Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

KPM servies 6000
KPM servies
Startprijs 400 EUR
Verkocht
KPM servies, dieren 6001
KPM servies, dieren

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
KPM servies 6002
KPM servies

Resultaat:

400 EUR

KPM servies 6003
KPM servies
Startprijs 350 EUR
KPM servies 6004
KPM servies
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Meissen servies,'Gelbe Rose' 6005
Meissen servies,'Gelbe Rose'

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Sitzendorf pronkvaas 6006
Sitzendorf pronkvaas

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
Chinese vaas 6007
Chinese vaas

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
2x Knobbelvaas 6008
2x Knobbelvaas

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Delfts tegeltableau, naar Spinger 6009
Delfts tegeltableau, naar Spinger

Resultaat:

2.200 EUR

Verkocht
Kang Xi kan en potje met zilv. montuur. 6010
Kang Xi kan en potje met zilv. montuur.

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
2 Meissen beeldjes met ganzen. 6011
2 Meissen beeldjes met ganzen.

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Meissen beeldjes. 6012
Meissen beeldjes.

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Hoechst figuren. 6013
Hoechst figuren.

Resultaat:

410 EUR

Verkocht
2 x Kang Xi borden. 6014
2 x Kang Xi borden.

Resultaat:

300 EUR

Karlsruhe plaquette 6015
Karlsruhe plaquette
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Majolica zuil 6016
Majolica zuil

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
6 x Kop + schotels. 6017
6 x Kop + schotels.

Resultaat:

650 EUR

4 x groot Chinees bord. 6018
4 x groot Chinees bord.
Startprijs 250 EUR
Verkocht
5 Borden, Kellinghusen 6019
5 Borden, Kellinghusen

Resultaat:

300 EUR

Empire servies met beschilderingen 6020
Empire servies met beschilderingen
Startprijs 350 EUR
Verkocht
17e Eeuws beschilderde kruik 6021
17e Eeuws beschilderde kruik

Resultaat:

290 EUR

Verkocht
2 Delftse schotels, 18e eeuw. 6022
2 Delftse schotels, 18e eeuw.

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Italiaanse 'Fayence' sierschotel. 6023
Italiaanse 'Fayence' sierschotel.

Resultaat:

140 EUR