Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Bijzettafel, wortelnoten.
Startprijs 25 EUR

Oude Engelse wortelnoten bijzet-tafel met gecontourneerd blad Gesigneerd 'Made by Reprodux Bevan Funnel Ltd. Newhaven England'. 20e Eeuw. Afmeting: 54 x 40 cm ø. In goede staat.

Spiegel (bamboe)
Startprijs 35 EUR

Grote bamboe-spiegel. 20e Eeuw. Afmeting: 80 x 61 cm. In goede staat.

Notenhouten nachtkastje.
Startprijs 40 EUR

19e Eeuws notenhouten nachtkastje met wit marmeren blad. Krimpnaad. Afmeting: 86 x 35 x 40 cm. In redelijke staat.

3-Poottafeltje met rond blad, 'Hindelopen'.
Startprijs 40 EUR

'Hindelopen' beschilderde bijzettafel. 20e Eeuw. Afmeting: 52 x 56 cm ø. In goede staat.

Spiegel, ovaal.
Startprijs 50 EUR

Antieke ovale halspiegel met geslepen glas. Circa: 1900. Afmeting: 84 x 63 cm. In goede staat.

Kamerscherm, Gobelin.
Startprijs 55 EUR

Antiek gobelin kamerscherm met figuren in landschappen decors (vochtvlekken). 19e Eeuw. Afmeting: 170 x 200 cm. In redelijk/goede staat.

Spinnekoptafel
Startprijs 60 EUR

Hollandse geëboniseerde houten spinnekop tafel met geschulpt blad. 19e Eeuw. Afmeting: 75 x 75 x 95 cm. In goede staat.

Eiken kapstok
Startprijs 60 EUR

Antieke Hollandse Jugendstil eikenhouten kapstok met spreuk 'Het is beter te verslijten dan te verroesten'. Circa 1915. Afmeting: 54 x 104 x 14 cm. In goede staat.

Tegeltafel (Bretons ?)
Startprijs 60 EUR

Antiek Bretonse (?) bijzettafel met negen 19e eeuwse mangaan-kleurige tegels met florale decor. Afmeting: 74 x 43 x 44 cm. In goede staat.

Biedermeier spiegel
Startprijs 60 EUR

Vroeg Duitse berkenhouten Biedermeier spiegel. Circa 1830. Oude wormbeval. Afmeting: 88 x 54 cm. In redelijke staat.

Nachtkastje, mahonie.
Startprijs 70 EUR

Vroeg 19e eeuw mahoniehouten nachtkastje met jalouzie-deuren en uitschuifbaar voor nachtpot. Afmeting: 65 x 40 x 53 cm. In goede staat.

Mahonie wandtafel
Startprijs 70 EUR

Mahoniehouten smalle wandtafel. Lang model. 19e Eeuw. Afmeting: 69 x 38 x 84 cm. In goede staat.

Tafel met tegels
Startprijs 75 EUR

19e Eeuws eikenhouten bijzettafel met etage. Tafel is voorzien van vijftien mangaan-kleurige landschapstegels. Eén tegel heeft scheur. Afmeting: 74 x 72 x 48 cm. In goede staat.

Duits notenhouten Louis Philippe kastje
Startprijs 80 EUR

Duits antiek notenhouten Louis Philippe één-deurs kastje met lade. Met glas in deurtje en geschulpt blad. Circa 1870. Afmeting: 80 x 64 x 41 cm. In redelijke staat.

Gestoffeerde Franse stoel
Startprijs 80 EUR

Gestoffeerde Franse armleunstoel met mooie stoffering en originele witte lacque polychromie. Begin 20e eeuw. Afmeting: 100 x 64 x 74 cm. In goede staat.

Grote lederen stoel
Startprijs 80 EUR

Oude lederen armleun-oorstoel met houten poten welke onderling verbonden zijn. Met leer bekleed en afgewerkt met kopernagels. 20e Eeuw. Afmeting: 120 x 77 x 87 cm. In redelijk/goede staat.

Wortelnoten naaitafel.
Startprijs 80 EUR

Duitse antieke wortelnoten naaitafel. Gründerzeit, circa 1880. Afmeting: 82 x 48 x 44 cm. In redelijk/goede staat.

Hollandse penantkast.
Startprijs 80 EUR

Hollandse 19e eeuwse mahoniehouten gebogen penantkast met marmeren blad. Krimpnaad zijkant. Verder in goede staat. Afmeting: 100 x 50 x 80 cm.

Kast
Startprijs 90 EUR

Negentiende eeuwse Hollandse mahoniehouten bonheur vitrine opzet, omstreeks 1860, Afmeting 190x112x50cm. Krimpnaden zijkant verder in goede staat

Zwarte Louis Philippe etagere
Startprijs 95 EUR

Zwarte, 19e eeuw, Louis Philippe etagere op koperen wielen. Circa: 1870. Afmeting: 133 x 48 x 30 cm. In goede staat.

Naaitafel, Louis Philippe.
Startprijs 100 EUR

Antiek Duits mahoniehouten Louis Philippe naaitafel met twee lege lades en spiegel. Circa 1870. Afmeting: 78 x 45 x 38 cm. In redelijk/goede staat.

Tafel
Startprijs 100 EUR

Antieke Duitse eikenhouten Louis Philippe (uittrek)tafel. Circa 1870. Afmeting: 81 x 75 x 118 cm. 81 x 75 x 200 cm.

Stommeknecht met 3 etage's
Startprijs 100 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten stomme knecht. Afmeting: 91 x 90 x 50 cm. In goede staat.

Engelse stoel
Startprijs 100 EUR

Engelse eikenhouten houtgepinde stoel. 18e Eeuw. Mooie patina. Afmeting: 100 x 53 x 54 cm. In goede staat.