Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Koperen zeilschip 2000
Koperen zeilschip
Startprijs 380 EUR
Verkocht
Empire stijl lamp. 2001
Empire stijl lamp.

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
2x Oosters ivoren beelden. 2002
2x Oosters ivoren beelden.

Resultaat:

1.100 EUR

Lustermänche lamp 2003
Lustermänche lamp
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Beeld, 'Sphinx' 2004
Beeld, 'Sphinx'

Resultaat:

500 EUR

Bronzen kandelaar met putti. 2005
Bronzen kandelaar met putti.
Startprijs 550 EUR
Verkocht
Pronklamp met beeld. 2006
Pronklamp met beeld.

Resultaat:

360 EUR

Geldkistje, Smeedijzer. 2007
Geldkistje, Smeedijzer.
Startprijs 1.100 EUR
Verkocht
Boulle likeurkelder. 2008
Boulle likeurkelder.

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Jukebox, 50-er jaren. 2009
Jukebox, 50-er jaren.

Resultaat:

2.200 EUR

Tantalus, 19e eeuw. 2010
Tantalus, 19e eeuw.
Startprijs 150 EUR
2 x Bronzen lamp met pegels. 2011
2 x Bronzen lamp met pegels.
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Tafel-petroleumlamp met 2 etages. 2012
Tafel-petroleumlamp met 2 etages.

Resultaat:

200 EUR

Smeedijzeren kistje. 2013
Smeedijzeren kistje.
Startprijs 700 EUR
Sextant 1930 (nautisch instrument) 2014
Sextant 1930 (nautisch instrument)
Startprijs 450 EUR
Verkocht
Louis Seize stoof, Napoleon III 2015
Louis Seize stoof, Napoleon III

Resultaat:

475 EUR

Ivoren Geisha 2016
Ivoren Geisha
Startprijs 2.500 EUR
Ivoren beeldengroep 2017
Ivoren beeldengroep
Startprijs 750 EUR
Verkocht
2 x  Franse kaarskandelaar. 2018
2 x Franse kaarskandelaar.

Resultaat:

550 EUR

2 x Bronzen wandkandelaar. 2019
2 x Bronzen wandkandelaar.
Startprijs 350 EUR
Chinees bronzen beeld, 'Fabeldier'. 2020
Chinees bronzen beeld, 'Fabeldier'.
Startprijs 800 EUR
Verkocht
2 x Petroleumlamp. 2021
2 x Petroleumlamp.

Resultaat:

360 EUR

Kurkentrekker, 'Holzapfel'. 2022
Kurkentrekker, 'Holzapfel'.
Startprijs 600 EUR
Verkocht
2 Grote kerk-kandelaren. 2023
2 Grote kerk-kandelaren.

Resultaat:

250 EUR