Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Diverse delen Swarovski
Resultaat: 30 EUR

Diverse delen Swarovski: 1x poedel staand ( 167571), 1x zwaan, 1x klein diertje en 1x zakje met verschillende formaat hartjes/kristallen. Allen zonder originele doos, in goede staat.

Glazen asbak
Startprijs 15 EUR

Gesigneerde glazen asbak (onduidelijk). Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 7 x 17,5 x 17,5 cm. In goede staat.

2 Rode glazen vazen
Startprijs 25 EUR

Twee grote rode glazen vazen (binnen in zijn ze wit). Tweede helft 20e eeuw.. Afmeting: 40 x 24 cm. ø In goede staat

2x Krist. schaal+deksel+onderschaal.
Startprijs 30 EUR

Twee maal antieke kristallen drie-delige dekselcoupes amandel geslepen, met onderschotel. Eén onderschotel , 1 couperand en een knop gelijmd, minimale chips Afmeting: 20 x 16 cm ø. In redelijk/goede s...

Divers glaswerk (11x)
Startprijs 35 EUR

Elf maal divers glaswerk. Onder andere: Karaffen, asbak, schaal, zoutvaatjes (minimale chip mogelijk). Afmeting: 4 - 38 cm. In redelijk/goede staat.

Kristallen bowlpot met sleef.
Resultaat: 40 EUR

Antiek kristallen boerenjongens bowlpot met plated sleef (chips). 19e Eeuw. Afmeting: 35 cm. In redelijke staat.

5x Glaswerk
Resultaat: 35 EUR

Vijf maal kunstglas. vier maal Kosta Boda schalen en één fles onbekend. Afmeting: 11,5 - 20 cm. In goede staat.

4x Art Deco glas
Resultaat: 30 EUR

Vier maal Art Deco glaswerk, circa 1930. Twee maal cocktail-shakers, één karaf, één blauw-glazen bonbonschaal gemerkt Rd. Afmeting: 21-26 cm. In goede staat.

2 Menages
Startprijs 30 EUR

Twee antieke glazen menages met plated. Circa 1900-1920. In goede staat.

Lot overlay glas
Startprijs 30 EUR

Negen maal glaswerk met zilver overlay. 20e Eeuw. Afmeting: 8-23 cm. In goede staat.

9x Glas, 19e eeuw.
Resultaat: 30 EUR

Negen maal gegraveerde glazen, 19e eeuw. Afmeting: 11,5 - 16 cm. In goede staat.

3x Karaf
Startprijs 30 EUR

Drie maal oude/antieke kristallen karaffen. Afmeting: 26 - 32 cm. In goede staat.

11x Kristal
Resultaat: 40 EUR

Elf maal oud/antiek kristal. Onder andere; Kandelaren, vazen, dekselpotten, bokalen, mosterdpotjes (minimale chips mogelijk). Afmeting: 8 - 22 cm. In goede staat.

Bowlpot en kaasstolp.
Resultaat: 30 EUR

Twee maal glaswerk. Eerste helft 20e eeuw. Eén maal bowlpot met sleef. Eén maal kaasstolp. Afmeting: 19 - 33 cm. In goede staat.

Lot diversen, glaswerk.
Startprijs 30 EUR

Vier maal oud/antiek glaswerk. Eén maal groen waaier kristallen dekselpot + onderschaal (chips). Eén maal blauw kristallen asbak, één maal robijn-rode glazen vaas en één maal smalle vaas. In redelijk/...

2x Deksel-coupe
Startprijs 80 EUR

Twee antieke kristallen dekselcoupes amandel geslepen (minimale chips). Afmeting: 31 cm. In redelijk/goede staat.