34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

Duitse Biedermeier speelwerk klok, lyra 3500
Duitse Biedermeier speelwerk klok, lyra
Startprijs 1.500 EUR
Staande Grunder klok 3501
Staande Grunder klok

575 EUR

Amsterdamse hangklok. 3502
Amsterdamse hangklok.
Startprijs 2.000 EUR
Franse wachtklok. 3503
Franse wachtklok.

950 EUR

'Amsterdammer', Staande klok. 3504
'Amsterdammer', Staande klok.

2.000 EUR

Weense klok 3505
Weense klok

800 EUR

Pendule, 'Strijdwagen'. 3506
Pendule, 'Strijdwagen'.
Startprijs 2.700 EUR
Amsterdams staand horloge. 3507
Amsterdams staand horloge.

7.000 EUR

Pendule met hond. 3508
Pendule met hond.
Startprijs 1.500 EUR
Duitse wandklok, Anno 1673. 3509
Duitse wandklok, Anno 1673.

500 EUR

Zwitserse Stutzuhr, 18e eeuw. 3510
Zwitserse Stutzuhr, 18e eeuw.

700 EUR

Staande klok met carillion, Colberg 3511
Staande klok met carillion, Colberg
Startprijs 1.500 EUR
Bergische staande klok 3512
Bergische staande klok
Startprijs 600 EUR
Koekkoeksklok met snek 3513
Koekkoeksklok met snek
Startprijs 750 EUR
Weense 'Hausherren' pendule. 3514
Weense 'Hausherren' pendule.

600 EUR

Neuchattel, 18e eeuw 3515
Neuchattel, 18e eeuw
Startprijs 500 EUR
Weense reiswekker. 3516
Weense reiswekker.
Startprijs 1.100 EUR
Weense regulateur 3517
Weense regulateur

1.000 EUR

Balkon vrijslinger 3518
Balkon vrijslinger

450 EUR

Weense driegewichter 3519
Weense driegewichter
Startprijs 600 EUR
Bergische klok 3520
Bergische klok

850 EUR

Wortelnoten tafelklok, Lenzkirch. 3521
Wortelnoten tafelklok, Lenzkirch.

250 EUR

Klok met porseleinen plaquette. 3522
Klok met porseleinen plaquette.
Startprijs 1.000 EUR
Vuurvergulde pendule 'Vrouw'. 3523
Vuurvergulde pendule 'Vrouw'.
Startprijs 1.000 EUR