Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

KPM servies
Startprijs 400 EUR

Antiek Duits 'K.P.M' porseleinen servies met floraal- en goud decor. Handbeschilderd. Circa: 1900. Bestaande uit: Koffiekan, melkkan, suikerpot, zes gebakborden, zes kop+schotels. Minimale chip mogeli...

KPM servies, dieren
Resultaat: 400 EUR

Oud Duits handbeschilderd 'K.P.M' porseleinen koffieservies met wild- en goud decors. 20e Eeuw. Bestaande uit: Koffiekan, melk+suikerpot, zes kop+schotels. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 7 - 25 cm....

KPM servies
Resultaat: 400 EUR

Antiek Duits 'K.P.M' porseleinen servies. Circa: 1900. Handbeschilderd met vlinders, floraal- en goud decor. Bestaande uit: Twee koffiekannen, melkkan, suikerpot, zes kop+schotels, vijf gebakborden. M...

KPM servies
Startprijs 350 EUR

Duits handbeschilderd 'K.P.M' porseleinen theeservies met florale- en goud decors. Handgesigneerd + monogram schilder. Bestaande uit: Theepot, suikerpot + melkkan, zes kop+schotels, vier gebakborden. ...

KPM servies
Startprijs 350 EUR

Oud/antiek Duits handbeschilderd 'K.P.M'. porseleinen koffieservies met florale- en goud decors. Monogram 'A.H'. Eerste helft 20e eeuw. Bestaande uit: Koffiekan, suikerpot, melkkan, zes kop+schotels, ...

Meissen servies,'Gelbe Rose'
Resultaat: 300 EUR

Duits porseleinen 'Meissen' theeservies. Decor 'Gelbe Rose'. 20e Eeuw. Bestaande uit: Theekan, melk+suikerpot, drie kop+schotels, drie gebakborden. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 7 - 25 cm. In goed...

Sitzendorf pronkvaas
Resultaat: 475 EUR

Grote Duitse Sitzendorf porseleien pronkvaas met console, met veel opgelegde bloemen. 20e eeuw. Lichte beschadigingen,96x45xø30cm Cond.: redelijk/goed.

Chinese vaas
Resultaat: 500 EUR

Zeldzame grote Chinese porseleinen flacon fles met drakenhengsels, florale-en figuren decors. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 26,5 cm. In zéér goede staat.

2x Knobbelvaas
Resultaat: 650 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen knobbelvazen met florale decors. Eén gaaf, één met scheur. Afmeting: 28,5 x 13,3 cm ø. In redelijk/goede staat.

Delfts tegeltableau, naar Spinger
Resultaat: 2.200 EUR

Groot antiek Delfts 20-pas tegeltableau naar een schilderij van Cornelis Springer. 'Stadsgracht met ijspret'. Circa 1900. Door de 'Porseleyne Fles', met monogram 'L'. Afmeting: 80 x 69 cm. In goede st...

Kang Xi kan en potje met zilv. montuur.
Resultaat: 1.100 EUR

Twee maal 18e - 19e eeuws Chinees porselein,met figuren in landschap decors en zilveren monturen, 833/000, met geschulpte randen, versierd met graveerwerk. Eén maal melkkan, knobbeltje hengsel eraf. ...

2 Meissen beeldjes met ganzen.
Resultaat: 375 EUR

Twee antieke Duitse 'Meissen' porseleinen figuren. Eerste helft 20e eeuw. 'Meisje voert kippen', duim gelijmd. 'Jongen voert ganzen', chips basement, snavel + voer. Afmeting: 12 - 13 cm. In redelijk/g...

Meissen beeldjes.
Resultaat: 450 EUR

Twee antieke Duitse 'Meissen' porseleinen figuren ('Marcolini Zeit'). Circa 1800, na 1774. 'Dame en heer met bloemen'. Bij dame arm gelijmd, chip hoed, chip bloem. Bij heer, chips bloemen. Afmeting: 1...

Hoechst figuren.
Resultaat: 410 EUR

Twee antieke Duitse 'Hoechst' porseleinen figuren. Circa 1758 - 1766, of 'Passau' 19e eeuw. 'Vrouw met haan', goed. 'Man met hond', één vinger eraf + pootje hond gelijmd. Afmeting: 16 - 16,5 cm. In re...

2 x Kang Xi borden.
Resultaat: 300 EUR

Twee 17e eeuwse zeldzame Chinees porseleinen Kang Xi borden met florale decors. Afmeting: 3 x 22,3 cm ø. In goede staat.

Karlsruhe plaquette
Startprijs 400 EUR

Zeer grote Karlsruhe majolica wandplaquette met paard. 20e Eeuw. In de kleuren: Blauw, creme, geel en groene glazuur. Eén chip onderrand. Afmeting: 59 x 50 cm. In redelijk/goede staat.

Majolica zuil
Resultaat: 330 EUR

Grote 19e eeuwse gemerkte historisme Neo Renaissance majolica piedestal. Gemerkt 'WS + S 11002'. Circa: 1880. Paar hoeken gerestaureerd. Afmeting: 90 x 37 x 40 cm. In redelijke staat.

6 x Kop + schotels.
Resultaat: 650 EUR

Zes antiek Chinees porseleinen kop en schotels met geisha's en zotjes. Circa: 1800. Kopjes haarlijnen en chips. Eén schotel beschadigd, vijf goed. Afmeting: 5 - 10 cm. In redelijke staat.

4 x groot Chinees bord.
Startprijs 250 EUR

Vier maal 17e - 18e eeuwse grote Chinees porseleinen schotels met tuin decors. Drie maal goed, één maal haarlijn. Afmeting: 3 x 27,7 cm ø. In redelijk/goede staat.

5 Borden, Kellinghusen
Resultaat: 300 EUR

Vijf Duitse 18e - 19e eeuwse 'Fayence Kellinghusen' borden met handbeschilderde polychrome decor. Eén bord ingekort + restauraties. Afmeting: 26 - 32 cm. In redelijke staat

Empire servies met beschilderingen
Startprijs 350 EUR

Vroeg 19e eeuws antiek Frans handbeschilderd Empire servies met goud decor, landschappen en figuren. Bestaande uit: Koffiekan, melk+suikerpot, schaal, vaas en tien koppen met schotels. Minimale chip m...

17e Eeuws beschilderde kruik
Resultaat: 290 EUR

Zeldzame 17e eeuws beschilderde kruik met teksten: Cornelis Tromp Chattam 1667. John Evertsen, Cornelis Evertsen, Johan de Liefde, Willem van Gent, Aert van Nes, Michiel A . de Ruyter, Geb. 1607 - Ges...

2 Delftse schotels, 18e eeuw.
Resultaat: 110 EUR

Twee 18e eeuws Delftse schotels. Eén maal met pagode, florale decor in coulissen (randschades). Eén maal gelobte plooischotel met landschap decor, mogelijk Duitsland (goed). Afmeting: ø 22,5 - 28,5 cm...

Italiaanse 'Fayence' sierschotel.
Resultaat: 140 EUR

Grote antieke 18e - 19e eeuwse Italiaanse 'Fayence' sierschotel met polychrome beschildering. Romeins. Verso initialen. Afmeting: ø 39,8 cm. In goede staat.

Delftse sierschotels, 'William & Mary'.
Resultaat: 650 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse keramieken sierschotels met koninklijk paar 'William and Mary'. Eén licht randschades, Eén zware randbeschadigingen. Afmeting: ø 34 - 34,5 cm. In matig/goede staat.

Italiaanse 'Fayance' sierschotel.
Resultaat: 80 EUR

Zeer grote 18e eeuwse Italiaanse Renaissance 'Fayence' sierschotel met putti en fabelwezens. Schotel is gelijmd. Afmeting: ø 50 cm. In redelijke staat.

2 Chinese Kang Xi vazen.
Resultaat: 1.000 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Kang Xi Chinees porseleinen vazen met karper in zee en hemeltempel decor. Gemerkt. Afmeting: 30 x 10,8 cm ø. In goede staat.

9x Verdeelschaal
Resultaat: 650 EUR

Negen 19e eeuwse Chinees porseleinen verdeelschalen met vleermuizen en florale blauwe decors. Schalen zijn binnenin groen. Gemerkt. Afmeting: 13,5 x 20,5 cm. In goede staat.

9x Verdeelschaal
Resultaat: 950 EUR

Negen 19e eeuwse Chinees porseleinen verdeelschalen met 'Familie Rose' bloesem, tekst en vogel decor. Gemerkt. Afmeting: 13,5 - 21 cm. In goede staat.

Kang Xi kaststel, 5-Delig.
Resultaat: 550 EUR

Vijf-delig 17e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi kaststel. Gedecoreerd met draken decors. Gemerkt. Kaststel bestaat uit: Twee hoge vazen, goed. Eén dekselvaas, goed. Twee dekselvazen, beschadigd. Echt...

Chinees trekpotje met afbeelding
Resultaat: 400 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen 'Familie Rose' trekpot met fijnbeschilderde figuren decor. Afmeting: 15,5 x 20 x 11 cm ø. In zeer goede staat.

Chinees kannetje met deksel.
Startprijs 220 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen deksel-schenkkannetje met figuren en landschap decor. (Chine de commande?). Afmeting: 13 cm. In goede staat.

Wanli schotel
Resultaat: 600 EUR

17e Eeuws Chinees porseleinen Wanli gecontourneerde diepe sierschotel met coulissen decors. Afmeting: 5,8 x 31cm ø. In zeer goede staat.

Chinees pors. 8x kop+schotel.
Resultaat: 300 EUR

Acht maal 19e eeuws Chinees porseleinen kop en schotels met peterselie en Geisha decors in coulissen gewerkt. Eén schotel beschadigd, minimale chips bij kopjes. Afmeting: 6,5 x 12,5 cm ø. In redelijk/...

6 x Celadon vaas.
Startprijs 150 EUR

Zes oude/antieke bewerkte Chinees porseleinen celadon vazen. Deels gemerkt. 20e Eeuw. Eén haarlijn. Afmeting: 14 -27 cm. In goede staat.

Bolvaas, 'Familie Rose'.
Resultaat: 550 EUR

Grote oude/antieke Chinees porseleinen 'Familie Rose' (Mile Fiori) vaas met goudrand. Gemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: circa 31 x 16 cm ø. In goede staat.

7 x Chinees bord, 'Queng Long'.
Startprijs 350 EUR

Zeven maal 18e eeuws Chineese porseleinen 'Queng Long' borden met kust en huis decor. Eén bord randglazuurschades, één bord haarlijnen + randglazuurschades, één bord randglazuurschade, één bord licht ...

Yixing theepot.
Resultaat: 650 EUR

Oude Chinese Yixing theepot. Hectagonaal met tempelleeuw op deksel en rol. Gemerkt op bodem. 20e Eeuw. Afmeting: 12 x 17,5 x 11 cm. In goede staat.

Kutanie bloempot
Resultaat: 700 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Japanse Kutani porseleinen bloempot met florale, vogels en goud decor. Prachtige kwaliteit ! Gemerkt. Afmeting: 32 x 44 cm ø. In goede staat.

Chinese Yixing theepot
Resultaat: 375 EUR

Antieke Chinese Yixing theepot met bamboe decor, met precies passende messing deksel. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 11 x 15,5 x 9 cm ø. In goede staat.

Twee Yixing theepotjes
Resultaat: 100 EUR

Twee antieke Yixing theepotten. Eén maal met rondom coulissen florale decors (deksel mist + beschadiging). Eén maal pompoen-vormig met vleermuis op deksel (chips binnenrand). Gemerkt. Afmeting: 12 - ...

Yixing theepotje
Startprijs 100 EUR

Oude gemerkte Chinese Yixing theepot met symbolen en vleermuizen-decor. Circa 1900 of ouder. Afmeting: 9 x 14,5 x 11 cm ø. In goede staat.

3x Chinese kop + schotels.
Resultaat: 75 EUR

Drie maal 18e -19e eeuws Chinees porseleinen kop en schotels met florale en paradijsvogel decors. Minimale randglazuur chips. Afmeting: 5 x 11,5 cm ø. In goede staat.

4x Chinese kop + schotels.
Resultaat: 80 EUR

Vier antiek Chinees porseleinen kop en schotels met florale decors. Circa 1800. Eén schotel haarlijn, één kopje randschade. Afmeting: 6 x 11,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

Porseleinen tafel.
Startprijs 450 EUR

Hoge kwaliteit handbeschilderde porseleinen tafel met florale en goud decors. Duitsland. Gemerkt 'P.M.P'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 64 x 46,5 cm. In goede staat.

6 Franse handbeschilderde borden.
Resultaat: 30 EUR

Zes antieke Frans porseleinen borden met handbeschilderd floraal en goud decor. Gemerkt met bladgoud. Merk 'Verso'. Circa eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 18,8 cm ø. In goede staat.

3x Chinese olielamp.
Resultaat: 135 EUR

Drie 19e -20e eeuwse Chinees porseleinen olielampen met florale decors. Eén bovenrand gelijmd. Afmeting: circa 20 x 26 cm ø. In redelijk/goede staat.

Lot diverse kop + schotels (30 delen)
Resultaat: 900 EUR

Groot lot 19e eeuws Chinees porseleinen serviesgoed met diverse decors + merktekens. Dertig delen. Interessant lot met fijngeschilderde decors. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 6 -12 cm. In goede sta...

2x Chinese vaas.
Startprijs 1.000 EUR

Twee antiek Chinees vierkante porseleinen siervazen met groene glazuur. Vazen zijn opgewerkt met florale decor en medaillon. Gemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 21 x 8,7 x 8,7 cm. In goede staat...

2 Grote KPM vazen.
Resultaat: 200 EUR

Twee zeer grote Duitse wit porseleinen K.P.M. vazen. 20e Eeuw. Afmeting: 45 x 26 cm ø. In goede staat.

6 Meissen kop & schotels
Resultaat: 225 EUR

Zes Duitse Meissen porseleinen kop en schotels met florale en goud decors. 20e Eeuw. Afmeting: 8 x 14 cm ø. In goede staat.

KPM vaas
Startprijs 200 EUR

Handbeschilderde grote Duitse K.P.M. porseleinen vaas. Door Svetlana Storogenko. Met damesportretten en goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 23,5 x 21 x 14 cm. In goede staat.

K.P.M. paard, Handbeschilderd.
Startprijs 150 EUR

Duits K.P.M. porseleinen handbeschilderd paard. 20e Eeuw. Gesigneerd. Eén voorbeen gelijmd. Afmeting: 21 x 21 x 8 cm. In redelijke staat.

KPM hengselvaas
Resultaat: 250 EUR

Grote Duitse K.P.M. porseleinen ampfora vaas met handgeschilderde florale, goud en phenixen decors. 20e Eeuw. Afmeting: 37,5 x 20 x 14,5 cm ø. In goede staat.

Meissen figurengroep.
Resultaat: 450 EUR

Grote 'Meissen' porseleinen figurengroep, Nr. 2499 - 141. Circa: 1900. Figuur achter gelijmd + kleine beschadigingen + vingers, gewei etc. Behoeft restauratie. Afmeting: 17,5 x 17 x 10 cm. In redelijk...

KPM, 'Tete a Tete' servies.
Startprijs 500 EUR

Duits 'K.P.M'. porseleinen 'Tete a Tete' servies. 'Handgemalt A.H.' Met goud decor, groen en landschap decor. Afmeting: 22 x 43 x 31 cm. In goede staat.

Meissen figuur, groot.
Resultaat: 330 EUR

Groot Duits 'Meissen' porselein figuur. 'Dante E. Hähnel'. 20e Eeuw. Bakfout bij arm. Afmeting: 41 cm. In redelijk/goede staat.

Sitzendorf figuur, groot.
Startprijs 120 EUR

Groot oud Duits 'Sitzendorf' porselein figuur. 'Vrouw met paardestaard en boek'. Paardestaart afgebroken. Afmeting: 40,5 cm. In redelijke staat.

2 'Furstenberg' dekselvazen
Startprijs 200 EUR

Twee grote handbeschilderde 'Furstenberg' porseleinen dekselvazen met blauw en goud decor. Handbeschilderd 'A..H'. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x 22 cm ø. In goede staat.

Grote Weense vaas
Startprijs 300 EUR

Grote Weense porseleinen deksel ampfora vaas met handgeschilderde florale en goud decors. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x 25 x 18 cm ø. In goede staat.

Rosenthal servies, handbeschilderd.
Startprijs 500 EUR

Uitgebreid Duits handbeschilderd Rosenthal porseleinen servies. 20e Eeuw. Bestaande uit: 1x koffiepot, 1x theepot, 12x kop en schotels, 2x suikerpot, 2x melkkan, 1x taartschaal, 1x koekjesschaal, 12x ...

Porseleinen beeldengroep, danseressen
Resultaat: 350 EUR

Grote porseleinen figurengroep, Duits Sitzendorfer, met dansende vrouwen. 2 Armen beschadigd, 20e eeuw. Cond. redelijk/goed. 20x52x30cm.

5 Grote porseleinen beelden.
Startprijs 250 EUR

Vijf antieke Duitse 'Sitzendorf' porseleinen figuren. Circa: 1900. Eén dame met bloemenmand, één bloem kapot in hand. Eén man met bloempot, goed. Eén man met fluit, goed. Eén dame met bloem in hand, t...

Groot wit porseleinen pronkstuk
Resultaat: 320 EUR

Groot Duits Sitzendorf porseleinen figurengroep, 3 delig, 20e eeuw. Minimale beschadigingen modelijk.Cond. Goed 44x50x25cm

KPM tafelstuk.
Resultaat: 180 EUR

Duits handbeschilderd 'K.P.M.' porseleinen tafelstuk, met blauw en goud decor. 'Handbemalt A.H.' 20e Eeuw. Afmeting: 21 x 24,5 cm ø. In goede staat.

Furstenberg tablet.
Startprijs 150 EUR

Duits 'Fürstenberg' porselein tablet. 'Handgemalt Svetlana Strorogenko'. Naar Peter Paul Rubens. Afmeting: ø 33 cm. In goede staat.

Fürstenberg tablet
Startprijs 150 EUR

Grote handbeschilderde Duitse porseleinen sierschotel. Monogram 'A.H'. Tweede helft 20e eeuw. Handbeschilderd decor door S.S. Afmeting: 39.5 x32.5x 2 cm.. In goede staat.

Rosenthal tablet
Startprijs 100 EUR

Grote handbeschilderde Duitse 'Rosenthal' porseleinen sierschotel. Monogram 'A.H'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 32,5 cm ø. In goede staat.

Fürstenberg tablet
Startprijs 150 EUR

Groot handbeschilderd Duits 'Fürstenberg' porseleinen tablet met goud decor. Door Svetlana Storogenko. 20e Eeuw. Afmeting: 32,7 cm ø. In goede staat.

7 Meissen borden
Startprijs 200 EUR

Zeven Duitse 'Meissen' porseleinen borden. 20e Eeuw. Diverse jaarborden, 80-er jaren. Afmeting: circa ø 26 cm. In goede staat.

Servies Nymphenburg
Resultaat: 200 EUR

Antiek Duits handbeschilderd 'Nymphenburg' porseleinen koffieservies met florale en goud decor. Circa: 1900. Bestaande uit: Koffiepot, melkkan, suikerpot, zes kop+schotels, zes gebaksborden. Minimale ...

Poppenservies 'Meissen'.
Resultaat: 280 EUR

Zeldzaam vier-delig antiek Duits 'Meissen' porseleinen kinderservies met opgewerkte bloemen. Circa 1915, Jugendstil. Chips aan bloemen. Afmeting: 4 - 7 cm. In redelijke staat.

K.P.M. Serviesje
Startprijs 300 EUR

Antiek Duits KPM porseleinen mocca serviesje. Handbeschilderd met florale en goud decors. Circa: 1900. Servies bestaat uit: Koffiekan, suikerpot, melkkan, drie schotels, twee kopjes. Afmeting: 5 -19 c...

Kavel divers KPM
Resultaat: 80 EUR

Lot divers Duits K.P.M. serviesgoed. 20e Eeuw. Bestaande uit: vijf schalen, negen ontbijtborden, zeven grote borden. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 19 - 34 cm. In goede staat.

Limoges wasbak in houten standaard
Resultaat: 110 EUR

Antieke Franse notenhouten wasbakhouder met limoges porseleinen houder + wasbak. Scherf binnenrand eraf + haarscheuren bodem. Circa 1900. Afmeting: 86 x 30 x 21 cm. In redelijke staat.

Vijf Delftse borden, 18e eeuw.
Resultaat: 100 EUR

Vijf stuks 18e eeuwse keramieken Delftse borden. Twee maal plooischotel met landschappen decor, één haarlijn en één gelijmd. Drie grotere schotels met florale decor, beschadigd. Afmeting: ø 23 - 38 cm...

Delfts bord, 'Dame'.
Resultaat: 110 EUR

18e Eeuws Delfts keramieken bord met voorstelling van dame en florale decor. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.

KPM figuur.
Startprijs 100 EUR

Duitse 'K.P.M.' porseleinen dame met tamboerijn. 20e Eeuw. Afmeting: 19,5 cm. In goede staat.

KPM Figuur.
Startprijs 150 EUR

Groot Duits 'K.P.M'. porselein figuur. 'Vrouwe justitia met kind, koord en weegschaal'. 20e Eeuw. Beschadigd. Afmeting: 29 cm. In redelijke staat.

Groot Sitzendorf figuur
Startprijs 250 EUR

Groot oud Duits 'Sitzendorf' porselein figuur. 'Edele heer met sabel'. 20e Eeuw. Monogram 'G.W'. Bakfout in basis. Afmeting: 43 cm. In goede staat.

Fürstenberg groep.
Resultaat: 200 EUR

Grote Duitse 'Fürstenberg' porseleinen figurengroep. 'Bij theetafel'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 20 x 22 x 19 cm. In goede staat.

2 Sitzendorf figuren
Startprijs 300 EUR

Twee oude Duitse 'Sitzendorf' porseleinen figuren. 'Handgemalt A.H.' 20e Eeuw. In Jugendstil-kleuren. Afmeting circa: 20 cm. In goede staat.

2 Furstenberg figuren.
Startprijs 300 EUR

Twee oude handbeschilderde 'Fürstenberg' porseleinen figuren. 'Mannen met tabakspijpen'. 'Handgemalt A.H. en Sweta'. 20 Eeuw. Afmeting circa: 25 cm. In goede staat.

Thuringen figurengroep
Startprijs 250 EUR

Grote Duitse 'Thüringen' porseleinen vaas/figurengroep. Handbeschilderd in Jugendstil-kleuren. 'Handgemalt A.H'. 20e Eeuw. Afmeting: 32 cm. In goede staat.

2 x Sitzendorf figuren
Startprijs 300 EUR

Twee oude Duitse 'Sitzendorf' porseleinen figuren. Handbeschilderd 'A.H'. In Jugendstil-kleuren. 20e Eeuw. Afmeting: 18 -19 cm. In goede staat.

Albarello, ca. 19e eeuw.
Startprijs 200 EUR

Antieke Italiaanse Albarello naar oud voorbeeld. Circa 1900. Handbeschilderd, 'Grass Dawat'. Randglazuur chips. Afmeting: 24,5 x 14,5 cm ø. In goede staat.

Achthoekige kom
Resultaat: 330 EUR

Grote 18e eeuws Chinees porseleinen octagonale kom met landschappen en florale decors in coulissen. Eén oude haarlijn, randglazuurschade + chip. Afmeting: 10 x 20,3 x 20,3 cm. In redelijk/goede staat.

4x Stapeldoos
Resultaat: 170 EUR

Vier 19e eeuwse Chinees porseleinen dekseldozen met figuren en symbolen decors. Deels gemerkt. Afmeting: 11 x 9 cm ø. + 12 x 9,5 cm ø. In goede staat.

2 x Trekpot + 3x stapeldoos
Resultaat: 140 EUR

Vijf delen antiek Chinees porselein. Circa: 1900. Bestaande uit: Drie stapeldozen met figuren decor. Twee 'Familie Verte' trekpotten. Afmeting: 11 x 9 cm ø. + 13 x 12 x 9 cm ø. In goede staat.

2x Stapeldoos + 2x Zalfpotje
Resultaat: 80 EUR

Vier delen 19e eeuws Chinees porselein. Twee vier-delige stapeldoosjes met Foo honden. Twee zalfdoosjes met Foo honden. Afmeting: 10 x 8,3 cm ø. + 5 x 7 cm ø. In goede staat.

Chinese terracotta vaas.
Startprijs 225 EUR

19e Eeuws Chinese terracotta gepolychroomde vaas + console. Fijn bewerkt met wijsheer, edelhert, draken, medaillons, hanen. Minimale chip. Afmeting: 53 x 22 cm ø. In goede staat.

6x Chinees dekselpotje.
Resultaat: 170 EUR

Zes 19e eeuwse Chinees porseleinen zalf-dekseldoosjes met 'Familie Rose' en 'Familie Verte' figuren decors. Afmeting: circa ø 5 - 8 cm. In goede staat.

9 x Chinees porselein, 8 x trekpotje
Resultaat: 500 EUR

Lot divers 19e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Zes Chinese trekpotjes, twee Kutani trekpotjes en één drie-delige Kutani kop + schotel set. Met diverse decors en merktekens. Enkele chips of haa...

7x Chinese blauwe theepotjes
Resultaat: 150 EUR

Zeven antieke Chinees porseleinen trekpotjes met blauwe florale decors. Circa: 1900. Minimale chip mogelijk. Afmeting: circa 15 x 8 cm ø. In goede staat.

2 Japanse Imari vazen
Startprijs 280 EUR

Twee grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vazen met vogels en florale decors. Afmeting: 44 x 22,5 cm ø. In goede staat.

2 Chinese vazen
Resultaat: 120 EUR

Twee grote Chinees porseleinen gemerkte vazen met figuren + florale decor en keizerlijk geel. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 40,5 x 23 cm ø. In goede staat.