Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Lange tafel, 18e eeuw.
Resultaat: 500 EUR

18e Eeuwse kastanjehouten lange tafel met lyra-vormige poten (oude wormbeval). Mooie patina. Afmeting: 60 x 78 x 192 cm. In goede staat.

17e Eeuws borden-regaal kast
Resultaat: 800 EUR

17e Eeuws twee-delige eikenhouten borden-regaal kast. Anno 1691. Afmeting: 44 x 150 x 188 cm. In goede staat.

Grote kast
Resultaat: 550 EUR

Grote Duitse eikenhouten Barokkast met beschildering. Anno 1809. Kast is voorzien van prachtig lijstenwerk en heeft een afneembare koplijst en een antiek slot. Kast is ongerestaureerd. Afmeting: 199 x...

Boulle secretaire, Napoleon III.
Resultaat: 310 EUR

Antieke Franse boulle secretaire Napoleon III, met vier lades en klep, rood schildpad en palissander, wit marmeren blad. Stukjes schildpad missen en stukjes koperdraad missen. Circa: 1870. Afmeting: 1...

Notenhouten buffet met opzet
Startprijs 400 EUR

Grote antieke Duitse notenhouten 'Grunderzeit' buffetkast met volle zuilen en snijwerk. Gedeelte tussenstuk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 240 x 70 x 140 cm. In goede staat.

Eiken barokkast
Resultaat: 600 EUR

Vroeg 18e eeuws Duitse eikenhouten ranken Barok kast, met binnenin leuke lades en schappen. Kap is afneembaar. In originele ongerestaureerede staat. Afmeting: 191 x 176 x 58 cm. In goede staat.

Eiken 18e eeuwse kast uit Spenge
Resultaat: 450 EUR

Grote uitneembare Duitse eikenhouten 18e eeuwse barokkast met mooi lijstwerk, lades en origineel beslag en slot. Anno 1791. Afmeting: 206 x 71 x 190 cm. In redelijk/goede staat.

Chippendale vitrinekast, Mahonie.
Startprijs 600 EUR

Antiek Engels mahoniehouten 'Chippendale' vitrinekast met snijwerk, twee deuren met twee glasdeuren en schappen. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 195 x 126 x 45 cm. In goede staat.

Empire spiegel.
Resultaat: 700 EUR

Antiek vergulde Louis Seize spiegel. Circa: 1800. Minimale beschadigingen. Afmeting: 128 x 61 cm. In goede staat.

Worpsweder zitgroep
Startprijs 300 EUR

Antieke Duitse worpsweder zithoek met biezen zitting. Circa 1900. Acht-delig, allen met ander snijwerk in de rugleuning. Zit hoek bestaat uit: Eén bank, afmeting:129 x 130 x 58 cm, zes armleun stoelen...

Chinese hocker
Resultaat: 100 EUR

Oud/antiek Chinees houtgestoken hocker met ranken decor. Barsten in marmeren blad. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 52 x 46 x 46 cm. In redelijk/goede staat.

Wortelnoten kabinet
Resultaat: 500 EUR

18e Eeuws Hollands wortelnoten Barok, Louis Quinze kabinet met origineel verguld bronzen beslag en klauwpoten. Circa 1760. In originele ongerestaureerde staat. Afmeting: 238 x 177 x 68 cm. In redelijk...

Pronk kastje, ca. 1880.
Startprijs 300 EUR

Antiek Duits wortelnoten klein pronkkastje. Circa 1880, Gründerzeit. Kastje is twee-delig, heeft origineel beslag + sleutel. In goede ongerestaureerde staat. Afmeting: 172 x 88 x 45 cm. In goede staat...

Dames secretaire met intarsia
Resultaat: 300 EUR

Antiek Frans damessecretaire met bronzen versieringen en florale intarsia. Gemaakt van diverse houtsoorten. Circa 1900. Lichte fineerschade. Afmeting: 94 x 80 x 45 cm. In redelijke staat.

Chest on chest
Startprijs 950 EUR

Engelse eikenhouten 'Chest on Chest' met origineel bronzen beslag. 18e Eeuw. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 157 x 103 x 52 cm. In goede staat.

Eikenhouten Hollands kabinet
Startprijs 800 EUR

Antiek Hollands eikenhouten kabinet met rocaille in de koplijst en verguld bronzen beslag. Circa 1780. Mooie patina. Afmeting: 240 x 190 x 54 cm. In goede staat.

Eiken vitrinekast 19e eeuw
Startprijs 500 EUR

Antieke Hollandse eikenhouten Barok-stijl porseleinkast, één deurs, met messing beslag, staande op klauwpoten. Circa 1900. Afmeting: 207 x 130 x 40 cm. In goede staat.

Gründer buffet
Startprijs 300 EUR

Antieke Duitse eikenhouten Gründerzeit buffetkast, compleet met kroon en sloten etc. Circa 1880. Historisme, Neo-Renaissance. Oudere restauratie, rechter koplijst mist. Afmeting: 248 x 136 x 66 cm. In...

Eiken secretaire
Startprijs 300 EUR

Antiek eikenhouten twee-delige Barok secretaire met mahonie-fineer binnenleven (dik fineer). Circa 1800. Sommig beslag niet origineel, één slotje mist, bovenhekje later. Afmeting: 130 x 120 x 64 cm. I...

Notenhouten pronkkastje.
Startprijs 300 EUR

Antiek Frans historisme notenhouten pronkkastje met snijwerk, kussenpanelen, vier deuren en hekje. Circa: 1880. Afmeting: 135 x 65 x 41 cm. In zéér goede staat.

Hollandse Barok commode
Startprijs 800 EUR

Hollandse mahoniehouten Louis Quinze Barok commode met politoer, origineel beslag en vier lades. Oudere restauratie. Afmeting: 74 x 85 x 56 cm. In goede staat.

Bureau, mahonie (dubbel gebogen)
Startprijs 700 EUR

Hollands mahoniehouten dubbelgebogen Louis Quinze barok bureau met bronzen beslag,staand op klauwpoten. Mooi binnenleven met vakverdeling, lades, en kelder. Afm. 120x107x68 cm. In goede staat.

Mahonie kabinet
Startprijs 500 EUR

Hollands mahoniehouten Louis Seize kabinet, 18e eeuw. Zeldzame uitvoering. Origineel beslag en sloten (vele restauraties noodzakelijk) Afmeting: 230 x 173 x 60 cm. In matige staat.

Poortjeskist, 18e eeuw.
Resultaat: 350 EUR

Grote 18e eeuwse Duitse vroeg Barok poortjeskist met intarsia, origineel slot, monogram en datering 1765. Afmeting: 73 x 180 x 76 cm. In goede staat.