Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke poppenwagen + broodtrommel
Startprijs 30 EUR

Voor-oorlogse ijzeren poppenwagen met lederen zitting en blikken broodtrommel. Circa 1930. Afmeting: 60 x 67 x 30 cm. In goede staat.

Lot oude/antieke poppenschoenen, (divers).
Startprijs 30 EUR

Lot diverse oude/antieke poppenschoenen. Afmeting: 14 x 20 x 7 cm. In goede staat.

Pop, 'Bruno Schmidt', 1930.
Startprijs 35 EUR

Antieke Duitse papier maché 'Bruno Schmidt' pop met 'mama geluid' en slaapogen. Circa 1930. Afmeting: 32 cm. In zéér goede staat.

Antieke rieten poppenwagen, 1920.
Startprijs 40 EUR

Antieke rieten poppenwagen met houten greep en ijzeren wielen. Circa 1920. Afmeting: 65 x 66 x 32 cm. In goede staat.

Pop, (Dreambaby), 'Armand Marseille', ca. 1915.
Startprijs 40 EUR

Antieke Duitse 'Armand Marseille' dreambaby pop, nr. 351/6/OK. Circa 1915. Met glazen ogen, aardewerk hoofd en papier maché babylichaam. Afmeting: 17 cm. In goede staat.

Lot oude/antieke poppenpruiken, (divers).
Startprijs 40 EUR

Lot diverse oude/antieke poppenpruiken voor porseleinen poppen. Afmeting: circa 15 x 25 x 10 cm. In goede staat.

Antieke schildpad pop, 1940.
Startprijs 50 EUR

Antieke schildpad pop. Nr.: 310/45. Duitsland, circa 1930 - 1940. Pop heeft pruik van echt haar en kleertjes. Afmeting: 48 cm. In goede staat.

9x Poppenhoofd
Startprijs 60 EUR

Negen antieke Duitse porseleinen poppenbustes met meisjesnamen (twee beschadigd) (minimale chip mogelijk). Afmeting: 5 - 16 cm. In redelijk/goede staat.

'Armand Marseille' pop
Startprijs 70 EUR

Antieke Duitse 'Armand Marseille' pop, Nr. 390 1.5. Circa: 1920. Pop heeft een echt-haar-pruik en een origineel gelede lichaam. Afmeting: 45 cm. In goede staat.

Pop, 'Armand Marseille' Dreambaby, 1926.
Startprijs 70 EUR

Antiek Duits porseleinen 'Armand Marseille' Dreambaby pop, nr. 351/2K. Circa 1926. Met papier maché babylichaam. Afmeting: 28 cm. In goede staat.

Pop, 'Lenci' (?), Antiek
Startprijs 80 EUR

Antieke 'Lenci' pop (?). Eerste helft 20e eeuw. Met bespeelde stoffen lichaam, mohair pruik, beschilderde ogen en mond. Afmeting: 48 cm. In redelijk/goede staat.

Pop, 'Bruno Schmidt', circa 1920.
Startprijs 85 EUR

Antiek Duitse 'Bruno Schmidt' celluloid pop. Jongen, Philip. Pop heeft stoffen lijf en papier maché gelede armen. Afmeting: 26 cm. In goede staat.

"Lehmann", Klimaap + doos
Startprijs 100 EUR

Antieke blikken klimaap in kartonnen doosje met Lehmann beschrijving 'Climbing Monkey'. Aap niet gemerkt. Afmeting: 22 x 8 x 4,5 cm. In goede staat.

Poppenwagen, 19e eeuw.
Startprijs 100 EUR

Gelakte poppenwagen met lederen kap. 19e Eeuw. Kap heeft paar scheurtjes. Wagen heeft mooi gelakt koetswerk en metalen spaakwielen. Afmeting: 80 x 81 x 45 cm. In goede staat.

Pop, 'Armand Marseille Dreambaby', 1912
Startprijs 100 EUR

Antiek Duits porseleinen 'Armand Marseille' Dreambaby-pop. Nr. 351/14K. Circa 1912. Pop heeft glazen ogen en doopjurk en een vijf-delig babylichaam. Afmeting: 45 cm. In goede staat.

2x 'Annette Himstedt' pop
Startprijs 100 EUR

Twee oude Annette Himstedt poppen in doos. Eén maal Indiaan 1993-1994 (vlekken arm). Eén maal meisje met hoed 1993-1994 (goed). Afmeting: 75-84 cm. (dozen). In redelijk/goede staat.

Duitse pop met pruik
Startprijs 110 EUR

Oude Duitse replica 'Kammer + Reinhardt' porseleinen pop met gelede lichaam. Tweede helft 20e eeuw. '114. C. Danies'. Afmeting: 48 cm. In goede staat.

Duitse pop met pruik
Startprijs 120 EUR

Antieke Duitse porseleinen pop, Heubach Koppelsdorf nr. 342.3 ca 1930, met gelede lichaam. 49 cm. Cond.: Goed

Pop, 'Armand Marseille', ca. 1900.
Startprijs 125 EUR

Antiek Duits porseleinen 'Armand Marseille' pop, Nr. 370, 2,5 Dep. Circa 1900. Compleet met kleertjes en mohair pruik. Pop heeft lederbalg lichaam. Afmeting: 51 cm. In goede staat.

Pop, 'Kammer & Reinhardt', circa 1920.
Startprijs 125 EUR

Antiek Duits porseleinen 'Kammer & Reinhardt' pop, nr. 126. Circa 1920. Pop heeft mohair pruik, flirt ogen en antieke kleding. Afmeting: 52 cm. In goede staat.

Pop, 'Armand Marseille', ca. 1900.
Startprijs 150 EUR

Antieke Duitse porseleinen 'Armand Marseille' pop, Nr. 390. Circa 1900. Pop heeft pruik van echt haar, met hoed en kleding. Geleed lichaam. Afmeting: 57 cm. In goede staat.

Pop, ongemerkt/Frankrijk, ca. 1915.
Startprijs 150 EUR

Antieke Franse (?) porseleinen pop. Circa 1915. Ongemerkt. Met pruik van echt haar, antieke kleding. Pop heeft geleed lichaam. Afmeting: 46 cm. In goede staat.

Karakterpop, 'Burggrup', ca. 1930.
Startprijs 150 EUR

Antieke Duitse porseleinen 'Burggrup' pop, nr. 169. Voor Simon - Hofmeister. Circa 1930. Met vijf-delig papier maché lichaam, mohair pruik en oude kleertjes. Afmeting: 39 cm. In goede staat.

Duitse pop
Startprijs 150 EUR

Grote antiek pop, Duits porselein, ca 1920 Heubach Koppelsdorf 267.8 D.R.G.M. Thuringia, papiermaché lichaam en gipsen been. Kapotte vinger en teen, 57 cm. Cond.: Redelijk/goed