Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

6 Karaffen
Resultaat: 40 EUR

Zes antieke karaffen, 19e-20e eeuw. Eén zonder stop. Twee sets, en twee los. Afmeting: 20 - 30 cm. In goede staat.

Swarovski roodkapje (191695)
Resultaat: 40 EUR

Swarovski roodkapje (191695), uitgevoerd in helder kristal met gematteerd hoofd, armen en benen. Ze draagt een los mandje, 9x4cm. Inclusief originele doos en in goede staat.

Swarovski stoomlocomotief (015145)
Resultaat: 40 EUR

Swarovski stoomlocomotief (015145), uitgevoerd in helder kristal met haakjes aan de voor- en achterzijde voor wagons, lengte: 6,4cm. Inclusief originele doos en in goede staat.

Swarovski baby haai (269236)
Resultaat: 40 EUR

Swarovski baby haai (269236), uitgevoerd helder gefacetteerd lichaam op helder basis van glad kristal 12x5cm. Inclusief originele doos en in goede staat.

Kristallen bowlpot met sleef.
Resultaat: 40 EUR

Antiek kristallen boerenjongens bowlpot met plated sleef (chips). 19e Eeuw. Afmeting: 35 cm. In redelijke staat.

11x Kristal
Resultaat: 40 EUR

Elf maal oud/antiek kristal. Onder andere; Kandelaren, vazen, dekselpotten, bokalen, mosterdpotjes (minimale chips mogelijk). Afmeting: 8 - 22 cm. In goede staat.

Kristallen zuurstel + schoteltjes.
Resultaat: 35 EUR

Antiek ruitkristal. Eén maal zuurstel, minimale chip. Vier onderzetters. Afmeting: 10 - 22 cm. In goede staat.

6 x Groene antieke glazen, ca. 1880.
Resultaat: 35 EUR

Zes antiek groen/blauwe mondgeblazen glazen met amandelvormig slijpsel. Circa 1880. Afmeting: 12,5 x 7,5 cm ø. In goede staat.

Lot kristal.
Resultaat: 35 EUR

Lot van twaalf facetgeslepen kristal glazen. Bestaande uit: Zes wijnglazen, zes sekt/champagneglazen. Afmeting: 17 - 15 cm. In goede staat.

5x Glaswerk
Resultaat: 35 EUR

Vijf maal kunstglas. vier maal Kosta Boda schalen en één fles onbekend. Afmeting: 11,5 - 20 cm. In goede staat.

Diverse delen Swarovski
Resultaat: 30 EUR

Diverse delen Swarovski: 1x poedel staand ( 167571), 1x zwaan, 1x klein diertje en 1x zakje met verschillende formaat hartjes/kristallen. Allen zonder originele doos, in goede staat.

4x Art Deco glas
Resultaat: 30 EUR

Vier maal Art Deco glaswerk, circa 1930. Twee maal cocktail-shakers, één karaf, één blauw-glazen bonbonschaal gemerkt Rd. Afmeting: 21-26 cm. In goede staat.

9x Glas, 19e eeuw.
Resultaat: 30 EUR

Negen maal gegraveerde glazen, 19e eeuw. Afmeting: 11,5 - 16 cm. In goede staat.

Bowlpot en kaasstolp.
Resultaat: 30 EUR

Twee maal glaswerk. Eerste helft 20e eeuw. Eén maal bowlpot met sleef. Eén maal kaasstolp. Afmeting: 19 - 33 cm. In goede staat.