Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Design lounge stoel, 'Charles & Ray Eames'. 4000
Design lounge stoel, 'Charles & Ray Eames'.

Resultaat:

2.400 EUR

Verkocht
Schommelstoel 4001
Schommelstoel

Resultaat:

3.250 EUR

Wortelnoten vitrinekast, 19e eeuw 4002
Wortelnoten vitrinekast, 19e eeuw
Startprijs 1.700 EUR
Verkocht
Zuid-Franse buffetkast, 18e eeuw. 4003
Zuid-Franse buffetkast, 18e eeuw.

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
2 x Fauteuil, Bruno Mattson 1937. 4004
2 x Fauteuil, Bruno Mattson 1937.

Resultaat:

1.500 EUR

Duitse barok vitrine opzetkast 4005
Duitse barok vitrine opzetkast
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
Antieke kussenkast 4006
Antieke kussenkast

Resultaat:

730 EUR

Teakhouten koloniaal kabinet. 4007
Teakhouten koloniaal kabinet.
Startprijs 1.350 EUR
Wortelnoten Barok secretaire. 4008
Wortelnoten Barok secretaire.
Startprijs 2.500 EUR
Verkocht
Engelse secretaire met snijwerk 4009
Engelse secretaire met snijwerk

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Wortelnoten vitrinekast. 4010
Wortelnoten vitrinekast.

Resultaat:

875 EUR

Mahonie Biedermeier secretaire 4011
Mahonie Biedermeier secretaire
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Duitse renaissance kast 4012
Duitse renaissance kast

Resultaat:

680 EUR

Verkocht
Hollands kabinet 4013
Hollands kabinet

Resultaat:

1.200 EUR

Schrijfsecretaire, 19e eeuw. 4014
Schrijfsecretaire, 19e eeuw.
Startprijs 1.900 EUR
Wortelnoten porseleinkast. 4015
Wortelnoten porseleinkast.
Startprijs 1.900 EUR
Verkocht
Eiken tweedeurskast Bückeburg 4016
Eiken tweedeurskast Bückeburg

Resultaat:

550 EUR

Duits Jugendstil Bureau 4017
Duits Jugendstil Bureau
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Jugendstil slaapkamer 4018
Jugendstil slaapkamer

Resultaat:

650 EUR

Kussenkast, 18e eeuw. 4019
Kussenkast, 18e eeuw.
Startprijs 1.500 EUR
Kabinet, mahonie 4020
Kabinet, mahonie
Startprijs 1.400 EUR
Commode (Louis Seize) 4021
Commode (Louis Seize)
Startprijs 1.200 EUR
Verkocht
2 Chinese stoelen. 4022
2 Chinese stoelen.

Resultaat:

850 EUR

Mahonie rolbureau 4023
Mahonie rolbureau
Startprijs 400 EUR