Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Delfts tegeltableau, naar Spinger 6009
Delfts tegeltableau, naar Spinger

Resultaat:

2.200 EUR

Verkocht
2 x Chinese vaas 6376
2 x Chinese vaas

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Kang Xi kan en potje met zilv. montuur. 6010
Kang Xi kan en potje met zilv. montuur.

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
2 Chinese Kang Xi vazen. 6026
2 Chinese Kang Xi vazen.

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
9x Verdeelschaal 6028
9x Verdeelschaal

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
Lot diverse kop + schotels (30 delen) 6048
Lot diverse kop + schotels (30 delen)

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Bolvaas, blauw glazuur. 6304
Bolvaas, blauw glazuur.

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Chinese gemberpot 6574
Chinese gemberpot

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Kutanie bloempot 6039
Kutanie bloempot

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
2x Knobbelvaas 6008
2x Knobbelvaas

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
6 x Kop + schotels. 6017
6 x Kop + schotels.

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Delftse sierschotels, 'William & Mary'. 6024
Delftse sierschotels, 'William & Mary'.

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
9x Verdeelschaal 6027
9x Verdeelschaal

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Yixing theepot. 6038
Yixing theepot.

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Wanli schotel 6032
Wanli schotel

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Kang Xi kaststel, 5-Delig. 6029
Kang Xi kaststel, 5-Delig.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Bolvaas, 'Familie Rose'. 6035
Bolvaas, 'Familie Rose'.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
8x Verdeelschaal 6321
8x Verdeelschaal

Resultaat:

525 EUR

Verkocht
Chinese vaas 6007
Chinese vaas

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
9 x Chinees porselein, 8 x trekpotje 6094
9 x Chinees porselein, 8 x trekpotje

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
3 Delen Chinees porselein, 19e eeuw. 6311
3 Delen Chinees porselein, 19e eeuw.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
6x Chinese kopjes + deksel 6317
6x Chinese kopjes + deksel

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
2 Antieke Delftse dekselvazen 6345
2 Antieke Delftse dekselvazen

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Sitzendorf pronkvaas 6006
Sitzendorf pronkvaas

Resultaat:

475 EUR