Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Beeld moeder met kind
Resultaat: 28 EUR

Terracotta, zilverkleurig beeld. 'Moeder met kind'. Geert Kunen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 33 cm. In goede staat.

2x Militaire opsteker emblemen
Resultaat: 27 EUR

Twee militaire opsteek-emblemen van messing, op leder gemonteerd. 20e Eeuw. Afmeting: 4 - 11,5 cm. In goede staat.

Zilveren armband en ketting
Resultaat: 25 EUR

Zilveren koordarmband en -ketting, 925/000. Set van een armband en ketting, Breedte 5 mm, lengte 45 en 19,5 cm Totaal ca 40,4 gram

Koralen collier
Resultaat: 25 EUR

Collier van takjes koraal, verlopend in breedte 5-25 mm voorzien van onedele sluiting. lengte 80 cm. ca 42 gram.

Zilveren ring zirconia
Resultaat: 25 EUR

Zilveren ring, 925/000, met zirconia. Strakke zilveren ring, breedte 6 mm, rondom versierd met zirconia's in de band en bezet met 4 zirconia's in de randen. ø 55 ca 12 gram. Nieuw

Lot zilveren bedels
Resultaat: 25 EUR

Lot zilveren bedels, 925/000, muziekinstrumenten, o.a. een keyboard en een klarinet. ca 23 gram

Zilveren natfruitschep.
Resultaat: 25 EUR

Zilveren natfruitschep met ajour-gezaagde bak en fraaie bloemensteel. 835/000. Mt. BW van Eldik, Zutphen. Circa: 1930. Lengte: 12 cm. Ca. 18 gr. In goede staat.

Oorstekers met parels en zirconia
Resultaat: 25 EUR

Zilveren clipoorstekers, 925/000, met een rozet met een zoetwaterparel, ø 9 mm, en daar omheen een rand met zirconia's. ø 13 mm. ca 7,2 gram.

Zilveren miniatuur/hanger, erotica,
Resultaat: 25 EUR

Zilveren miniatuur/hanger, erotica, stel op troon. Versierd met een geluksoog en turkoois op een stukje been, ( stempel). 4,5x1,5 cm In goede staat.

Twee colliers met koraal
Resultaat: 25 EUR

Twee colliers met rode kralen. Eén collier van takjes bloedkoralen, 7-28 mm, lengte 60 cm en een collier van 22 rijen met fijne rode kraaltjes met witmetalen ronde hanger, Aziatisch.

Zilveren lepeltjes 9x
Resultaat: 25 EUR

Negen zilveren lepels. Onder andere: 8 Theelepels, Art Deco-stijl, 835/000, met gehamerd motief, MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist. En één klein lepeltje, 800/000 met een bloememsteel. Totaal ca 109...

Zilveren roomlepel en suikertang
Resultaat: 25 EUR

Zilveren roomkepel en klontjestang, 835/000. Roomlepel met getorste en gecontourneerde steel met biedermeier gravures. En een klontjestang met hanenpoten en zuilvormige stelen. 10-12cm. ca 42 gram.

R. Wendt
Resultaat: 25 EUR

R. Wendt. 1933. Duitse School. 'Stadsgezicht Furstenwalde a/d Spree (schild op lijst). Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 62 cm. In goede staat.

E. Schaeffer
Resultaat: 25 EUR

E. Schaeffer. Circa: 1900. Duitse School. 'Arabier'. Pastel op papier. Afmeting: 43 x 59 cm. In goede staat.

Ongesigneerd. 'Stilleven met beeld'.
Resultaat: 25 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Duitse school. 'Stilleven met beeld'. Olieverf op paneel Afmeting: 28 x 37 cm. In goede staat

Russische School, 'Bloemenvaas op terrastafel'.
Resultaat: 25 EUR

Russische school (gesigneerd Verso). 'Bloemenvaas op terrastafel'. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 44 cm. In goede staat

Ongesigneerd, 'Bergmeer met edelhert'.
Resultaat: 25 EUR

Ongesigneerd. Circa: 1900, Duitse school. 'Bergmeer met edelhert'. Olieverf op linnen. Afmeting: 35 x 40 cm. In goede staat

Walther Kohlhoff, 'Gracht in Berlijn'.
Resultaat: 25 EUR

Walther Kohlhoff, 1906-1981 Berlijn. 'Gracht in Berlijn'. Gemengde techniek op papier. Afmeting . 57x40 cm. In goede staat.

Antieke gravure
Resultaat: 25 EUR

Grote antieke gravure Par N. Poussin a Rome a Paris Chez Vallet. Gravure du Roy, Rue St. Jacques. Bijbelse voorstelling met vele figuren. Gravure op papier. Afmeting: 69 x 55 cm. In goede staat.

N. Moerdijk, 'Vrouw in dorpsstraat'.
Resultaat: 25 EUR

Schilderij van N. Moerkerk. 'Vrouw in dorpsstraat'. Olieverf op paneel. Afmeting: 15 x 12 cm. In goede staat

Kanderlaar, (Historisme)
Resultaat: 25 EUR

Zware antieke messing historisme kaarskandelaar, circa 1880. Monogram B.D. 652. Afmeting 27 x 16 cm ø. In goede staat.

Koperen brandweerspuit.
Resultaat: 25 EUR

Antieke, messing met roodkoperen brandweerspuit. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 35 cm. In goede staat.

10 Messing deurkloppers
Resultaat: 25 EUR

Tien oude messing deurkloppers met leeuwenkop. Afmeting: 15 x 11 x 4 cm. In goede staat.

Koperen deurbel
Resultaat: 25 EUR

Grote antieke koperen Renaissance-stijl kloosterbel. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 44 x 22 x 21 cm. In goede staat.

Kavel diversen
Resultaat: 25 EUR

Lot divers oud/antiek metaal. Bestaande uit: Grote tinnen strooier, circa 1800. Een messing kaarskandelaar, circa 1850. Een tabaksdoos, 19e eeuw. Twee kandelaren, 20e eeuw. En een Jugendstil roomset. ...

2 Thangka's
Resultaat: 25 EUR

Twee oude Tibetaanse Thangka's met gouddecors, 20e eeuw. Eén maal Vajravarahi, één maal drie boeddha's. Olieverf op linnen. Afmeting. 30 x 20 cm en 38 x 18 cm. In goede staat

Zes delen antiek messing
Resultaat: 25 EUR

Zes delen antiek messing. Twee kandelaren, één grote blaker, één stofblik, één flacon en één kaarsdover. Afmeting. 16-28 cm. In goede staat

Gobelin in lijst
Resultaat: 25 EUR

Oude gobelin in lijst, 20 eeuw. Figuren in interieur decor. Afmeting: 31 x 37 cm. In goede staat.

3 Wandelstokken
Resultaat: 25 EUR

Drie oude wandelstokken met messing grepen en glazen drankflacon. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 86 - 90 cm. In goede staat.

14 Halve centen
Resultaat: 25 EUR

Veertien antieke Hollandse halve centen. Afmeting: ø 1,4 cm. In redelijk/goede staat.

Militair messing signaaltoeter
Resultaat: 25 EUR

Messing signaalhoorn. Politie of militair. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 10,3 cm. In goede staat.

Meissen dienblad
Resultaat: 25 EUR

Antieke Duitse Meissen porseleinen presenteerschaal (Knauff). Ca. 1900. Met handbeschilderde florale decors in roccoco-stijl (één minimale chip) Afmeting. 45x33 cm. In redelijk/ goede staat

K.P.M. Schaal
Resultaat: 25 EUR

19e Eeuwse Duitse K.P.M. porseleinen schaal. Handbeschilderd met goud en bloemen decors. Afmeting: 30 x 19,5 x 5 cm. In goede staat.

Japans groot bord met figuren.
Resultaat: 25 EUR

Groot antiek Japans porseleinen bord met figuren in landschap. Ca. 1900. Afmeting. ø 40 cm. In goede staat.

Chinees beeld
Resultaat: 25 EUR

Groot Chinees porseleinen beeld, oude wijsheer met perzik en kraanvogel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting. 44 cm. In goede staat.

Chinese figuren (2x)
Resultaat: 25 EUR

Twee oude Chinees porseleinen figuren, keizers. 20e Eeuw. Afmeting. 28-30 cm. In goede staat.

3-Delig kaststel + plaquette
Resultaat: 25 EUR

Vier maal keramiek. Eén maal een drie-delig Delft gemerkt kaststel, circa 1920. Eén maal plaquette Boch, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 24 - 33 cm. In goede staat.

Schotel met zilveren beugel.
Resultaat: 25 EUR

Porseleinen schoteltje met zilveren beugel voorzien van parelranden. MT: A.Chr.Fontani Sr, Amsterdam. Barst in schotel, Afmeting ø13x12 cm.

Rosenthal bord
Resultaat: 25 EUR

Groot oud Duits porseleinen Rosenthal Studio Line sierbord in Jugendstil-stijl. Bord is voorzien van goud en vlinder decor. Afmeting: ø 32,7 cm. In goede staat.

Tabakspot
Resultaat: 22 EUR

Zeldzame antieke terracotta tabakspot met negroïde jongen met hoge hoed. (Minimale chips). Ca. 1900.Afmeting ø14x24cm. In goede staat

Collier met amethist
Resultaat: 20 EUR

Zilveren collier en hanger, 925/000, met amethis.Fijn zilveren slangcollier met een peervormige hanger met amethist en zirconia's, lengte 26 mm. Lengte 45 cm, ca 6,8 gram.

Zilveren oorhangers met opaal
Resultaat: 20 EUR

Zilveren oorhaken met opaal, 925/000, Oorhaken met kleine rechthoekig bewerkte hangertjes met een vierkante opaal. ca 25 mm. Nieuw

Collier van carneolen
Resultaat: 20 EUR

Collier van gefacetteerde carneoolkralen, ø 10 mm, met witmetalen karabijnsluiting. lengte 46 cm.

Vergulde zilveren lepel, Russisch.
Resultaat: 20 EUR

Russische vergulde zilveren lepel met geëmailleerde steel. 875/000. Afmeting: 12,5 x 4 cm. Ca. 14,5 gr. In goede staat.

Koraal colliers
Resultaat: 20 EUR

Koralencolliers, bestaande uit een verlopend collier van koraal takjes, 5-14mm, lengte 75 cm. En twee verlopende colliers van sponskoraal, 5-12 mm. Lengte 40 cm

5 Kralen
Resultaat: 20 EUR

5 Edelstenen kralen, 4 lange ovale kralen en een rond ovale kraal voorzien van een bewerking. 3-4cm.

Zilveren plaat
Resultaat: 20 EUR

Zilveren plaat, 835/000, met voorstelling met spelende kinderen. Voorzien van een parelrand. Komt vermoedelijk van en houten kistje. MT.: Hooijkaas, Schoonhoven jl.: S: 1928. Grootte 8,5x15,5cm. Aan d...

Zilveren vaas
Resultaat: 20 EUR

Smal hoog zilveren vaasje, 835/000. Rond model met opgelegde rand geplaatst op bolle halfronde voet. MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist, 1926-1961. ø4,5x16cm. Met gevulde voet. Iets uit model verder ...

Otto Strathmann?
Resultaat: 20 EUR

Verso Otto Strathmann. Dusseldorf. 'Portret van een visser'. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 24 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, ' Schenkkan met bloemen'.
Resultaat: 20 EUR

Ongesigneerd. 'Schenkkan met bloemen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.

Berry Brugman, 'Bospad' (Twickel)
Resultaat: 20 EUR

Berry Brugman. Gemengde techniek op papier. 'Bospad' (Twickel). Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.

Monogram Moll, 'Damesportret'.
Resultaat: 20 EUR

Monogram Moll. 1943?. Duitse school. 'Damesportret'. Olieverf op paneel. Afmeting: 90 x 70 cm. In goede staat.

Thurin, 'Figuur onder bomen'.
Resultaat: 20 EUR

Thurin. Omstreeks 1910. 'Figuur onder de bomen'. Aquarel op papier. Afmeting: 80 x 65 cm. In goede staat.

3x Cloisonne
Resultaat: 20 EUR

Drie keer oud Chinees of Japans. Waarvan twee maal cloissonne vazen met florale decors (ééntje licht beschadigd). En één maal een keramieken theepot met plated versieringen (20e eeuw)Afmeting: 15-18 c...

Afrikaans beeldje beeldje
Resultaat: 20 EUR

Afrikaans houtgestoken beeldje 20e eeuw, in goede staat 25cm.

Tischbaumbass
Resultaat: 20 EUR

Oud Duits carnaval speelgoed 'Tischbaumbass' door Firma Goldon. In doos. Afmeting: 76 cm. In goede staat.

Militaire handschoenen, voor-oorlogs.
Resultaat: 20 EUR

Set voor-oorlogse lederen militaire handschoenen. Afmeting: 25 cm. In goede staat.

Spiegel, Henri Deux (noten)
Resultaat: 20 EUR

Antieke Franse notenhouten Henry- Deux spiegel met dubbele zuilen, circa 1880.. Afmeting: 116x90 cm. In goede staat

Spiegel, Henri Deux (eiken)
Resultaat: 20 EUR

Antieke Franse eikenhouten Henry- Deux spiegel met dubbele zuilen, circa 1880. . Afmeting: 114x87x9 cm. In goede staat

Ronde tafel op zuilen
Resultaat: 20 EUR

Negentiende eeuwse mahoniehouten biedermeier tafel omstreeks 1840 met houtgestoken poot. Afmeting 75x94cm. In redelijke staat

3 Notenhouten stoelen
Resultaat: 20 EUR

Drie antieke Duitse notenhouten grunderzeit stoelen, omstreeks 1880, Afmeting 97x55x48cm. In redelijk/ goede staat

Bijzettafeltje
Resultaat: 20 EUR

19e Eeuws mahoniehouten bijzettafel (handwerktafel) met wolhouder en 3-spant poot. Afmeting: 66 x 49 cm. ø. In goede staat

Perzisch tapijt
Resultaat: 20 EUR

Oud Perzisch kleed met florale decors, in de kleuren; Rood, groen, zwart etc. Afmeting: 110 x 166 cm. In goede staat.

Bronzen beeld figuur.
Resultaat: 20 EUR

Bronzen sculptuur in dolkvorm (lucifer), 20e eeuw. Ongesigneerd. Afmeting: 33 x 7 x 3 cm. In goede staat.

Kunststof beeld 'Naakt'
Resultaat: 20 EUR

Oud kunststof beeld 'Wassende Griekse dame' op marmeren basement. 20e Eeuw. Afmeting: 28 cm. In goede staat.

Mijnwerker
Resultaat: 20 EUR

Antiek mijnwerkersbeeld. Ca. 1900. 'Le mineur'. Compositie metaal op houten sokkel. Afmeting. 39 cm. In goede staat.

Waterbak met tinnen kraan
Resultaat: 20 EUR

Porseleinen wandwaterbak met tinnen kraantje. 19e Eeuw. Afmeting: 30 x 30 x 20 cm. In goede staat.

Kop+schotels, 19e eeuw (2x)
Resultaat: 20 EUR

Twee prachtige kop en schotels met landschap met villa en goud decor, handbeschilderd. Afmeting. 7.5x13 cm. ø. In goede staat.

Klok met 2 trompetvormige vazen
Resultaat: 20 EUR

Oud porseleinen klokjel. Tweede helft 20e eeuw. Royal Dux Tchjechoslowakia, met batterij functie.en twee vazen Afmeting: 16 - 20 cm. In goede staat.

Hanger, flacon
Resultaat: 15 EUR

Hanger in de vorm van een flacon, uit witmetaal, bezet met turkoois en koraal, voorzien van getorste en filigrain versieringen. Bevestigd aan een jasseroncollier. 33x40mm, lengte 70 cm. In goede staat...

Monogram M.O. , 'Damesportret'.
Resultaat: 15 EUR

Monogram M.O. 1946. Duitse school. 'Damesportret. Olieverf op linnen Afmeting: 80 x 57 cm. In goede staat

Messing kraankan
Resultaat: 15 EUR

Vroeg 19e eeuwse messing kraantjeskan met lekbak. Eén pootje van de lekbak is los, maar wel erbij. Afmeting H. 33 cm. Verder in goede staat.

Lot divers (enveloppen/poststukken)
Resultaat: 15 EUR

Groot lot divers, waaronder eerste-dag enveloppen, poststukken en ansichtkaarten Nederland, Zwitserland etc.. Afmeting: 30 x 20 x 10 cm. In redelijk/goede staat.

2 antieke vaasjes
Resultaat: 10 EUR

Twee antieke vaasjes, antiek bronzen bolvaas en blauw glazen vaas in metaal bewerkte houder. Afmeting 6,5 x 7 en 9 x 7 cm. In goede staat

Boek, antiguarisch
Resultaat: 10 EUR

Antiquarisch boek. Alle werken van Jacob Cats door D.J. van Vloten met ruim 400 platen op staal aangebracht door J.W. Kaiser (1861). Band is aan onderkant beschadigd. Afmeting. 9 x 38 x 31 cm. In rede...

2 Antieke witte meissen borden
Resultaat: 10 EUR

Twee antieke Meissen porseleinen borden, omstreeks 1900, knauf,Afmeting 21cm ø. In goede staat