Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Boeken: "Bericht van de Tweede Wereldoorlog" 3315
Boeken: "Bericht van de Tweede Wereldoorlog"
Geen vanafprijs
Glazen asbak 5597
Glazen asbak
Startprijs 15 EUR
2 Porseleinen beeldjes 6286
2 Porseleinen beeldjes
Startprijs 15 EUR
3 KPM borden 6562
3 KPM borden
Startprijs 15 EUR
Parelcollier en armband 383
Parelcollier en armband
Startprijs 20 EUR
Set zilveren sieraden 585
Set zilveren sieraden
Startprijs 20 EUR
Plated bestek, divers. 618
Plated bestek, divers.
Startprijs 20 EUR
2 Broches, munt en portret 635
2 Broches, munt en portret
Startprijs 20 EUR
Zilveren klontentang met cartouche op steel. 673
Zilveren klontentang met cartouche op steel.
Startprijs 20 EUR
Zilveren roomlepel met opengewerkte steel. 674
Zilveren roomlepel met opengewerkte steel.
Startprijs 20 EUR
6 Vergulde zuurvorkjes. 688
6 Vergulde zuurvorkjes.
Startprijs 20 EUR
Zilveren Art Deco 3-tandige vork. 698
Zilveren Art Deco 3-tandige vork.
Startprijs 20 EUR
Zilveren vleesvorkje, Biedermeier. 699
Zilveren vleesvorkje, Biedermeier.
Startprijs 20 EUR
Plated komkommer + slacouvert. 722
Plated komkommer + slacouvert.
Startprijs 20 EUR
Plated rechtshandige kinderlepel+eetschuifje. 724
Plated rechtshandige kinderlepel+eetschuifje.
Startprijs 20 EUR
Vergulde oorstekers met groen agaat 735
Vergulde oorstekers met groen agaat
Startprijs 20 EUR
Zilveren miniatuur, spinneniel 766
Zilveren miniatuur, spinneniel
Startprijs 20 EUR
2 Zilveren Art Deco vleesvorkjes 789
2 Zilveren Art Deco vleesvorkjes
Startprijs 20 EUR
Bonbonschaal met zilveren beugel. 795
Bonbonschaal met zilveren beugel.
Startprijs 20 EUR
Schilderij, B.H., 'Stilleven'. 1237
Schilderij, B.H., 'Stilleven'.
Startprijs 20 EUR
E. Küchenthal, 'Duits stadsgezicht met vakwerkhuizen'. 1311
E. Küchenthal, 'Duits stadsgezicht met vakwerkhuizen'.
Startprijs 20 EUR
Monogram M.O stilleven 1312
Monogram M.O stilleven
Startprijs 20 EUR
N. Bulders, 'Jongen op paal in water'. 1396
N. Bulders, 'Jongen op paal in water'.
Startprijs 20 EUR
Indonesisch hout+zilv. bestek. 2043
Indonesisch hout+zilv. bestek.
Startprijs 20 EUR