Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Duitse (ceremoniële) vergulde degen. 3000
Duitse (ceremoniële) vergulde degen.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Marine officiers sabel 3001
Marine officiers sabel

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Hollandse meesterdegen. 3002
Hollandse meesterdegen.

Resultaat:

230 EUR

Verkocht
Antiek 6-loops penvuurpistool 3003
Antiek 6-loops penvuurpistool

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
Antiek vergulde sabel 3004
Antiek vergulde sabel

Resultaat:

300 EUR

Koppel pistolen, 18e eeuw. 3005
Koppel pistolen, 18e eeuw.
Startprijs 7.900 EUR
Jachtgeweer met 2 wissellopen. 3006
Jachtgeweer met 2 wissellopen.
Startprijs 1.900 EUR
Verkocht
Oostenrijks console Augustin geweer 3007
Oostenrijks console Augustin geweer

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
Vuursteen geweer, 19e eeuw. 3008
Vuursteen geweer, 19e eeuw.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Antieke Franse schachtbajonet 3009
Antieke Franse schachtbajonet

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Beierse helm Raupenheim, 1880 3010
Beierse helm Raupenheim, 1880

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Nederlandse politie helm 3011
Nederlandse politie helm

Resultaat:

550 EUR

Hollands militair uniform 3012
Hollands militair uniform
Startprijs 80 EUR
Hollands militair uniform 3013
Hollands militair uniform
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Vuursteen pistool, 15 mm. 3014
Vuursteen pistool, 15 mm.

Resultaat:

200 EUR

Koppel geweren. 3015
Koppel geweren.
Startprijs 1.250 EUR
Militair uniform (Holland) 3016
Militair uniform (Holland)
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Percussie geweer, 19e eeuw. 3017
Percussie geweer, 19e eeuw.

Resultaat:

250 EUR

Frans percussie-pistool (ca. 1800) 3018
Frans percussie-pistool (ca. 1800)
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Derde Rijk marine dolk 3019
Derde Rijk marine dolk

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Officiers sabel, vuurverguld 3020
Officiers sabel, vuurverguld

Resultaat:

150 EUR

Sabel, 19e eeuw. 3021
Sabel, 19e eeuw.
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Sabel etc. 3022
Sabel etc.

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Duitse koppelriem + bajonet 3023
Duitse koppelriem + bajonet

Resultaat:

475 EUR