Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

 

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
183 Resultaten
Kavel: 2009

Jukebox, 50-er jaren.

Resultaat: 2.200 EUR

50-er Jaren 'Seeburg Jukebox High Fidelity, 100 Select o. Matic'. Inclusief platen. Afmeting: 136 x 70 x 80 cm. In zéér goede staat.


Kavel: 2001

Empire stijl lamp.

Resultaat: 1.500 EUR

Zeldzame antieke grote vergulde messing empire-stijl lamp. Twaalf-lichts. 19e Eeuw. Met donker gepatineerde bronzen figuur, slangen en kariatyden. Afmeting: 95 x 55 cm. In goede staat.


Kavel: 2002

2x Oosters ivoren beelden.

Resultaat: 1.100 EUR

Twee oude/antieke ivoren Japans gesigneerde figuren. Circa 1930. Marktkramers met vis en fruit, op houten basement. Afmeting: 25-26 cm. In goede staat.
Voorzien van origineel certificaat t.b.v. Cite...


Kavel: 2049

Goudweegschaalhouder, 17e-18e Eeuw.

Resultaat: 750 EUR

17e -18e Eeuwse goudweegschaalhouder met twee keer gewichtenset. Gemerkt met zegels en ets (houten doos). 'Angelot Henricus Nobel'. Goudweegschaal mist, verder in goede staat. Gewichten voor diverse E...


Kavel: 2201

Oude viool

Resultaat: 750 EUR

Antieke viool met etiket 'Giuseppe Carlo Fratelli Fiscer, Milano Vicino alla balla 1790'. Strijkstok en partituren aanwezig. Afmeting: 59 x 21 x 9 cm. In goede staat.


Kavel: 2026

Fotocamera op statief

Resultaat: 650 EUR

Voor-oorlogse houten camera op houten met messing statief, "Contessa Nettel Stereo Tropical Deckrullo-Nettel" . Compleet in lederen koffer met accessoires. Afmeting: 21 - 88 cm. In goede staat.


Kavel: 2018

2 x Franse kaarskandelaar.

Resultaat: 550 EUR

Twee 19e eeuwse Franse vergulde omkeerbare kaarskandelaren in dekselcoupe of kandelaar vorm. Fijn gecisileerd met guirlandes en ramskoppen en gaaf wit marmer. Afmeting: 22 x 7 x 7 cm. In goede staat.


Kavel: 2004

Beeld, 'Sphinx'

Resultaat: 500 EUR

Grote Franse vroeg 19e eeuwse Louis Seize/Empire beeld, 'Sphinx op bank'. Gebruneerd brons en vuurverguld brons. Gemonteerd op latere marmeren basement. Afmeting: 32 x 40 x 14 cm. In goede staat.


Kavel: 2015

Louis Seize stoof, Napoleon III

Resultaat: 475 EUR

Prachtige Napoleon III mahoniehouten Louis Seize-stijl stoof met verguld messing sierwerk. Frankrijk, circa 1870. Afmeting: 38 x 40 cm ø. In goede staat.


Kavel: 2008

Boulle likeurkelder.

Resultaat: 450 EUR

19e Eeuws Franse boulle likeurkelder met vier karaffen en dertien originele glazen. Circa: 1870. Gegraveerd + goud decor. Kleine beschadigingen. Afmeting: 28 x 34 x 26 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2025

Ivoren snijwerk

Resultaat: 450 EUR

Groot antiek Chinees ivoren snijstuk op houtgesneden basement. 'Bosgezicht met vele huisjes en figuren'. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 75 x 6 x 16 cm. In goede staat. Met certificaat ten behoeve va...


Kavel: 2088

Documentenkist

Resultaat: 450 EUR

Koloniale teakhouten documentenkist (kapiteinskist) met bronzen beslag, origineel slot en sleutel. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 17 x 35 x 19 cm. In goede originele staat.


Kavel: 2047

Springbok

Resultaat: 420 EUR

Opgezette Afrikaanse springbok. Afmeting: 74 cm. In goede staat.


Kavel: 2006

Pronklamp met beeld.

Resultaat: 360 EUR

Grote oude metalen figurenstalamp in Art Nouveau-stijl met bloembak. 20e Eeuw. Lamp is 6-lichts met originele polychromie. Eén glazen kelk gelijmd. Afmeting: 164 x 45 cm ø. In goede staat.


Kavel: 2021

2 x Petroleumlamp.

Resultaat: 360 EUR

Een stel zeldzame antiek figuurlijke tafel-petroleumlampen met marmeren basement, compositie metalen figuren en opaline glazen reservoirs. Circa: 1880. Afmeting circa: 70 x 16 cm ø. In goede staat.


Kavel: 2071

2 Japanse cloisonne vazen.

Resultaat: 310 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse cloisonne vazen met florale en vogel decors. Afmeting: 23,5 x 14,5 cm. In goede staat.


Kavel: 2259

Franse sta-lamp 'Paix Travail'

Resultaat: 310 EUR

Grote antieke Franse sta-lamp 'Paix Travail'. Compositie metaal. Circa: 1900. Afmeting: H.110 cm. In goede staat.


Kavel: 2045

Bakbarometer.

Resultaat: 300 EUR

Oude Hollandse bakbarometer in 17e eeuwse Barok-stijl, echter 20e eeuw. Gemaakt van mahoniehout, met intarisa versiering. Afmeting: 119 x 22 x 11 cm. In goede staat.


Kavel: 2023

2 Grote kerk-kandelaren.

Resultaat: 250 EUR

Twee grote 19e eeuwse bronzen kerkelijke kaarskandelaren met gelobte voet. In Barok-stijl. Afmeting: 62 x 18 cm ø. In goede staat.


Kavel: 2190

Oosterse gegraveerde paardenschedel

Resultaat: 225 EUR

Oude Oosterse gegraveerde benen paardenschedel. 20e Eeuw. Afmeting: 40 x 15 x 20 cm. In goede staat.


Kavel: 2012

Tafel-petroleumlamp met 2 etages.

Resultaat: 200 EUR

Antiek historisme gietijzeren tafel-petroleumlamp met twee etages. Circa: 1880. Brander weg van petroleumlamp. In hoogte verstelbaar. Afmeting: 146 x 32 x 32 cm. In goede staat.


Kavel: 2032

Antieke buitenlantaarn

Resultaat: 200 EUR

19e Eeuws grote smeedijzeren buitenlantaarn, afkomstig van een slot/kasteel. Eén bovendeurtje doorgeroest, verder in goede staat. Afmeting: 110 x 43 x 27 cm. In goede staat.


Kavel: 2037

Barometer in vorm van een bel.

Resultaat: 200 EUR

Antieke messing barometer in de vorm van gotische handbel. Circa: 1900. Afmeting: 20 x 14 cm ø. In goede staat.


Kavel: 2149

Lot tin

Resultaat: 200 EUR

Negen delen interessant antiek tin, 18e-19e eeuw. Zes klepkannen, drie maal zout/peper. Diverse merktekens. Afmeting: 7 - 27 cm. In goede staat.