Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Documentenkist
Resultaat: 450 EUR

Koloniale teakhouten documentenkist (kapiteinskist) met bronzen beslag, origineel slot en sleutel. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 17 x 35 x 19 cm. In goede originele staat.

Goudweegschaalhouder, 17e-18e Eeuw.
Resultaat: 750 EUR

17e -18e Eeuwse goudweegschaalhouder met twee keer gewichtenset. Gemerkt met zegels en ets (houten doos). 'Angelot Henricus Nobel'. Goudweegschaal mist, verder in goede staat. Gewichten voor diverse E...

Jukebox, 50-er jaren.
Resultaat: 2.200 EUR

50-er Jaren 'Seeburg Jukebox High Fidelity, 100 Select o. Matic'. Inclusief platen. Afmeting: 136 x 70 x 80 cm. In zéér goede staat.

Glazen bol met lithografieën, ca. 1900.
Resultaat: 60 EUR

Glazen bol met achterglas lithografieën, op messing voet. Circa: 1900. Afmeting: 21 x 12 cm ø. In redelijk/goede staat.

Tenor Banjo, 50-er jaren.
Resultaat: 50 EUR

Oude 50-er jaren Tenor Banjo. Ongemerkt. Afmeting: 78 cm. In goede bespeelde staat.

2x Vaandel Lam Gods
Resultaat: 135 EUR

Twee vaandels, 19e eeuw. Geborduurd met op linnen geschilderde lam gods. In Renaissance stijl. Afmeting: 117 x 68 cm. In goede staat.

Inktsetje in cassette
Resultaat: 50 EUR

Gegraveerde messing reis-inktset in lederen beklederhouder met patent. Set bestaat uit: Inktpot, roller, vulpenhouder, zandhouder, borsteltje. Afmeting: 6 x 13,5 x 7,5 cm. In goede staat.

Groot kavel divers plated
Resultaat: 55 EUR

Groot kavel met silverplated bestaande uit o.a. een kletum bestek, bonbonmandje, bekers, vaasjes, eierdoppen, theekan, borden en kandelaren.

Olielampje (oudheid)
Resultaat: 45 EUR

Antieke bronzen Oosterse olielamp met zegelstempel. Afmeting: 10 x 11,5 x 5,5 cm. In goede staat.

Notenhouten barometer met snijwerk.
Resultaat: 50 EUR

Notenhouten gestoken wandbarometer met Hollandse aanduiding (Jachtbarometer). Circa: 1920. Afmeting: 62 cm. In goede staat.

Pillendoosje van emaille.
Resultaat: 40 EUR

Hoge kwaliteit geëmailleerde pillendoos met rozen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 2,7 x 5 cm ø. In goede staat.

Rollen linnen en lakens
Resultaat: 90 EUR

Groot lot linnen in balen. Afmeting circa: 40 x 18 cm ø. In goede staat.

Schildersezel in Roccoco-stijl
Resultaat: 60 EUR

Oude mahoniehouten schildersezel in Roccoco-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 109 cm. In goede staat.

Viool in koffer.
Resultaat: 135 EUR

18e - 19e Eeuwse viool met twee strijkstokken in koffer + accessoires. Afmeting: 60 x 21 x 8 cm. In redelijk/goede staat.

2 Delen Aziatica.
Resultaat: 30 EUR

Twee delen Aziatica, 20e eeuw. Eén maal natuurstenen snijstuk met draken. Eén maal Tibetaanse metalen dolk. Afmeting: ø 14,5 - 20 cm. In goede staat.

Tiffany-stijl tafellamp met bronzen voet.
Resultaat: 60 EUR

Oude Tiffany-stijl tafellamp met bronzen voet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 61 x 34 cm ø. In goede staat.

Gietijzeren boekenpers
Resultaat: 75 EUR

Antieke gietijzeren historisme boekenpers. Circa: 1880. Afmeting: 28 x 37 x 31 cm. In goede staat.

Rek met messing delen.
Resultaat: 90 EUR

Zeldzaam antiek lepelrek met gedateerde lepels, anno 1625 en anno 1615. Smeedijzer met graveringen en koper. Afmeting: 73 x 7 x 60 cm. In goede staat.
.

2 x Franse kaarskandelaar.
Resultaat: 550 EUR

Twee 19e eeuwse Franse vergulde omkeerbare kaarskandelaren in dekselcoupe of kandelaar vorm. Fijn gecisileerd met guirlandes en ramskoppen en gaaf wit marmer. Afmeting: 22 x 7 x 7 cm. In goede staat.

Meetlint +2x weeginstrument.
Resultaat: 85 EUR

Drie maal antiek meet-apparatuur. Eén maal groot metalen meetlint. Twee kleine trekweeginstrumenten. 19e Eeuw. Afmeting: circa 27 - 34 cm. In goede staat.

4 Delen tin.
Resultaat: 60 EUR

Vier maal antiek tin. 18e-19e Eeuw. Eén maal lepelrek met twaalf lepels (gemerkt), 18e-19e eeuw. Peper en zout en één maal schroefdoos (gemerkt). Afmeting: 9 - 54 cm.

Barometer
Resultaat: 40 EUR

Engelse mahoniehouten barometer met tinnen wijzerplaat (kleine wijzer bovenin mist). 19e Eeuw. (kwik is eruit). Afmeting: 100 cm. In redelijk/goede staat.

Grafkrans van glazen kralen.
Resultaat: 140 EUR

Grote Franse antieke graf/bloemen krans. Gemaakt van glasparels. Afmeting: 40 x 102 x 70 cm. In goede staat.

Vergulde lijst, 19e eeuw.
Resultaat: 40 EUR

Vergulde messing lijst met edelstenen. 19e Eeuw. Afmeting: 37 x 28 cm. In goede staat.