Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

4 Zilveren rijksdaalders+ 2 zilveren Duitse munten.
Startprijs 125 EUR

Vier Hollandse zilveren Wilhelmina rijksdaalders en twee Duitse zilveren 'Theresienthalers' munten, 1780. Afmeting: ø 3,8 - 4 cm. In redelijk/goede staat.

18 Romeinse munten
Startprijs 120 EUR

Achttien diverse antieke Romeinse munten. Bodemvondsten. Afmeting: ø 1 - 2 cm. In redelijk/goede staat.

18 Romeinse munten
Startprijs 120 EUR

Achttien diverse antieke Romeinse munten. Bodemvondsten. Afmeting: ø 1 - 2 cm. In redelijk/goede staat.

4 Zilveren gelegenheidspenningen
Startprijs 120 EUR

Vier grote Hollandse zilveren gelegenheidsmunten van Koningshuis. Eén maal Prins Willem Alexander, eerste verjaardag 1968. Eén maal Prins Constantijn, geboorte 1969. Eén maal Prinses Margriet, 'Die me...

Postzegelalbum Oud-Nederland
Resultaat: 150 EUR

Postzegel verzamelalbum DAVO, 1852 - 1980. Voorste gedeelte enige zegelverzamelingen gestempeld en ongestempeld. Afmeting: 31,5 x 28,5 x 3,5 cm. In redelijk/goede staat.

Penning goud, USA
Resultaat: 150 EUR

Gouden Amerikaanse penning, november 1969, second moonexploration, Apollo XII, Richard Gordon, Charles Conrad en Alan Bean. NIL MORTALIBUS ARDUI EST. ø 19 mm.

Diverse munten.
Startprijs 80 EUR

Lot diverse oude/antieke Hollandse Wilhelmina munten. Met los en opgestoken haar. Afmeting: ø 1 - 2,5 cm. In redelijk/goede staat.

14 Halve centen
Resultaat: 25 EUR

Veertien antieke Hollandse halve centen. Afmeting: ø 1,4 cm. In redelijk/goede staat.

8 Romeinse munten
Resultaat: 50 EUR

Acht diverse Romeinse munten. Bodemvondsten. Afmeting: ø 1,5 - 2 cm. In redelijk/goede staat.

Lot postkaarten
Startprijs 60 EUR

Lot vooroorlogse postkaarten, Europa. Afmeting: 4,5 x 9 x 14 cm. In redelijk/goede staat.

Postkaarten album
Resultaat: 40 EUR

Antiek Hollands postkaarten album met voor-oorlogse postkaarten. Afmeting: 38,5 x 23 x 2 cm. In goede staat.

Kavel ansichtkaarten
Startprijs 30 EUR

Groot lot diverse postkaarten Europa. Afmeting: 18 x 10 x 15 cm. In redelijk/goede staat.

2 Rollen €2,- munten Monaco
Startprijs 150 EUR

Twee rollen € 2,- (euro) munten à 25 stuks, 2013. Afmeting: 6 x 5,5 x 2,5 cm. In zeer goede staat.

Lot munten
Startprijs 30 EUR

Muntenboekje met diverse munten; o.a. dubbeltjes, kwartjes, guldens en rijksdaalders met dubbelkoppen. 2 Briefjes van 5 gulden. Diverse gelegenheidsmunten en een aantal Duitse, Amikaanse en Canadese m...

8 Diverse munten, zilver + nikkel.
Startprijs 50 EUR

Acht diverse munten, zilver + nikkel. Onder andere: Australië, Europa (Bulgarije) etc... Afmeting: ø 2,5 - 3,5 cm. In redelijk/goede staat.

6 Munten 'Joodse Staat'.
Startprijs 40 EUR

Zes munten Joodse Staat, 70-er jaren. Afmeting: ø 2,5 - 3,7 cm. In redelijk/goede staat.

8 Munten
Startprijs 50 EUR

Acht diverse oude munten. 20e Eeuw. Onder andere: Korowa, Pesos, Peago. Afmeting: ø 2 - 4 cm. In redelijk/goede staat.

6 Munten België
Startprijs 50 EUR

Zes oude munten, België. 50 + 100 Francs. Midden 20e eeuw. Afmeting: ø 2,9 -3,2 cm. In redelijk/goede staat.

6 Munten, divers.
Startprijs 40 EUR

Lot diverse munten. 19e - 20e Eeuw. Onder andere: Tunesië, Litouwen, Malta etc. Afmeting: ø 2,7 - 3,7 cm. In redelijk/goede staat.

4 Spaanse munten Franco
Startprijs 40 EUR

Vier oude Spaanse munten, Franco. 20e Eeuw. 100 Peseta's, 1966. Afmeting: ø 3,3 cm. In redelijk/goede staat.

6 Munten, divers.
Startprijs 45 EUR

Zes diverse munten, Europa. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: ø 2,5 - 3,5 cm. In redelijk/goede staat.

Sigaretten WO II + geld
Resultaat: 30 EUR

Drie pakjes sigaretten WO II en oud Hollands papiergeld. Cigarettes Medium (goed), Wayy Cut Tobacco (goed), Gold Flake Cigarettes (goed). Verder: 25 Gulden 1949 (vlekken), 1 Gulden 1949 (vlekken), 3x ...

Munten in messing kistje.
Startprijs 50 EUR

Lot diverse Hollandse guldens, rijksdaalders en herdenkingsmunten in messing geldkistje. 20e Eeuw. Afmeting: 9 x 14 x 9,5 cm. In goede staat.

Lot divers (enveloppen/poststukken)
Resultaat: 15 EUR

Groot lot divers, waaronder eerste-dag enveloppen, poststukken en ansichtkaarten Nederland, Zwitserland etc.. Afmeting: 30 x 20 x 10 cm. In redelijk/goede staat.