Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Koperen zeilschip
Startprijs 380 EUR

Zeldzaam grote antieke kopergeslagen Japans vlot met zeil en accessoires. Circa: 1920. Afmeting: 92 x 100 x 58 cm. In goede staat.

Empire stijl lamp.
Resultaat: 1.500 EUR

Zeldzame antieke grote vergulde messing empire-stijl lamp. Twaalf-lichts. 19e Eeuw. Met donker gepatineerde bronzen figuur, slangen en kariatyden. Afmeting: 95 x 55 cm. In goede staat.

2x Oosters ivoren beelden.
Resultaat: 1.100 EUR

Twee oude/antieke ivoren Japans gesigneerde figuren. Circa 1930. Marktkramers met vis en fruit, op houten basement. Afmeting: 25-26 cm. In goede staat.
Voorzien van origineel certificaat t.b.v. Cite...

Lustermänche lamp
Startprijs 500 EUR

Antiek Duitse eikenhouten gestoken 'Luster Mänchen' lamp. Circa 1900. Met groot edelherten gewei en vier electrische lichtpunten. Afmeting: 43 x 112 x 70 cm. In goede staat.

Beeld, 'Sphinx'
Resultaat: 500 EUR

Grote Franse vroeg 19e eeuwse Louis Seize/Empire beeld, 'Sphinx op bank'. Gebruneerd brons en vuurverguld brons. Gemonteerd op latere marmeren basement. Afmeting: 32 x 40 x 14 cm. In goede staat.

Bronzen kandelaar met putti.
Startprijs 550 EUR

Grote antieke Franse bronzen 4-lichts kaarskandelaar in Louis Seize-stijl met gebruneerde bronzen putti en vergulde kandelaren. Circa: 1900. Afmeting: 64 x 25 x 23 cm. In goede staat.

Pronklamp met beeld.
Resultaat: 360 EUR

Grote oude metalen figurenstalamp in Art Nouveau-stijl met bloembak. 20e Eeuw. Lamp is 6-lichts met originele polychromie. Eén glazen kelk gelijmd. Afmeting: 164 x 45 cm ø. In goede staat.

Geldkistje, Smeedijzer.
Startprijs 1.100 EUR

Kleine zeldzame smeedijzeren geldkist (documentenkist). 18e Eeuw. Met originele beschilderingen, landschappen, zeegezichten en florale decors in coullissen. (20x). Met eenvoudig Schnappschloss, geheel...

Boulle likeurkelder.
Resultaat: 450 EUR

19e Eeuws Franse boulle likeurkelder met vier karaffen en dertien originele glazen. Circa: 1870. Gegraveerd + goud decor. Kleine beschadigingen. Afmeting: 28 x 34 x 26 cm. In redelijk/goede staat.

Jukebox, 50-er jaren.
Resultaat: 2.200 EUR

50-er Jaren 'Seeburg Jukebox High Fidelity, 100 Select o. Matic'. Inclusief platen. Afmeting: 136 x 70 x 80 cm. In zéér goede staat.

Tantalus, 19e eeuw.
Startprijs 150 EUR

19e Eeuws notenhouten met messing tantalus. Met drie karaffen en slot. Afmeting: 41 x 36 x 13 cm. In goede staat.

2 x Bronzen lamp met pegels.
Startprijs 400 EUR

Twee Empire-stijl bronzen tafellampen met engelen en glazen pegels. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 26 x 26 cm. In goede staat.

Tafel-petroleumlamp met 2 etages.
Resultaat: 200 EUR

Antiek historisme gietijzeren tafel-petroleumlamp met twee etages. Circa: 1880. Brander weg van petroleumlamp. In hoogte verstelbaar. Afmeting: 146 x 32 x 32 cm. In goede staat.

Smeedijzeren kistje.
Startprijs 700 EUR

Zeldzaam smeedijzeren kistje met familiewapen. In Renaissance stijl. Historisme, circa 1880. Met slot en sleutel,. Overslagbeugels frontzijde weg. Eén stukje afgebroken. Afmeting: 20 x 33 x 17 cm. In ...

Sextant 1930 (nautisch instrument)
Startprijs 450 EUR

Oude originele sextant. Circa 1930 - 1950. In originele houten kist, gemerkt met drietand en Rotterdam. Gemaakt van ijzer, messing en hout. Maker N.V. Observator. Geeikt in 1958 en 1968 door Observato...

Louis Seize stoof, Napoleon III
Resultaat: 475 EUR

Prachtige Napoleon III mahoniehouten Louis Seize-stijl stoof met verguld messing sierwerk. Frankrijk, circa 1870. Afmeting: 38 x 40 cm ø. In goede staat.

Ivoren Geisha
Startprijs 2.500 EUR

Zeer grote antieke gesigneerde ivoren Geisha met bloemen (Japan). Afmeting: 57,5 cm. In goede staat. Met certificaat ten behoeve van cites.

Ivoren beeldengroep
Startprijs 750 EUR

Antieke Japanse ivoren beeldengroep met rondom zes figuren verwerkt. Gesigneerd. In goede staat. Met certificaat ten behoeve van cites.

2 x Franse kaarskandelaar.
Resultaat: 550 EUR

Twee 19e eeuwse Franse vergulde omkeerbare kaarskandelaren in dekselcoupe of kandelaar vorm. Fijn gecisileerd met guirlandes en ramskoppen en gaaf wit marmer. Afmeting: 22 x 7 x 7 cm. In goede staat.

2 x Bronzen wandkandelaar.
Startprijs 350 EUR

Twee vergulde messing Louis Seize-stijl wandlampen met adelaren. Circa: 1900. Afmeting: 38 x 24 x 14 cm. In goede staat.

Chinees bronzen beeld, 'Fabeldier'.
Startprijs 800 EUR

Antiek verguld bronzen Chinees 'Fabeldier'. Gemerkt. Afmeting: 7,3 x 8,5 x 4,2 cm. In goede staat.

2 x Petroleumlamp.
Resultaat: 360 EUR

Een stel zeldzame antiek figuurlijke tafel-petroleumlampen met marmeren basement, compositie metalen figuren en opaline glazen reservoirs. Circa: 1880. Afmeting circa: 70 x 16 cm ø. In goede staat.

Kurkentrekker, 'Holzapfel'.
Startprijs 600 EUR

Prachtige 19e eeuwse kurkentrekker met benen heft, kwast en draaimechaniek. Afmeting: 20 x 15 x 7 cm. In goede staat.

2 Grote kerk-kandelaren.
Resultaat: 250 EUR

Twee grote 19e eeuwse bronzen kerkelijke kaarskandelaren met gelobte voet. In Barok-stijl. Afmeting: 62 x 18 cm ø. In goede staat.