opengewerkte florale haaksteel. 835/000. Mt. P. van Oostrom, Schoonhoven. Anno 1938. Lengte: 12 cm. Ca. 14 gr. In uitstekende staat.

6 Vergulde zuurvorkjes.
Startprijs 20 EUR

Zes vergulde zuurvorkjes met floraal gegraveerde gecontourneerde stelen. Lengte: 9 cm. In goede staat.

Zilveren Art Deco 3-tandige vork.
Startprijs 20 EUR

Zilveren Art Deco 3-tandige vork met fraaie steel voorzien van waariermotief, bekroond. 835/000. Mt. JM van Kempen, Voorschoten JI I 1918. Lengte: 17 cm. Ca. 28 gr. In goede staat.

Zilveren vleesvorkje, Biedermeier.
Startprijs 20 EUR

Zilveren Biedermeier gecontourneerde vleesvork met florale graveringen. 835/000. Mt. P. van Geelen & Zn., Schoonhoven. Jlm 1871. Lengte: 13,5 cm. Ca. 14 gr. In goede staat.

Plated komkommer + slacouvert.
Startprijs 20 EUR

Plated komkommer-diencouvert met vergulde bakken. En een slacouvert met plated heften. Afmeting: 17,5 - 23 cm. In goede staat.

Plated rechtshandige kinderlepel+eetschuifje.
Startprijs 20 EUR

Plated rechts-handige kinderlepel met plated kinder-eetschuifje. Beiden met dierenfiguren op de stelen. Gemerkt 'Eickhorn'. Afmeting: 10 - 13 cm. In goede conditie.

Vergulde oorstekers met groen agaat
Startprijs 20 EUR

Goud op zilveren oorstekers, 925/000, met groen gefacetteerde agaat, ø oorsteker 7 mm, ca 1,7 gram

Zilveren miniatuur, spinneniel
Startprijs 20 EUR

Zilveren spinnenwiel, miniatuur, 835/000. 2,5x6cm. ca. 23,7 gr. In goede staat

2 Zilveren Art Deco vleesvorkjes
Startprijs 20 EUR

Twee zilveren Art Deco vleesvorkjes, 833/000, met opengewerkte puntvormige steel met klavermotief. jl.:P1925. Lengte 14 cm. ca 32 gram. In goede staat

Bonbonschaal met zilveren beugel.
Startprijs 20 EUR

Kristallen bonbonschaal met sterslijpsel en driehoekig geslepen rand, voorzien van zilveren beugel, 833/000, versierd met parelrand. MT.:C.Bos en Zoon, Amsterdam, jl.:S:1928, ø15x14 cm. Enkele chips, ...

Schilderij, B.H., 'Stilleven'.
Startprijs 20 EUR

B.H. 1916. Olieverf op linnen. 'Stilleven'. Afmeting: 15 x 20 cm. In goede staat.

E. Küchenthal, 'Duits stadsgezicht met vakwerkhuizen'.
Startprijs 20 EUR

E. Küchental. 1930. Duitse school. 'Duits stadsgezicht met vakwerkhuizen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 46 x 60 cm. In goede staat

Monogram M.O stilleven
Startprijs 20 EUR

Monogram M.O Ditse school, vaas met bloemen en porseleinen beeld, olieverf op paneel Afmeting 60x45cm. In goede staat

N. Bulders, 'Jongen op paal in water'.
Startprijs 20 EUR

Nico Bulder, 1898-1964, Groningen. 'Jongen op paal in water'. Houtsnede op papier. Afmeting: 11 x 14 cm. In goede staat.

Indonesisch hout+zilv. bestek.
Startprijs 20 EUR

Zes maal oud Indonesisch houtsnijwerk, voorzien van Wajang figuren. Afmeting: 10 - 42 cm. In goede staat.

Kinderbeker, WMF.
Startprijs 20 EUR

Plated kinderbeker, WMF, Jugendstil, versierd met bloemen en een afbeelding van een kind. Afmeting: 5,5 x 8 x 7 cm. Iets uit model. Verder in goede staat.

Chinees olielampje 'olifant'
Startprijs 20 EUR

Oud Chinees porseleinen olielampje in olifantvorm. 20e Eeuw. Afmeting: 8 x 13,5 x 7 cm. In goede staat.

Chinees keramieken olifant.
Startprijs 20 EUR

Chinees keramieken olifant. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 39 x 50 x 19 cm. In goede staat.

3 KPM borden
Startprijs 20 EUR

Drie grote antieke Duitse K.P.M. porseleinen schalen met korfvlecht decor en floraal decor. (chip). Ca. 1900. Afmeting. 34-49 cm ø. In redelijk/ goede staat

KPM bordje + beeldje
Startprijs 20 EUR

Twee delen vooroorlogs Duits porselein. Kind met geitje, Schaubach (oortje is gelijmd). en een K.P.M. bordje met floraal decor. Afmeting. 14-16 cm. In redelijk/ goede staat

4 Wit porseleinen beeldjes
Startprijs 20 EUR

Vier oude Chinese Bland de Chine porseleinen figuren. 20e Eeuw. Afmeting. 13.5-18 cm. In goede staat.

Medaille
Startprijs 25 EUR

Grote medaille aan leren koord. ø 5 cm. Medaille met een dame met op de achtergrond een uitzicht over Parijs. Getekend pour la beaute de Paris. Aan de achterzijde voorzien van een schip met Les AMIS d...

4 Glazen strooiers+strooidopjes.
Startprijs 25 EUR

Vier glazen strooiers met diamantslijpsel, compleet met plated strooidopjes. Afmeting H: 4,5 cm. In goede staat.

Cocktailvorkje + bonbontang met zilveren heft.
Startprijs 25 EUR

Verguld cocktailvorkje met zilveren heft met parelrand. 800/000. Afmeting: 11,5 cm. En een bonbontang met zilveren heften. 830/000. Afmeting: 15 cm. In goede staat.

Ronde zilveren poederdoos.
Startprijs 25 EUR

Ronde zilveren poederdoos met honingraat graveringen. 835/000. Afmeting: ø 8 cm. In goede staat.

Zilveren ring met paarse steen
Startprijs 25 EUR

Brede zilveren ring, 925/000, met een soort slag met in het midden een gladomzetting met een rond gefacetteerde paarse zirconia. ø 53 ca 9 gram. In goede staat

2 x Sierkurk.
Startprijs 25 EUR

Eén maal plated sierkurk met 'staande man'. Lengte: 11,5 cm. En één gladde zilveren sierkurk. 835/000. Mr. J. Köhler & Zn., Amsterdam. Lengte: 7,5 cm. In goede staat.

Botermes met zilveren heft.
Startprijs 25 EUR

Botermes met zilveren heft. 835/000. Lengte: 13,5 cm. Klein stukje uit lemmet, verder in goede staat.

Zilveren jamlepel, opengewerkt heft.
Startprijs 25 EUR

Zilveren jamlepel met fraaie haaksteel en floraal opengewerkt heft. 835/000. Mt. Moerkerk en Co., Haarlem. Circa: 1930. Lengte: 16 cm. Ca. 18 gr. In goede staat.

Zilveren collier met markesiet
Startprijs 25 EUR

Zilveren collier en hanger, 925/000, met markesiet. Ovale hanger, 25x20 mm, bezet met markesiet bevestigd aan een geoxideerd gourmetcollier. lengte 42+5cm. Nieuw

Achter glas schildering
Startprijs 25 EUR

W. Ehinon. 1953. Olieverf op glas. Achterglas schildering met Arabische voorstelling. Afmeting: 21 x 21 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, 19e eeuw
Startprijs 25 EUR

Ongesigneerd. 19e eeuw. Italiaanse School. 'Romantisch paar'. Aquarel op papier. Afmeting: 17 x 13 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd
Startprijs 25 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Ca. 1950. Duitse School. 'Vakwerkhuis bij water'. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, 'Meisje met bril'.
Startprijs 25 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 70-er jaren. 'Meisje met bril'. Olieverf op papier. Afmeting: 33 x 40 cm. In goede staat.

A. Mentes, Stilleven.
Startprijs 25 EUR

A. Mentes. 'Stilleven'. Olieverf op linnen. Afmeting: 36 x 29 cm. In goede staat.

Willem...., 'Wandelaarster met hoed'.
Startprijs 25 EUR

Willem ..... Duitse School. 'Wandelaarster met hoed'. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 29 cm. In goede staat.

Ongesigneerd Duitsland
Startprijs 25 EUR

Ongesigneerd. Circa: 1920. Duitse School. 'Bergmeer met kasteel'. Olieverf op linnen. Afmeting: 22 x 31 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, 'Polderlandschap met huizen'.
Startprijs 25 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. 'Landschap met witte huizen en knotwilgen'.

Onduidelijk gesigneerd, 'Boeren interieur'
Startprijs 25 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 'Boeren interieur'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Japanse lakdozen (2x)
Startprijs 25 EUR

Twee delen Japans lakwerk. Eerste helft 20e eeuw. Eén maal schrijfkist, bamboe, vogels. Eén maal dekseldoos, pagodes. Afmeting. 28-33 cm. In goede stat.

Pers uni standard
Startprijs 25 EUR

Oude pers uni-standard. Gemaakt van keramiek, metaal en hout. 20e eeuw. Afmeting . ca. 28x18 cm. ø . In goede staat

Barometer.
Startprijs 25 EUR

Oude mahoniehouten barometer met intarsia. Tweede helft 20e eeuw. Barometer is voorzien van Engels en Hollands opschrift. Afmeting: 67 cm. In goede staat.

Bijzettafel, wortelnoten.
Startprijs 25 EUR

Oude Engelse wortelnoten bijzet-tafel met gecontourneerd blad Gesigneerd 'Made by Reprodux Bevan Funnel Ltd. Newhaven England'. 20e Eeuw. Afmeting: 54 x 40 cm ø. In goede staat.

2 Rode glazen vazen
Startprijs 25 EUR

Twee grote rode glazen vazen (binnen in zijn ze wit). Tweede helft 20e eeuw.. Afmeting: 40 x 24 cm. ø In goede staat

2x Aardewerk
Startprijs 25 EUR

Twee maal oud aardewerk/porselein. Eén maal Royal Copenhagen vaas met landschapdecor L.P. Eén maal keramieken presenteerblad, circa 1900. Witteburg, decor Marble. Afmeting: 15 - 37 cm. In goede staat.

3 Tsjechische figuren
Startprijs 25 EUR

Drie oude Tsjechoslowaakse keramieken figuren ca. 1950 Afmeting 15-16cm., in goede staat.

2x Keramieken bloempotten
Startprijs 25 EUR

Twee antieke Duitse Jugendstil bloempotten, ca. 1910. Eén maal Marthi Kräuse en één maal genummerd 1 (één kleine chip). Afmeting. 18x20.5 cm ø en 17.5x22.5 cm ø. In goede staat

Zilveren bloemenvaasje
Startprijs 30 EUR

Zilveren bloemenvaasje. 835/000. Vaasje heeft gevulde voet, stam met knobbel en bovenrand met parels. Afmeting: 6 x 13 cm. In goede staat.

Collier gitten
Startprijs 30 EUR

Collier met gitten, 2 rijen gefacetteerde gitkralen, verlopend in grootte 5-12 mm. Lengte 42 cm.

Collier ruwe barnsteen
Startprijs 30 EUR

Collier van ruwe barnstenen, verlopend in breedte 10-28 mm, Lengte 70 cm. ca 61 gram.

Zilveren gourmetarmband
Startprijs 30 EUR

Zilveren gourmetarmband, 835/000, massief model met haaksluiting. Breedte 5 mm, lengte 21,5 cm ca 22,45 gram. In goede staat

Zilveren suikerschep met vleugelbak.
Startprijs 30 EUR

Zilveren suikerschep met vleugelbak en steel met hartenfilet. 835/000. Mt. Pieter van Geelen & Zn., Schoonhoven. Circa: 1878. Lengte: 11,5 cm. Ca: 12 gr. In goede staat.

Zilveren theeschep met meander gravering
Startprijs 30 EUR

Zilveren theeschep met gegraveerde steel en bak met meander gravering. 835/000. Mt. Wed. A. van de Ree, Schoonhoven. Circa: 1878. Lengte: 11 cm. Ca. 10 gr. In goede staat.

Zilveren theeschep met gegraveerde vleugelbak.
Startprijs 30 EUR

Zilveren theeschep met gegraveerde vleugelbak en gecontourneerde gegraveerde steel. 835/000. Mt. Antonie en Jacob Johannes Driesen, Schoonhoven. Circa: 1878. Lengte: 10,5 cm. Ca. 10 gr. In goede staat...

Zilveren theeschep, gegraveerd.
Startprijs 30 EUR

Zilveren theeschep met gegraveerde vleugelbak en gedraaide en gegraveerde steel. 835/000. Mt. Wed. A. Pluut, Schoonhoven. Circa: 1865. Lengte: 10,5 cm. Ca. 11 gr. In goede staat.

Set zilveren sieraden
Startprijs 30 EUR

Set zilveren sieraden, 925/000, bestaande uit een hanger met collier en een paar oorknoppen, bezet met zircoia's. Totaal ca 6,7 gram. 10-15 mm. In cassette. Lngte collier 45 cm. Nieuw

2x Mes, Citrus/Vismes.
Startprijs 30 EUR

Bijzonder citrusmes met dubbele zaagkant en gebogen punt met zilveren heft. 835/000. Mr. Kempen en Begeer Zeist/Voorschoten/Zoetermeer. En één plated vismes met florale graveringen en parelmoer heft, ...

6 Zilveren mocca-lepeltjes
Startprijs 30 EUR

Zes antiek zilveren mocca-lepeltjes met gecontourneerde steel en waaierbekroning. 835/000.Mt. P.L. Kriot, Amsterdam. Anno 1845. Lengte: 8,5 cm. Ca. 26 gr. In goede staat.

Zilver rosé collier met hanger
Startprijs 30 EUR

Zilver rosé collier met hanger, 925/000, met groene agaat. Fijn slangcollier met een peervormige hanger bezet met een gefacetteerde groen agaat. 24x13 mm. Lengte 42 cm. ca 7,8 gram

Collier van grijze agaatkralen
Startprijs 30 EUR

Collier van grijs geaderde agaat nuggetkralen. 2x2,5cm. Lengte 48 cm.

Zilveren zuurvork, 2-zijdig bewerkte steel.
Startprijs 30 EUR

Zilveren zuurvork met twee-zijdig bewerkte steel en heft met schelp decor. Voorzien van oude belastingkeuren. 835/000. Afmeting: 16 cm. En één broodbeleg vorkje met fraai bewerkte zilveren heft. 835/0...

Zilveren klontentang, Biedermeier.
Startprijs 30 EUR

Zilveren Biedermeier klontentang met dubbele filetrand en fraaie gravering. 835/000. Mt. WH. Woortman, Amsterdam. Anno 1865 JI E. Ca. 30 gr. Lengte: 14 cm. In goede staat.

2 Zilveren suikerschepjes
Startprijs 30 EUR

Twee zilveren suikerschepjes, 835/000. Een schepje met vleugelbak voorzien van een steel in model Perle, MT.; wed. A. Pz Kuijlenburg, Schoonhoven jl.: Y: 1883, 9 cm. Een klein schepje met ronde bak vo...

3 Zilveren lepels
Startprijs 30 EUR

Drie zilveren lepels bestaande uit 2 theeduimen, 833/000, één met vlinderbak en één met kolenbak, en paplepel, 925/000, met hoekige bewerkte steel. MT.: Thomas Bradbury & Sons, Sheffield jl.:Y:1916. 9...

Collier van bloedkoraaltakjes
Startprijs 30 EUR

Collier van bloedkoralen takjes, 6-31 mm, met veeroog. lengte 50 cm, ca 28 gram.

8 Zilveren lepels.
Startprijs 30 EUR

Acht zilveren lepels, 833/000. 5 Theelepels, suikerlepel met waaiervormige steel, theeduim met graveerwerk op de bak en een koffielepel met parelrand. Afmeting: 9-13 cm. Totaal ca 100 gram. In goede s...

Zilveren zakhorloge, dames
Startprijs 30 EUR

Zilveren zakhorloge, Galonne, met bewerkte randen en bewerkte achterplaat met bladmotief en schild. ø 28 mm, veer vast

Armband met lakwerk
Startprijs 30 EUR

Witmetalen armband met ovaal gecontourneerde schakels versierd met roodlakwerk, lengte 18 cm, breedte 3 cm. Voorzien van bakslot

Zilveren sauslepel
Startprijs 30 EUR

Zilveren sauslepel, 833/000, Nederland. Biedermeier model met rechthoekig gecontourneerde bak met acculadevorm. op de hoeken, versierd met gravures. De gecontourneerde steel is versierd met krul-, b...

2 Zilveren miniaturen, hondenkarren
Startprijs 30 EUR

Twee zilveren miniaturen, 835/000, in de vorm van een hondenkar. Een klein model met een kar, 4x2,2x3,5cm. MT.: J.Weeda, Haarlem, 1969-1990 en een racekar met hond, MT.: Onduidelijk. 5,4x1,5x3,5cm. T...

2 Zilveren miniaturen
Startprijs 30 EUR

Twee zilveren miniaturen, 835/000. Eén antiek strijkijzer, MT.: Pako metaalwarenfabriek, Rhenen, jl.:o:1974, 4x2,5x4cm. En één knopstoel, MT.: Lesener, Amsterdam, 1958-1988, 2,5x2x5cm. Totaal ca 38 gr...

3 Plated poederdozen.
Startprijs 30 EUR

Drie poederdozen. Eén ovaal plated model met opgesoldeerd krulelement. Eén langwerpige Alpaca doos met guilloche met ruitmotief en één langwerpige plated doos met diagonale lijngravures en een rand me...

Zilveren briefopener, taartschep, roomlepel
Startprijs 30 EUR

Drie delen zilveren. Bestaande uit: Eén briefopener wajang, 800/000, met uitgezaagd figuur versierd met gravure, 14 cm. Eén taartschep met wajang decor, 800/00, met opengezaagde schep en steel met fig...

2 Zilveren miniaturen, 'IJskar + Kaasdragers'.
Startprijs 30 EUR

Twee zilveren miniaturen, 835/000. 'IJskar' en 'Kaasdragers'. Een ijskar en kaasdragers. MT.: onduidelijk, 4x2x3cm. En kaasdragers op zilveren plaat. Amsterdam, jl.:p:1950, 4x2,5x3,5cm. Totaal ca 38 ...

Zilver miniatuur "Man met fiets"
Startprijs 30 EUR

Zilveren miniatuur 'man met fiets", 835/000. Man staande naast een antieke fiets geplaatst op zilveren plaat. MT.: Firma Niekerk, Schoonhoven jl.:U:1979. 53x36x50mm, ca 35 gram. In goede staat

Max Nagel
Startprijs 30 EUR

Max Nagel. Duitse School. 'Pijprokende Beierse man'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.

Ongesigneerd
Startprijs 30 EUR

Ongesigneerd. Circa: 1950. Duitse School. 'Landschap'. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Oosterse jongen
Startprijs 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 'Oosterse jongen'. Pastel op papier. Afmeting: 32 x 47 cm. In goede staat.

B.J. Naevestad
Startprijs 30 EUR

B.J. Naevestad. 1932. 'Stilleven'. Olieverf op linnen. Afmeting: 41 x 36 cm. In goede staat.

Kees Hogendam 1993.
Startprijs 30 EUR

Kees Hogendam 1993. 'Landschap met bevrijdingsbellen'. Houtsnede op papier. Afmeting: 45 x 34 cm. In goede staat.

Gravure + mahoniehouten lijst
Startprijs 30 EUR

Lithografie, 19e eeuw. In mahoniehouten lijst. Afmeting: 66 x 78 cm. In goede staat.

Antieke landkaart, 1713.
Startprijs 30 EUR

Antieke landkaart uit 1713. Arx Bahusia cum Oppido Konge/F. Door J.v/d Aveelen Sc. Holmia 1655-1727. Riviergezicht (iets verkleurd) Koperdruk gravure op papier. Afmeting: 50 x 22 cm. In redelijk/goede...

Landkaart Aveele, 1705
Startprijs 30 EUR

Dubbele stadsgezicht landkaart uit 1705 door J. v/d Aveele. Stad Fahl Kiöping en stad Waeners Borgh. Gravure op papier. Afmeting: 26 x 38 cm. In goede staat.

Landkaart Aveele, 1702
Startprijs 30 EUR

Antieke landkaart uit 1702 Carlscrona door J. v/d Aveele 1655 - 1727. Landkaart met riviergezicht en vele schepen. Gravure op papier. Afmeting: 23 x 41 cm. In goede staat.

Landkaart Aveele, 1705
Startprijs 30 EUR

Antieke landkaart uit 1705 Norrkiöping door J. v/d Aveele 1655 - 1727. 'Stadsgezicht met schepen'. Gravure op papier. Afmeting: 21 x 42 cm. In goede staat.

Landkaart Aveele, 1700
Startprijs 30 EUR

Dubbele antieke landkaart uit 1700. Civitas Vetus Luhlae. en Civitas Nova Luhlae. Door J. v/d Aveele 1655 - 1727. 'Winters stadsgezicht (ijsvermaak)' en 'Zomers stadsgezicht (schepen)'. (Paar vocht...

Landkaart, ca. 1700.
Startprijs 30 EUR

Antieke dubbele landkaart, ca. 1700. Söder Kiöping. en SKE Ninge. Door J. v/d Aveele 1707. (1655-1727). Iets vergeeld. Gravures op papier. Afmeting: 26 x 39 cm.