Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Belgisch Art Deco klokkenstel.
Startprijs 40 EUR

Belgisch Art Deco keramieken klokkenstel. Eerste helft 20e eeuw. Klokkenstel is genummerd en voorzien van groen glazuur. Afmeting: 19 x 37 x 7 cm en 16 x 11 x 5 cm. In goede staat.

Tafelklok, zwart.
Startprijs 50 EUR

Antieke zwarte tafelklok met ingebouwde tijdschakelaar uurwerk (huwelijk). Functies niet getest. Afmeting: 43 x 30 x 18 cm. In redelijk staat.

Duitse schoolklok.
Startprijs 50 EUR

Antieke Duitse notenhouten schoolklok. Circa: 1900. Gemerkt 'H. Steinbach - Offenburg'. Met Kienzle uurwerk. Afmeting: 12 x 37 cm ø. In goede staat.

Friese staartklok, Eikenhout
Startprijs 65 EUR

Oude eikenhouten Friese staartklok met landschap, molen decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 95 cm. In goede staat.

Kleine Friese staartklok, Eikenhout
Startprijs 65 EUR

Kleine eikenhouten Friese staartklok met landschap decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 76 cm. In goede staat.

Friese staartklok, Eikenhout.
Startprijs 65 EUR

Eikenhouten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 106 cm. In goede staat.

Kleine Friese staartklok, Wortelnoten
Startprijs 70 EUR

Kleine wortelnoten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 79 cm. In goede staat.

Friese staartklok, Mahoniehout.
Startprijs 70 EUR

Mahoniehouten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 94 cm. In goede staat.

Friese staartklok, Wortelnoten
Startprijs 70 EUR

Wortelnoten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 88 cm. In goede staat.

Bureauklok met poezen op marmeren voet
Startprijs 80 EUR

Bureauklokje op wit marmeren basement, met twee poezen (compositie metaal). Gemerkt Velser, West Germany. 20e eeuw. Afmeting: 19 x 18 x 10 cm. In goede staat.

Regulateur
Startprijs 80 EUR

Duitse antieke wortelnoten Louis Philippe regulateur. Circa 1870. Regulateur heeft stil uurwerk (tollen erbij). Afmeting: 84 cm. In goede staat.

Duitse tafelklok, ca. 1890.
Startprijs 80 EUR

Antiek Duitse notenhouten tafelklok met wekkerfunctie. Circa: 1890. 'Grunderzeit', met latoenkoper. Afmeting: 31 x 18 x 12 cm. In zeer goede staat.

Kleine tafelklok, 19e eeuw.
Startprijs 80 EUR

19e Eeuwse Franse tafelklok met messing uurwerk op marmeren en notenhouten basement. Circa: 1860. Klok heeft achtdaags-uurwerk, bovenliggende balans, zonder slagwerk. Afmeting: 19 x 13 x 11 cm. In goe...

Schoolklok/Stationsklok.
Startprijs 100 EUR

19e Eeuwse Franse mahoniehouten schoolklok 'Rigaud a Gien'. Klok heeft achtdaags-uurwerk en halfuur-slag op gongveer. Afmeting: 13 x 35 cm ø. In goede staat

Tafelklok + slinger.
Startprijs 100 EUR

Antieke Duitse notenhouten tafelklok met verguld brons. 'H.A.C. 14 Day Strike Würtemberg'. Klok heeft halfuur-slag. Afmeting: 47 cm. In goede staat.

Staartklok
Startprijs 125 EUR

Oude wortelnoten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. In goede staat.

Tafelklokje (Junghans)
Startprijs 140 EUR

Messing Engelse-stijl tafelklok met Junghans uurwerk, halfuur-slag en maanstand. 20e Eeuw. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

Franse glaspendule
Startprijs 140 EUR

Antiek Franse messing glaspendule met geslepen glas. Met achtdaags stil uurwerk, kwikslinger en gave wijzerplaat. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

Pendule met intarsia
Startprijs 150 EUR

Negentiende eeuwse Franse palissanderhouten pendule met florale intarsia en verzilverde wijzerplaat. Omstreeks 1840. Met achtdaags-uurwerk, halfuurslag, en touwtjesslinger. Afmeting: 22 cm. In goede s...

Westminster tafelklok
Startprijs 150 EUR

Antiek eikenhouten Westminster tafelklok (Junghans). Circa 1920. Met kwartierslag op vijf gongstaven. Afmeting: 37 x 29 x 21 cm. In goede staat.

Westminster tafelklok (Junghans)
Startprijs 150 EUR

Antieke Duitse eikenhouten Junghans, Württemberg tafelklok met Westminster slagwerk op vijf gongstaven. Klok heeft kwartierslag. Circa 1920. Afmeting: 37,5 cm. In goede staat.

Staande klok
Startprijs 150 EUR

18e Eeuws eikenhouten Barok staande klok, mogelijk huwelijk. Klok met uurwerk, wijzerplaat latere beschildering. Eén-dags uurwerk, halfuur-slag op bel. Afmeting: 220 x 45 x 24 cm. In redelijke staat.

Marmeren klokkenstel, zwart
Startprijs 150 EUR

Antiek Frans marmeren pendule stel. Circa 1880. Pendule heeft achtdaags uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. (chips marmer). Afmeting: 29 x 54 x 15 cm. In redelijk/goede staat.

Tafelklok, 18e-19e eeuw
Startprijs 150 EUR

Duitse notenhouten 'Grunderzeit' tafelklok. Klok heeft een vroeg 19e eeuws (groot) uurwerk , halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 44 x 22 x 38 cm. In goede staat.