Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

 

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
1804 Resultaten
Kavel: 3507

Amsterdams staand horloge.

Resultaat: 7.000 EUR

Zeldzaam vroeg 18e eeuws Amsterdams wortelnoten staand horloge door Andries Vermeulen. Met scheepjes-mechaniek, maanstand, wekker functie, secondenaanduiding, maandaanduiding, dagaanduiding, datumaand...


Kavel: 3040

Duitse SS Kettendolk

Resultaat: 5.000 EUR

Duitse SS Kettendolk met gravering op lemmet 'Meine Ehre heisst Treue', met SS-teken, adelaar, hakenkruis en originele ketting. Niet gemerkt zoals het hoort. Lichte gebruikssporen. Afmeting: 37,5 cm. ...


Kavel: 4001

Schommelstoel

Resultaat: 3.250 EUR

Zeldzame Venetiaanse antieke grote schommelstoel in Renaissance-stijl met twee houtgestoken Marcus leeuwen, gezichten, ranken etc. In goede ongerestaureerde staat. Afmeting: 113 x 107 x 72 cm. In goed...


Kavel: 1

Grote zilveren tuimelkan

Resultaat: 3.000 EUR

Zeer fraai handgedreven zilveren boulloir met benen greep. Bekroond met arend en rondom gegraveerd en versierd met vele florale motieven. 835/000, MT: onleesbaar, (Wenen 1901/1902) Kan: 20xø26cm. Onde...


Kavel: 413

Gouden tasbeugel.

Resultaat: 3.000 EUR

Tas met geelgouden beugel. Bijzondere rechthoekige beugel met geschulpte rand voorzien van een fraai gezaagd bladdecor en kastanjes met graveerwerk, met 2 bollen bij de sluiting. Voorzien van ketting ...


Kavel: 5

Antieke slavenarmband met diamant en saffier,

Resultaat: 2.500 EUR

Bijzondere geelgouden slavenband, 585/000, met diamanten en saffieren. Fraai bewerkte slavenband bezet met 7 diamanten, met een oud briljant slijpsel, ø ca 4 mm, en 6 saffieren, ø ca 4,5 mm, gezet in...


Kavel: 1004

Herman Brood, 'V7 2000'.

Resultaat: 2.500 EUR

Groot werk van Herman Brood. 1946 - 2001. Titel: 'V7 2000'. Met certificaat van echtheid. Acryl op linnen. Afmeting: 195 x 165 cm. In goede staat.


Kavel: 4000

Design lounge stoel, 'Charles & Ray Eames'.

Resultaat: 2.400 EUR

Zeldzame design lounge stoel 'Charles & Ray Eames' (Hermann Miller Collection). Ontwerp 1956. Door het echtpaar Eames. Stoel is van donkerbruin leder, metaal en hout. Acceptabele gebruikssporen. Afme...


Kavel: 1017

Ongesigneerd, 'Afrikaanse waterbuffels bij drinkplaats'.

Resultaat: 2.350 EUR

Ongesigneerd. Circa: 19e eeuw. 'Afrikaanse waterbuffels bij drinkplaats'. Olieverf op linnen. Afmeting: 36 x 30 cm. In goede staat.


Kavel: 2009

Jukebox, 50-er jaren.

Resultaat: 2.200 EUR

50-er Jaren 'Seeburg Jukebox High Fidelity, 100 Select o. Matic'. Inclusief platen. Afmeting: 136 x 70 x 80 cm. In zéér goede staat.


Kavel: 6009

Delfts tegeltableau, naar Spinger

Resultaat: 2.200 EUR

Groot antiek Delfts 20-pas tegeltableau naar een schilderij van Cornelis Springer. 'Stadsgracht met ijspret'. Circa 1900. Door de 'Porseleyne Fles', met monogram 'L'. Afmeting: 80 x 69 cm. In goede st...


Kavel: 1009

Herman Brood, 'Clown'.

Resultaat: 2.000 EUR

Groot werk van Herman Brood. 1946 - 2001. Titel: 'Clown'. Met certificaat van echtheid. Acryl op linnen. Afmeting: 125 x 160 cm. In goede staat.


Kavel: 3504

'Amsterdammer', Staande klok.

Resultaat: 2.000 EUR

18e Eeuws Louis Seize eikenhouten staande klok. Hendrik Vollenhove Amsterdam. Circa: 1780. Klok heeft maanstand, datum, ankergang en halfuur-slag uurwerk op twee verzilverde bellen. Tevens heeft de kl...


Kavel: 3543

Pendule, Vis.

Resultaat: 1.900 EUR

Zeldzame Franse vuurvergulde messing empire pendule. Circa 1820. Lyra spelende engel op dolfijn. Prachtige vergulding. Met origineel achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 41,5 ...


Kavel: 69

Groot zilveren bestek, 12 persoons

Resultaat: 1.700 EUR

Groot compleet zilveren bestek, 925/000 en 835/000, model Hollands Glad, 12 persoons, met tafelmessen, 24 cm, en dessert messen, 21 cm, met zilveren heft, MT.: Koninklijke van Kempen en Begeer, jl.: p...


Kavel: 2939

Pop in doos

Resultaat: 1.550 EUR

Antieke Franse of Duitse porseleinen pop met originele kleertjes in originele doos + extra kleertjes! Circa 1920. Pop heeft draaibaar hoofd op porseleinen buste en porseleinen onderarmen. Nr. 3. Afmet...


Kavel: 1016

Klaas Bernink, 'Oude schuren in Weerselo'

Resultaat: 1.500 EUR

Klaas Bernink (1989). 1913 - 1996 Enschede. 'Oude schuren in Weerselo'. Acryl op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.


Kavel: 2001

Empire stijl lamp.

Resultaat: 1.500 EUR

Zeldzame antieke grote vergulde messing empire-stijl lamp. Twaalf-lichts. 19e Eeuw. Met donker gepatineerde bronzen figuur, slangen en kariatyden. Afmeting: 95 x 55 cm. In goede staat.


Kavel: 4004

2 x Fauteuil, Bruno Mattson 1937.

Resultaat: 1.500 EUR

Twee zeldzame stoelen door 'Bruno Mattson' 1937. Houten corpus met bruin leder (Eva stoel) gebogen hout + schroeven. In originele staat. Afmeting: 86 x 66 x 58 cm. In goede staat.


Kavel: 107

Antieke diamanten oorhangers

Resultaat: 1.475 EUR

Prachtige antieke diamanten oorhangers, goud met zilver, bezet met diamanten met oud slijpsel met rond en peervormig slijpsel. De oorhanger is opgebouwd uit een kleine rozet met 7 diamanten waaraan de...


Kavel: 127

Bloedkoraal collier.

Resultaat: 1.400 EUR

Collier met grote bloedkoralen.Collier met 3 rijen bloedkoraal, deels ø 6 mm, ( totaal 39 cm) en deels ø 9-10 mm, (totaal 59 cm) bevestigd aan een goldplated sluiting. totaal ca 113 gram.


Kavel: 6376

2 x Chinese vaas

Resultaat: 1.300 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met teksten, figuren en florale decor. Grotere vaas gaaf + gemerkt. Vaas met vazen + florale decor, chips bovenrand. Afmeting: 23 - 28 cm. In redelijk/goede s...


Kavel: 75

Zilveren soepterrine met deksel

Resultaat: 1.250 EUR

Prachtige zilveren soepterinne met deksel, 830/000, Duits. Ovale schaal met gelobte bewerking geplaatst op 4 krul/klauwpoten. Verfraaid met gekrulde oren en voorzien van deksel, doorlopend in vorm me...


Kavel: 13

3-Delige zilveren kandelaarset.

Resultaat: 1.200 EUR

Bijzondere zilveren set met kandelaren, 925/000, bestaande uit 2 1-lichtkandelaren en een 3-lichtkandelaar geplaatst op een vierkant gecontourneerde voet met een bewerkte baluster, deels achthoekig ui...


Kavel: 414

Gouden beursje.

Resultaat: 1.200 EUR

Bijzonder gouden beurs met half ronde, deels gecontourneerde beugel, fraai gezaagd met floraal decor. Voorzien van 2 eikeltjes als knopje bij de sluiting en een oog. Met gevlochten tasje. MT.: vermoed...


Kavel: 3134

Oosterse vergulde dolk

Resultaat: 1.200 EUR

Zeldzame 19e eeuwse vergulde Oosterse dolk met florale decors en ivoren heft. Afmeting: 31,3 cm. In goede staat.


Kavel: 4013

Hollands kabinet

Resultaat: 1.200 EUR

Zeldzaam 18e eeuws Hollands mahoniehouten Barok, Louis Quinze kabinet. Geschikt voor vijf-delig kaststel. Circa: 1760. Kabinet heeft prachtig verguld bronzen beslag + drempeldeuren. Afmeting: 257 x 20...


Kavel: 2002

2x Oosters ivoren beelden.

Resultaat: 1.100 EUR

Twee oude/antieke ivoren Japans gesigneerde figuren. Circa 1930. Marktkramers met vis en fruit, op houten basement. Afmeting: 25-26 cm. In goede staat.
Voorzien van origineel certificaat t.b.v. Cite...


Kavel: 3647

Pendule (Empire)

Resultaat: 1.100 EUR

Mooie gave vuurvergulde bronzen Franse empire pendule, circa 1810. Pendule is compleet en heeft goede vergulding. Achtdaags origineel uurwerk met halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting:30x12x 45 cm...


Kavel: 6010

Kang Xi kan en potje met zilv. montuur.

Resultaat: 1.100 EUR

Twee maal 18e - 19e eeuws Chinees porselein,met figuren in landschap decors en zilveren monturen, 833/000, met geschulpte randen, versierd met graveerwerk. Eén maal melkkan, knobbeltje hengsel eraf. ...


Kavel: 1015

Klaas Bernink, 'Kolderveen bij Giethoorn'

Resultaat: 1.000 EUR

Klaas Bernink (1986). 1913 - 1996 Enschede. 'Wijds landschap met sloten Kolderveen bij Giethoorn'. Acryl op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.


Kavel: 3517

Weense regulateur

Resultaat: 1.000 EUR

Oude Weense notenhouten 'Laterndle Uhr' met bandintarsia en 19e eeuws uurwerk. Klok heeft achtdaags-uurwerk, zonder slag, gave albast wijzerplaat en mooie slinger. Klokkast 20e eeuw. Afmeting: 102 cm....


Kavel: 3563

Biedermeier staande klok, Oldenburg.

Resultaat: 1.000 EUR

Duitse antieke Biedermeier kersenhouten staande klok. 'A. Kaewer, Oldenburg'. Klok heeft mooie emaille wijzerplaat, achtdaags-uurwerk en halfuur-slag op één bel. Afmeting: 210 x 44 x 28 cm. In zeer go...


Kavel: 3642

Schwarzwalder klok op console

Resultaat: 1.000 EUR

Grote antieke houtgesneden Schwarzwald console klok met herten, bacchus en adelaar. Fijn gesneden, mooie kwaliteit. Circa: 1890. Met Frans achtdaags-uurwerk en halfuur-slag. Afmeting: 123 cm. In zee...


Kavel: 3662

Franse bronzen reiswekker.

Resultaat: 1.000 EUR

19e Eeuwse vergulde Franse bronzen reiswekker in Louis Seize-stijl met eind 19e eeuws uurwerk, stil. Zonder slagwerk. Bovenliggende balans, emaille wijzerplaat beschadigd, één sierstuk rechtsboven wij...


Kavel: 5001

Groot bronzen paard

Resultaat: 1.000 EUR

Groot bronzen paard. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 147 x 170 x 55 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 6026

2 Chinese Kang Xi vazen.

Resultaat: 1.000 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Kang Xi Chinees porseleinen vazen met karper in zee en hemeltempel decor. Gemerkt. Afmeting: 30 x 10,8 cm ø. In goede staat.


Kavel: 1007

Jan te Wierik, Acryl.

Resultaat: 950 EUR

Jan te Wierik, 1954 - 2002 Rekken. 'Baas met hond'. Acryl op papier. Afmeting: 97 x 69 cm. In goede staat.


Kavel: 3503

Franse wachtklok.

Resultaat: 950 EUR

Zeldzame antieke Franse wachtklok met compositie metalen figuur en draaiende glazen bol. Circa: 1870. Afmeting: 56 cm. In goede staat.


Kavel: 6028

9x Verdeelschaal

Resultaat: 950 EUR

Negen 19e eeuwse Chinees porseleinen verdeelschalen met 'Familie Rose' bloesem, tekst en vogel decor. Gemerkt. Afmeting: 13,5 - 21 cm. In goede staat.


Kavel: 1023

H.J. Wolter, 'Strandgezicht met figuren'.

Resultaat: 925 EUR

H.J. Wolter. 1873 - 1952. 'Strandgezicht met figuren'. Vlot impressionistisch buitensporig werk van deze schilder. Olieverf op paneel. Afmeting: 21,5 x 12,5 cm. In goede staat.


Kavel: 1038

Karel Appel, 'Modern abstract gezicht'.

Resultaat: 900 EUR

Karel Appel, 1975. 1921 - 2006. 'Modern abstract gezicht'. Nr. 11/50. Zeefdruk op papier. Afmeting: 71 x 59 cm. In goede staat.


Kavel: 1059

Karel Appel, 'Abstracte compositie'.

Resultaat: 900 EUR

Karel Appel, 1977. 1921 - 2006. 'Abstracte compositie'. Nr. 1/100. Lithografie op papier. Afmeting: 59 x 75 cm. In goede staat.


Kavel: 3625

Tafel klok, ca. 1890.

Resultaat: 900 EUR

Antieke tafelklok met maanstand, dagaanduiding, plated wijzerplaat, bronzen sierstukken, zwart gepolitoerde kast. Uurwerk gestempeld, met rennend hert. Wijzerplaat gesigneerd 'John Smith London'. Klok...


Kavel: 4078

Frankfurter wellencommode, 18e eeuw.

Resultaat: 900 EUR

18e Eeuws Duitse notenhouten met mahonie miniatuur commode met intarsia. 'Frankfurter Wellencommode'. Commode heeft vier lades en origineel beslag. Binnenin voor horloges, sieraden etc. Kleinere resta...


Kavel: 6048

Lot diverse kop + schotels (30 delen)

Resultaat: 900 EUR

Groot lot 19e eeuws Chinees porseleinen serviesgoed met diverse decors + merktekens. Dertig delen. Interessant lot met fijngeschilderde decors. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 6 -12 cm. In goede sta...


Kavel: 32

Witgouden oorhangers met briljanten.

Resultaat: 898 EUR

Sierlijke witgouden oorhangers, 750/000, met diamant. Peervormige oorhangers volledig bezet met briljant geslepen diamanten. De steker zit bevestigd aan een omgekeerde peervormige knop, pavé bezet met...


Kavel: 4010

Wortelnoten vitrinekast.

Resultaat: 875 EUR

18e Eeuws Hollandse wortelnoten Barok, Louis Quinze porseleinkast met twee extra deuren naast lades in onderstuk. Kast heeft origineel bronzen beslag en klauwpoten. In goede ongerestaureerde staat. Af...


Kavel: 70

Groot zilveren bestek.

Resultaat: 850 EUR

Groot lot zilveren bestek bestaand uit 9 vroege tafellepels met een enkel lofje, MT.: H.Overhulsman, Amsterdam, jl.: X: 1806 en 9 vroege bijpassende tafelvorken met een enkel lofje, MT.: R.Helweg, Ams...


Kavel: 655

Gouden broche met camee.

Resultaat: 850 EUR

Fraai klein geelgouden broche, 585/000, met agaat-camee. Ovale broche met parel- en getorste rand met in een klauwtjes chaton een fraai uitgewerkte camee. 21x17 mm. ca 4,9 gram. In goede staat


Kavel: 1077

Franse lithografie, 'Moderne compositie'.

Resultaat: 850 EUR

Grote moderne Franse lithografie, nr. 51/100. R. Combas, 'Moderne compositie met figuren'. Lithografie op papier. Afmeting: 112 x 85 cm. In goede staat.


Kavel: 3520

Bergische klok

Resultaat: 850 EUR

18e Eeuws Duitse Barok notenhouten geïntarseerde 'Uhrenkopf' klok met kwartier-slag uurwerk, drie gewichten (weekloper), emaille schotel wijzerplaat (beschadigd). Gesigneerd 'Johan Abraham 1791 Soling...


Kavel: 4022

2 Chinese stoelen.

Resultaat: 850 EUR

Twee Chinese houtgestoken armleunstoelen met draken en hemel decors. 20e Eeuw. Afmeting: 104 x 57 x 60 cm. In goede staat.


Kavel: 54

Gouden kruis met ketting

Resultaat: 800 EUR

Geelgouden collier, 585/000, met hanger, 750/000. Gouden Singapore collier, 3 mm, met groot geelgouden kruis met boomstammotief. 68x38mm, Lengte 60 cm. ca14,2 gram


Kavel: 3505

Weense klok

Resultaat: 800 EUR

Zeer grote vroeg 19e eeuwse mahoniehouten gesigneerde Weense empire pendule. Circa 1800. Pendule heeft volle zuilen, groot uurwerk met kwartieslag en repetitie. 'P.F. Wanitzer in Frankfurt'm. Pendule ...


Kavel: 3541

Vuurvergulde Franse pendule

Resultaat: 800 EUR

Vuurvergulde antieke Franse empire, Seize pendule. Circa 1800. Ridder met lyra 'Amour et Gloré'. Pendule heeft een achtdaags uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Zeer goede vergulding. Afmeting: ...


Kavel: 4003

Zuid-Franse buffetkast, 18e eeuw.

Resultaat: 800 EUR

Charmante 18e eeuwse twee-delige kastanjehouten Franse buffet/servies-kast. Twee deuren en bovendeel met servies regalen. Mooie patina. Afmeting: 215 x 111 x 60 cm. In goede staat.


Kavel: 4025

17e Eeuws borden-regaal kast

Resultaat: 800 EUR

17e Eeuws twee-delige eikenhouten borden-regaal kast. Anno 1691. Afmeting: 44 x 150 x 188 cm. In goede staat.


Kavel: 6304

Bolvaas, blauw glazuur.

Resultaat: 800 EUR

Grote oude/antieke Chinees porseleinen blauwe glazuur bolvaas. Eerste helft 20e eeuw.Gemerkt. Afmeting: 33,5 x 24,5 cm ø. In goede staat.


Kavel: 8

Armband met saffier

Resultaat: 750 EUR

Armband, 416/000, met blauw saffier. Schakelarmband bezet met 11 ovaal gefacetteerde blauw saffieren, totaal ca 7,33 crt. Voorzien van kleine karabijnsluiting. Lengte 17,5 cm. breedte 4,5 mm. ca 7,5 g...


Kavel: 41

2 Zilveren kandelaren

Resultaat: 750 EUR

Stel bijzondere zilveren kandelaren, 925/000. Ovaal model met ribben en cannelureranden. De gecontourneerde kolom is tevens voorzien van cannelures en boven- en onderaan afgezet met ribben. 12,5x15x29...


Kavel: 179

Witgouden ring met diamant

Resultaat: 750 EUR

Witgouden solitair ring, 585/000, met een briljant geslepen diamant, ø ca 6,6 mm SI-H, gezet in een 6-poots klassiekchaton. ø 57 ca 3,3 gram. In goede staat


Kavel: 195

2-Delige zilveren lampetset.

Resultaat: 750 EUR

Bijzondere fraaie zilveren waterkan met bijpassende onderschotel, 925/000, Italië. Grote schenkkan, glad, met dubbele rand op voet. Voorzien van een platte brede handgreep met krul. Dit geplaatst op e...


Kavel: 505

Gouden zakhorloge

Resultaat: 750 EUR

Geelgouden zakhorloge, 750/000, Paul Ditisheim, met gouden deksel en stofdeksel. Op de achterzijde van het horloge is een roodgouden monogram bevestigd. ø 50 mm. In zeer goede staat.


Kavel: 1011

Henk Dekker, 'Botters op strand'.

Resultaat: 750 EUR

Henk Dekker. 1897 - 1974. 'Botters op strand met figuren bij avond'. Prachtig werk! Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.


Kavel: 2049

Goudweegschaalhouder, 17e-18e Eeuw.

Resultaat: 750 EUR

17e -18e Eeuwse goudweegschaalhouder met twee keer gewichtenset. Gemerkt met zegels en ets (houten doos). 'Angelot Henricus Nobel'. Goudweegschaal mist, verder in goede staat. Gewichten voor diverse E...


Kavel: 2201

Oude viool

Resultaat: 750 EUR

Antieke viool met etiket 'Giuseppe Carlo Fratelli Fiscer, Milano Vicino alla balla 1790'. Strijkstok en partituren aanwezig. Afmeting: 59 x 21 x 9 cm. In goede staat.


Kavel: 3019

Derde Rijk marine dolk

Resultaat: 750 EUR

Zeldzame Duitse Derde Rijk marine officiers dolk, compleet met portepee. Dolk is voorzien van Derde Rijk adelaar en hakenkruis. 'Carl Eickhorn Solingen'. Afmeting: 40,5 cm. In goede staat.


Kavel: 4054

Wortelnoten kabinet, Louis Quinze.

Resultaat: 750 EUR

18e Eeuws Hollands wortelnoten Barok Louis Quinze kabinet met verguld bronzen beslag, mooie snijwerk lijsten en klauwpoten. Circa: 1760. Front mooi, zijkanten behoeft restauratie. Afmeting: 23 x 190 x...


Kavel: 6574

Chinese gemberpot

Resultaat: 750 EUR

Zeer grote zeldzame antiek Chinees porseleinen voorraadpot met vijf diverse coullissen decors en florale decors. 18e-19e Eeuw. Afmeting: 32 x 25 cm ø. In zeer goede staat.


Kavel: 4006

Antieke kussenkast

Resultaat: 730 EUR

Prachtige Hollandse Renaissance stijl Barok kussenkast. Circa 1800. Kast is gemaakt van palissanderhout en eikenhout en heeft rondom robbelijst werk, twee lades en kast is geheel uitneembaar. Afmetin...


Kavel: 259

Zakhorloge met slagwerk

Resultaat: 725 EUR

Geelgouden zakhorloge, 585/000, met slagwerk, ø 50 mm, met witte emaille wijzerplaat en zwarte wijzers. Voorzien van geelgouden horlogeketting met hondekop, 585/000. Functies niet getest.


Kavel: 1020

Karel Appel, 'Clownskop'.

Resultaat: 700 EUR

Karel Appel, 1979. 1921 - 2006. 'Clownskop'. Nr. 81/130. Zeefdruk op papier. Afmeting: 56 x 79 cm. In goede staat.


Kavel: 1024

Loris Grandi

Resultaat: 700 EUR

Loris Grandi, Italië. 'Moderne compositie met lijnenspel'. Olieverf op linnen. Afm. 100 x 100 cm. In goede staat.


Kavel: 3510

Zwitserse Stutzuhr, 18e eeuw.

Resultaat: 700 EUR

18e Eeuws Zwitserse Barok Stutzuhr tafelklok met spillegang, gegraveerd uurwerk, wekkerfunctie en Repetit - Non repetit en Sonat - Silent functie. Klok heeft verder kwartierslag op dubbele bel. Wijzer...


Kavel: 3536

Staartklok met scheepjesmechaniek

Resultaat: 700 EUR

Zeldzame eikenhouten Friese staartklok met scheepjesmechaniek en mooie originele beschilderde wijzerplaat. Circa 1800. Afmeting: 133 cm. In goede staat.


Kavel: 4032

Empire spiegel.

Resultaat: 700 EUR

Antiek vergulde Louis Seize spiegel. Circa: 1800. Minimale beschadigingen. Afmeting: 128 x 61 cm. In goede staat.


Kavel: 6039

Kutanie bloempot

Resultaat: 700 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Japanse Kutani porseleinen bloempot met florale, vogels en goud decor. Prachtige kwaliteit ! Gemerkt. Afmeting: 32 x 44 cm ø. In goede staat.


Kavel: 4012

Duitse renaissance kast

Resultaat: 680 EUR

Antieke Duitse eikenhouten Barokkast met robbe-lijsten. Anno 1779. Oudere restauratie. Ooit vaste kast geweest, maar professioneel uitneembaar gemaakt, circa 1920. Rugwand van kast is vervangen. Kast ...


Kavel: 1018

Gilbert, Havengezicht met boten/figuruen'.

Resultaat: 675 EUR

Gilbert. Duitse school. Pseudoniem van Karl Kaufmann 1843 - 1905. 'Havengezicht met boten en figuren'. Afmeting: 100 x 75 cm. Olieverf op linnen. In goede staat.


Kavel: 1064

W.B. Stoof, 'Jongedame met brief'.

Resultaat: 650 EUR

W.B. Stoof. Fec. '80. 1816 - 1900. 'Fijn geschilderd portret van een jonge dame met brief'. Olieverf op linnen. Afmeting: 53 x 65 cm. In goede staat.


Kavel: 2026

Fotocamera op statief

Resultaat: 650 EUR

Voor-oorlogse houten camera op houten met messing statief, "Contessa Nettel Stereo Tropical Deckrullo-Nettel" . Compleet in lederen koffer met accessoires. Afmeting: 21 - 88 cm. In goede staat.


Kavel: 3041

Derde Rijk 'Napola-dolk'

Resultaat: 650 EUR

Duitse Derde Rijk NPEA 'Napola dolk', voor leerlingen van NPEA. Op lemet: 'Original Eichorn Solingen'. Lichte gebruikssporen. Afmeting: 37,5 cm. In goede staat.


Kavel: 4018

Jugendstil slaapkamer

Resultaat: 650 EUR

Bijzonder mooie grote antieke eikenhouten Jugendstil slaapkamer. Acht-delig. Circa 1910. Slaapkamer is bewerkt met florale zweepslag motieven. Afmeting kasten: 210 x 140 x .58 cm. Afmeting bed: 190 x...


Kavel: 4139

Bonheur

Resultaat: 650 EUR

Hollandse 19e eeuwse mahonie houten bonheur met snijwerk en tollen, Afmeting 230x110x50cm. In goede staat


Kavel: 6008

2x Knobbelvaas

Resultaat: 650 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen knobbelvazen met florale decors. Eén gaaf, één met scheur. Afmeting: 28,5 x 13,3 cm ø. In redelijk/goede staat.


Kavel: 6017

6 x Kop + schotels.

Resultaat: 650 EUR

Zes antiek Chinees porseleinen kop en schotels met geisha's en zotjes. Circa: 1800. Kopjes haarlijnen en chips. Eén schotel beschadigd, vijf goed. Afmeting: 5 - 10 cm. In redelijke staat.


Kavel: 6024

Delftse sierschotels, 'William & Mary'.

Resultaat: 650 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse keramieken sierschotels met koninklijk paar 'William and Mary'. Eén licht randschades, Eén zware randbeschadigingen. Afmeting: ø 34 - 34,5 cm. In matig/goede staat.


Kavel: 6027

9x Verdeelschaal

Resultaat: 650 EUR

Negen 19e eeuwse Chinees porseleinen verdeelschalen met vleermuizen en florale blauwe decors. Schalen zijn binnenin groen. Gemerkt. Afmeting: 13,5 x 20,5 cm. In goede staat.


Kavel: 6038

Yixing theepot.

Resultaat: 650 EUR

Oude Chinese Yixing theepot. Hectagonaal met tempelleeuw op deksel en rol. Gemerkt op bodem. 20e Eeuw. Afmeting: 12 x 17,5 x 11 cm. In goede staat.


Kavel: 3663

Dwarsklok

Resultaat: 625 EUR

Oude messing plated horizontale tafelklok naar oud voorbeeld. 20e Eeuw. Swiss Made. Met zwevend balans. Afmeting: 7 x 12 x 13 cm. In goede staat.


Kavel: 14

Friese zilveren schaal.

Resultaat: 600 EUR

Prachtige Friese zilveren soezenmand, 934/000, rechthoekige gecontourneerd model versierd met een rand met druivenranken, geplaatst op een gedreven rechthoekig ingekneden voet met filetrand. Het henge...


Kavel: 22

Oorijzers, zilver met goud.

Resultaat: 600 EUR

Mooi zilveren oorijzer, 833/000, met grote geelgouden 585/000, krullen. Zwaar uitgevoerd oorijzer met grote gouden krullen. MT.: A.O.Drost, Staphorst, jl: gekroonde N: 1948, ca 22x22cm. ca 227 gram. I...


Kavel: 23

Grote zilveren schaal op voet.

Resultaat: 600 EUR

Bijzondere grote zilveren soezenmand, 925/000, rechthoekig gecontourneerd model met langs de rand 3 ribben, geplaatst op een eveneens rechthoekig gecontourneerde voet voorzien van vier grote uitgewerk...


Kavel: 28

Gouden armband gevlochten met parels

Resultaat: 600 EUR

Geelgouden slavenband, 585/000, met parels. Bijzondere brede armband gevlochten met 4 rijen met zoetwaterparels. ø 65 mm, Breedte 20 mm. ca 32,8 gram.


Kavel: 428

Gouden collier Granaat

Resultaat: 600 EUR

Geelgouden collier, 585/000, met granaten en fraai uitgewerkte streeksluiting. Collier met 2 rijen met kleine ovale geelgouden schakel, 6,5x9mm, versierd met een bewerkte rand bezet met een ovaal gefa...